Neler Yeni

DEEPCOOL MORPHEUS 5.799 TL

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Kağan UĞURLU
4800 e lianli o11 dynamic evo aldım.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Furkan
4800 e lianli o11 dynamic evo aldım.
Dynamic XL ve Evo kullanan biri olarak üzülerek söylüyorum bu kasa ikisinin de içinden geçer fonksiyonel açıdan. Estetik zevk meselesi ona bir şey diyemem ama bu kasadaki genişlik ve istediğin gibi konfigüre etme olayı birkaç kasada var sadece.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Kağan UĞURLU
Dynamic XL ve Evo kullanan biri olarak üzülerek söylüyorum bu kasa ikisinin de içinden geçer fonksiyonel açıdan. Estetik zevk meselesi ona bir şey diyemem ama bu kasadaki genişlik ve istediğin gibi konfigüre etme olayı birkaç kasada var sadece.
Bu tarz kasalardan çok sıkıldım akvaryum kasa istediğim için aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz kasalardan çok sıkıldım akvaryum kasa istedim

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
eyyüb
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Kendi fiyat segmentinde o da güzel kasa hocam. Onu da çok beğeniyorum açıkçası. Benzer genişlikte daha uygun kasalar var ama bence kaliteli ve hakkını veriyor.

Elma ile armut kıyası bu hocam biraz. Lancool 2 ile kıyas bile edilemeyecek bir kasa ama sırf çok iyi olduğu için Lancool'u boşver, sat bunu al da denemez. Kulvarları farklı, onun için sisteminiz ve ihtiyaçlarınız önemli, tabi bir de genel bütçeniz.
biraz hortlatıyorum konuyu ama geçen gün lianliyi sattım aldım :D
3cü şekil yapim dedim sıvı kargoda yarın gelicek hava ile yaptım sığmadı yan hava soğutma var diye ekran kartıda sığmadı normal taktım ama ekran kartı hava dışarda cam acık :D.
saat 7 de başladım gece 11 yakındı tek başıma 3 şekle geçirdim yemin ediyorum vida söküp takmaktan kanser oldum.
14cm fan alamadım dağa çok pahalı arbler 1-2 model ucuz oda çöp.
3cü şekle getirince egzoz yeri kalmıyor 3üstünde 3 sıvı dan geriye 9tane argb fan lazım ceb düşmanı bu kasalar :(
lazz61 den destek aldım kurarken :)

Son düzenleme:

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Furkan
biraz hortlatıyorum konuyu ama geçen gün lianliyi sattım aldım :D
3cü şekil yapim dedim sıvı kargoda yarın gelicek hava ile yaptım sığmadı yan hava soğutma var diye ekran kartıda sığmadı normal taktım ama ekran kartı hava dışarda cam acık :D.
saat 7 de başladım gece 11 yakındı tek başıma 3 şekle geçirdim yemin ediyorum vida söküp takmaktan kanser oldum.
14cm fan alamadım dağa çok pahalı arbler 1-2 model ucuz oda çöp.
3cü şekle getirince egzoz yeri kalmıyor 3üstünde 3 sıvı dan geriye 9tane argb fan lazım ceb düşmanı bu kasalar :(
lazz61 den destek aldım kurarken :)
Hayırlı olsun ama stoklarda yok, nereden aldınız?

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
eyyüb

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Furkan

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
eyyüb

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Furkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
umut
Bende var en büyük handikabı kasa camı sabit, açılmıyor ve camı sökmek için tamamen kasayı Sökmen gerekiyor ön alt üst onun dışında kasanın altarnatifi yok

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Furkan
Bende var en büyük handikabı kasa camı sabit, açılmıyor ve camı sökmek için tamamen kasayı Sökmen gerekiyor ön alt üst onun dışında kasanın altarnatifi yok
Açılıyor hocam, fazla güç uygulayıp sol üstten çekin. Üstteki kapağa yakın vidasını sökün, gerek yok zaten çok sağlam tutuyor cam.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
eyyüb
He ya birkere herşeyi alıp keyfine göre gömucen birdaga ugrasmayacan

Bedavaya almışsınız. Hayırlı olsun. Kargosu indirimsiz 1k'ya yakın tutar zaten tank gibi kutusu.
kargo anlaşmalı aldım birinin adına 545 tl tuttu çok yaw kargo :D
eski konu açtım diye uyarı aldım 3 uyarı en fazla 4 patlarız ban yeriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,335
Üyeler
156,593
Son üye
Thonslay
Top Bottom