Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
şimdilik sorun yok vram arızası vermiş tamir edebilirsek alacağız dediler fiyatta anlaştık yarın için eğer dedikleri gibi sorun çıkmazsa yazacağım buraya şimdilik normal gidiyor ben market veya kargo firmasının suçlu olduğunu düşünüyorum onlar market olamaz dediler bakacağız artık onların bir şey yapacağını düşünmüyorum ama 4 5 bin lira için risk almazlar kargocular muhtemelen ıslattı nasıl ıslattılarsa şu para işini çözdükten sonra ayrıca gidip burdaki yurtiçi kargodaki çalışanları müdürlerine şikayet edeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
@Shourd @yenigeldim @Nquyen @Shyankh @FutFlix @Mert @WhoCares @Volkan:/ @brsokcu @yusufi7

az önce aradılar karta 1500 lira harcadıklarını termal padlerini değiştirdiklerini ama kartın testleri geçemediğini sıcaklığın 85 derece olduğunu furmark ekranında donduğunu söylediler bende thh ye başvurup market ve kargo dan birinin yaptığını söyleceğimden bahsettim onlarda market yapmadı diye ısrar etti bende ekran kartı böyle işime yaramaz dedim mezat olarak satarsın fanları arka kasası kullanılır dedi trakyada arkadaşı varmış ondan fiyat alacağım 2 2.5k ya satarsın dedi ben yolladığımda çalışıyordu kart kargoda ıslanmış biz bir şey yapamayız diyorlar yurtiçi kargo ile anlaşmalarıda var çok ilginç

alış veriş yapmak isteyen arkadaş olursa tavsiyem gidip elden alın veya satın benim yaptığım enayilik resmen herkes haklarında olumlu yorum yapmış adamlar beni değil marketi savunuyor

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Volkan
@Shourd @yenigeldim @Nquyen @Shyankh @FutFlix @Mert @WhoCares @Volkan:/ @brsokcu @yusufi7

az önce aradılar karta 1500 lira harcadıklarını termal padlerini değiştirdiklerini ama kartın testleri geçemediğini sıcaklığın 85 derece olduğunu furmark ekranında donduğunu söylediler bende thh ye başvurup market ve kargo dan birinin yaptığını söyleceğimden bahsettim onlarda market yapmadı diye ısrar etti bende ekran kartı böyle işime yaramaz dedim mezat olarak satarsın fanları arka kasası kullanılır dedi trakyada arkadaşı varmış ondan fiyat alacağım 2 2.5k ya satarsın dedi ben yolladığımda çalışıyordu kart kargoda ıslanmış biz bir şey yapamayız diyorlar yurtiçi kargo ile anlaşmalarıda var çok ilginç
THH başvur uğraşma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Volkan

alış veriş yapmak isteyen arkadaş olursa tavsiyem gidip elden alın veya satın benim yaptığım enayilik resmen herkes haklarında olumlu yorum yapmış adamlar beni değil marketi savunuyor
ve biraz sert konuşma vaktin gelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kartı geri mi isteyeyim
yok isteme içinden geçmişler kartın

Kartı geri mi isteyeyim
bedelini iste

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Volkan
thh başvurursam kartı istemezler mi bakmak için

vermiyorlar bedelini bizde 1500 lira harcadık bize girdi falan diyor
O beni bağlamaz de hocam kolpa yapmayın ürünümün bedelini verin de. göndermeden önce sağlam olduğuna videolar fotolar umarım vardır bunlar elimde mevcut de şikayet edeceğimde sürekli marketi savunmanızda ilginç falan de

gidebiliyorsan git gerekirse yok öyle iş

tüketici hakemine danış hocam direkt bu konuyu yakında vardır illaha

Baberist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
Dükkanı Eskişehirdeki Vural elektronikse haftaya pcye Windows kurmaya götürecem söylememi istediğin bir şey var mı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,407
İsim
Çağatay

Kolpaladıkları zaten belliydi. Çok uğraşırsın bunlarla. İşin çok zor yani dolandırıcılık sayılıyor bildiğim kadarıyla bu durum ve polise şikayet edebilirsin. THH ye de başvur.

Mert

80+ Silver
THH’den bir şey çıkmaz, ne fatura var ne teslimat belgesi. Anlaşmaya bak bir şekilde.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Volkan
Dükkanı Eskişehirdeki Vural elektronikse haftaya pcye Windows kurmaya götürecem söylememi istediğin bir şey var mı
sizde çok kart ıslatıyormuşsunuz fasülye ıslatır gibi de. kulağıma geldi benim kasa da ıslanmaz umarım de

THH’den bir şey çıkmaz, ne fatura var ne teslimat belgesi. Anlaşmaya bak bir şekilde.
kargo dan ambar kağıdı veriyolar teslim edildi diye mesaj var kargonuz alındı diye mesaj var

o senin kartı kendi bozuk kartları ile değiştirmiş olabilirler paranı almaya bak şikayet et gerekirse avukattan bilgi al thh den bilgi al öyle iş yok ıslanmışta yok bozukmuş vram arızaya düşmüşte yok öyle bir kolpa sende hang akla hizmet gönderdin hiç anlamadım zaten 5500 6k ya ilana atsan anında 100 tane mesaj gelir 1 saat içinde satardın o kartı boşu boşuna güzelim kartınıda hiç ettin

Mert

80+ Silver
sizde çok kart ıslatıyormuşsunuz fasülye ıslatır gibi de. kulağıma geldi benim kasa da ıslanmaz umarım de

kargo dan ambar kağıdı veriyolar teslim edildi diye mesaj var kargonuz alındı diye mesaj var

o senin kartı kendi bozuk kartları ile değiştirmiş olabilirler paranı almaya bak şikayet et gerekirse avukattan bilgi al thh den bilgi al öyle iş yok ıslanmışta yok bozukmuş vram arızaya düşmüşte yok öyle bir kolpa sende hang akla hizmet gönderdin hiç anlamadım zaten 5500 6k ya ilana atsan anında 100 tane mesaj gelir 1 saat içinde satardın o kartı boşu boşuna güzelim kartınıda hiç ettin
Kargo belgeleri ile yalnızca kargoya karşı hak iddia edilebilir -ki tutanak olmadığı için temize çıkacaklardır. Denenebilir ama pek umudum yok.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Volkan
Kargo belgeleri ile yalnızca kargoya karşı hak iddia edilebilir -ki tutanak olmadığı için temize çıkacaklardır. Denenebilir ama pek umudum yok.
benimde yok arkadaş niye böyle bir saçmalığa girmiş anlam veremedim umduğu para 5500 6bin tl zaten ilana koysa satılması 1 saat sürmezdi ben bile alırdım anında yazık etmiş adamlar muhtemelen elindeki çöp kartın bordu taktılar arkadaşın kartının backplate ve fanlarının yanına iteleyecekler sağlam board da onlara kalacak zor ama imkansız değil gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
976,607
Üyeler
154,431
Son üye
jankutay