Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 215 TL Almayan alsın son şans Mucai MK 61 mekanik klavye Aliexpress

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aras
Benimki de il içi aktarmada olduğum yere 1 saat uzaklıkta pazartesi gelir diye düşünüyorum.

rayli82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bay Koçak
WhatsApp Görsel 2024-07-22 saat 14.00.23_19834a41.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

WhatsApp Görsel 2024-07-22 saat 13.53.56_b72df72a.jpg

WhatsApp Görsel 2024-07-22 saat 13.58.47_ee84c7cc.jpg

Klavye geldi sesi beklediğimden çok çok iyi yan ışıklarının olması ayrı güzel ğüşiç. bu tuşlar üzerinde yazmıyor yani türkçe karakterler yok saydığım kadarıyla 10 tane modu var indirimi haber veren arkadaşa çok teşşekkür ederim bu tarz kısa boylu bir klavye istiyordum çok memnunum bedava fiyata almışsız bilseydim diğer klavyelreden alırdım bu zaman kadar kullandığım kullanımı en hoş klavye.Bu yazıyı klavyede yazdım hızı iyi ama türkçe karakterlere bir çözüm bulmak gerekli ve bana klavye biraz yüksek geldi.

Son düzenleme:

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Klavye geldi sesi beklediğimden çok çok iyi yan ışıklarının olması ayrı güzel ğüşiç. bu tuşlar üzerinde yazmıyor yani türkçe karakterler yok saydığım kadarıyla 10 tane modu var indirimi haber veren arkadaşa çok teşşekkür ederim bu tarz kısa boylu bir klavye istiyordum çok memnunum bedava fiyata almışsız bilseydim diğer klavyelreden alırdım bu zaman kadar kullandığım kullanımı en hoş klavye.Bu yazıyı klavyede yazdım hızı iyi ama türkçe karakterlere bir çözüm bulmak gerekli ve bana klavye biraz yüksek geldi.
Hayırlı olsun benimki de dağıtımda heralde şu modelden alan olmadi ben hariç

Ekler

• Screenshot_20240721_174803_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240721_174803_AliExpress.jpg
    346.6 KB · Hit: 50
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ertuğrul Boyacı
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet, Teknoloji, Tamir
Instagram
ertugrulboyaci
Steam
93swag
Twitter
ertugrulboyaci
20240722_121539661_iOS.JPG

şimdi klavye sticker alıp klavyeyi Türkçe yapmada sırai eleştirebileceğim tek şey klavyenin iç aydınlatması tek renk olsa şahsen daha hoşuma giderdi. Hissiyat güzel ses bi tık fazla ama hayalimdekinden az. Yanında 1 adet Type-C kablo 2 adet yedek switch ve tuşları sökmek için gereken o şeyi gönderdiler. Paylaşım için tekrardan teşekkürler. Virgülün nerede olduğunu bilen tarif ederse sevinirim o.O2

Ekler

• 20240722_115543730_iOS.JPG
    20240722_115543730_iOS.JPG
    1.8 MB · Hit: 45

pckolik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
beyt
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

klavye swtichini söktünmü hotswapmı klavye

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun
9 günde elime ulaştı, yakında incelemesini de yaparım. Bir yerde ufak bir problemi var. Bence bu indirimleri de zaten ufak tefek problemli ürünler için yapıyorlar.
Ben yükseltme ayakları hariç problemini görmedim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,428
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben yükseltme ayakları hariç problemini görmedim.
Alt taraftaki kaymaz plastikte problem var bende sen ne problem yaşadın?
Ya zaten kullanmaya engel problemler değil ama %100 sağlam gelmiyor bazılarımıza. Elden çıkarmak için bu kadar büyük indirim yapıyorlar zaten çöpe gitmesin diye, yoksa 200 liraya klavye mi olur .d Bizde ne geleceğine bakmadan alıyoruz işte bir öğün yemek parası diye zaten.

Bende sağ alttaki tuşa basınca klavyede hafif esneme oluyor sadece o bölgede. Altına karton yapıştırarak halledilebilir bir problem.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Ömer
Ya zaten kullanmaya engel problemler değil ama %100 sağlam gelmiyor bazılarımıza. Elden çıkarmak için bu kadar büyük indirim yapıyorlar zaten çöpe gitmesin diye, yoksa 200 liraya klavye mi olur .d Bizde ne geleceğine bakmadan alıyoruz işte bir öğün yemek parası diye zaten.

Bende sağ alttaki tuşa basınca klavyede hafif esneme oluyor sadece o bölgede. Altına karton yapıştırarak halledilebilir bir problem.
Bu arada pek katılamıyorum bugün bununla birlikte üç ürünüm daha geldi hepsi sorunsuz ve eksiksiz.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun

Benimkinde bir problem yok bu klavyeyi TR den alsak en az 600 TL eder 200 TL den fazlasını hakediyor öğleden beri kullanıyorum hissiyat olarak delux ks100 den 2 gömlek iyi almasaydım kesinlikle pişman olurdum.

Top Bottom