Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Alıntıyı görüntüle
bu ptt kadar iğrenç rezil bir firma yok
ürün adanaya 3 gün önce geldi sonra yüreğire geçti ben yüreğirde yaşıyorum sonra hangi mantıkta yaptılar bunu bilmiyorum seyhan a geçti kargom. Elinizdeyse ptt kargo seçeneğiyle hiçbirşey çagırmayın
valla bende adanada yaşıyorum sorunsuz geliyor seninki biraz degisik olmus

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
valla bende adanada yaşıyorum sorunsuz geliyor seninki biraz degisik olmus
Önce gğmrükten kargo işlemeye gidiyo işleme venelde biraz terste kalıyor orda kargo işlenip dağıtıma gidiyor.Yani Dağıtımdan işlemeye ordan dağıtıma böyle saçma bir sistemleri var.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Volkan
Alıntıyı görüntüle
bu ptt kadar iğrenç rezil bir firma yok
ürün adanaya 3 gün önce geldi sonra yüreğire geçti ben yüreğirde yaşıyorum sonra hangi mantıkta yaptılar bunu bilmiyorum seyhan a geçti kargom. Elinizdeyse ptt kargo seçeneğiyle hiçbirşey çagırmayın
Yüreğir sıkıntılı, Yüreğir olduğu zaman köy postasına düşünüyor haftanın belirli günleri geliyor. Ben de 3 gün bekledim dün geldi. Ama adana kargo yazınca aynı gün çıkarıyorlar transit dağıtıyor onu.

EmreAlp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Gezer
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
2.244,53TL | APAYADO K98 mekanik klavye 98 tuşları kablolu Hot-swap renkli arka ışık tam anahtar Punchless ofis ve oyun ihtiyaçlarını karşılamak
https://a.aliexpress.com/_EvjWL3t bu klavye kıyasla nasıldır indirimdeyken almıştım gelmedi daha

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
2.244,53TL | APAYADO K98 mekanik klavye 98 tuşları kablolu Hot-swap renkli arka ışık tam anahtar Punchless ofis ve oyun ihtiyaçlarını karşılamak
https://a.aliexpress.com/_EvjWL3t bu klavye kıyasla nasıldır indirimdeyken almıştım gelmedi daha
Attığınız klavyenin kaç katman olduğu gibi bilgileri göremedim o yüzden yorum yapmam zor.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Yüreğir sıkıntılı, Yüreğir olduğu zaman köy postasına düşünüyor haftanın belirli günleri geliyor. Ben de 3 gün bekledim dün geldi. Ama adana kargo yazınca aynı gün çıkarıyorlar transit dağıtıyor onu.
anladım gidip seyhan dan alabilme şansım varmı verirlermi ve telefona kod falan geliyormu

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Adana PTT cidden pismanliktir ya neredeyse 3 4 tane PTT şubesi değiştiriyor anca geliyor benim aldığım gamepad 3gundur Adana'da inşallah elime ulasicak
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım gidip seyhan dan alabilme şansım varmı verirlermi ve telefona kod falan geliyormu
Kod felan gerekmiyor hocam ben gidip alabilirsiniz diye biliyorum.

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Dinçer uğur
Arkadaşlae benim şuanda ithalat gümrük muayenesi tamamlandı diyor ne demek oluyor bu ptt ye gelmiş demek mi

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Fatih Durak

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Adana PTT cidden pismanliktir ya neredeyse 3 4 tane PTT şubesi değiştiriyor anca geliyor benim aldığım gamepad 3gundur Adana'da inşallah elime ulasicak

Kod felan gerekmiyor hocam ben gidip alabilirsiniz diye biliyorum.
6 gündür adanada gelmedi hala ben amazondan 6 günde yurtdısından ürün getiriyorum evime

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
uğur
Ben alalı 4 gün oldu cok güzel klavye 4gün dağıtıma cıkmayınca ptt kargo dağıtım şubesinden gidip aldım sizde gidip alın dağıtıma cıkmıyorsa.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Arkadaşlae benim şuanda ithalat gümrük muayenesi tamamlandı diyor ne demek oluyor bu ptt ye gelmiş demek mi
Hayır gümrük muayenesi tamamlanmış pttye teslim edilmek üzere bekletiliyor.Pttye teslim edilince yerel teslimat şirketi tarafından teslim alindi diye ibare çıkar.

6 gündür adanada gelmedi hala ben amazondan 6 günde yurtdısından ürün getiriyorum evime
Valla hocam PTT sube şube gezdiriyor kargoyu üstüne her şubede 1 2 gün bekliyor.Cidden PTT pişmanlık ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom