Neler Yeni

🔥İndirim TEMU Alt Limit 670₺'ye Düştü🔥😍

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

JackRyan

80+ Silver
araştırmaya gerek yok çünkü sadece yeni hesapla kullanabilirsin. diğer türlü vermiyor kupon temu.

senin dediğin uygulama hafızasını silme sonra yeni kullanıcı olarak üye olma diyorsan bu tamam. ama aynı üyelik mail içeren hesaptan kupon paketlerini alamazsın. kuponlar şartlarda belirtildiği gibi yeni kullanıcılara özel.
5 den fazla siparişim olduğu halde bugün ayni hesap ile 300₺ lik daha kupon kullandim.

İster inan ister inanma ama yöntem var silmeden emulator kullanmadan :)

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
5 den fazla siparişim olduğu halde bugün ayni hesap ile 300₺ lik daha kupon kullandim.

İster inan ister inanma ama yöntem var silmeden emulator kullanmadan :)
Nasil birsey yardimci olur musun

Temuda da 5 ürün limiti var mı

KingDeViL

80+ Bronze
Temudan ürün alınmaz. Kargo 20 günde geliyor. Ödediğiniz verginin aynısından kapıda bir daha ödersiniz ona göre.

KingDeViL

80+ Bronze
öyle bir durumda almak istemesek para iadesi falan yok mu
Kargon geri gider. Amazonda gümrük ücretin felan geri iade oluyormuş ama bu uzak doğu sitleri sana iade yapar mı ben bilmem.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
öyle bir durumda almak istemesek para iadesi falan yok mu
TEMU'da dengesiz güvenemiyorum. Biri yaparız biri yapamayız ürünlerin bize tekrar gelmesi gerekiyor diyor. Gümrükte takıldığında geri göndermek için bile belge,ücret vs. ödeniyor. Amazon gibi güvenemiyorsun.

sinans207

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Selçuk Topalan
TEMU'da dengesiz güvenemiyorum. Biri yaparız biri yapamayız ürünlerin bize tekrar gelmesi gerekiyor diyor. Gümrükte takıldığında geri göndermek için bile belge,ücret vs. ödeniyor. Amazon gibi güvenemiyorsun.
Kargon geri gider. Amazonda gümrük ücretin felan geri iade oluyormuş ama bu uzak doğu sitleri sana iade yapar mı ben bilmem.
2 ucu boklu değnek o zaman. maalesef almamak en iyisi.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2 ucu boklu değnek o zaman. maalesef almamak en iyisi.
Bende şuan 3 aktif sipariş var. 2 Tanesi karardan 1 gün önce diğeri ise ortalama 10 gün önce almıştım. Beklemedeyim. Hala gümrük durumlarıyla ilgili net bir açıklama yok.

sinans207

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Selçuk Topalan
Bende şuan 3 aktif sipariş var. 2 Tanesi karardan 1 gün önce diğeri ise ortalama 10 gün önce almıştım. Beklemedeyim. Hala gümrük durumlarıyla ilgili net bir açıklama yok.
bence o 2sipariş her türlü geçer ama diğerinden emin değilim. Riske atmayı düşünüdm ama ücret iade olmuyorsa hiç o topa girilmez

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,832
Üyeler
152,971
Son üye
pekiburak
Top Bottom