Neler Yeni

Monster Pusat K3 PRO 1 Buçuk Aylık Deneyimim. ( Red Switch ) Tuş Basmama Sorunu

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Alan arkadaşlar inşallah bu sorunu yaşamazlar başlığı da değişelim RED Switch diye.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
Alacak olanlara bu sorunun olduğunu söylediğim zaman beni linç etmişlerdi... ama sanırım blue switch olanlarında problem yok.
Aynen hocam blue switch'de sıkıntı yok ama benim gibi red switch alanların gözü yaşlı. Fason mallar çoğunlukla ilk stoklarında çok sağlam oluyor reklam amaçlı.

NCT53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Necati
Pusat K3 çıktığında ilk alanlardan biri benim. Klavyemi hiç temizlemedim şuan içi baya pis ama hiç bir sorunum yok. Sanırım Red Switchlerde bu problem oldu. Düzelticeklerdir yeni partilerde.
Blue switchteki ses nasıl? Rahatsız ediyor mu?

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Blue switchteki ses nasıl? Rahatsız ediyor mu?
Rahatsız etmiyor ben çok keyif alıyorum yazı yazarken :D
Aynen hocam blue switch'de sıkıntı yok ama benim gibi red switch alanların gözü yaşlı. Fason mallar çoğunlukla ilk stoklarında çok sağlam oluyor reklam amaçlı.
Hayır dostum ilk stoklarla alakası yok. Bu ürünü adamlar nerdeyse yarım senedir aynı fiyattan veriyorlar sabit. Ne bir zam ne bir şey. Kasa malzemesi vb herşeyiyle aynı diye biliyorum. Aldıkları markanın red switchleri sorunlu muhtemelen.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

Hayır dostum ilk stoklarla alakası yok. Bu ürünü adamlar nerdeyse yarım senedir aynı fiyattan veriyorlar sabit. Ne bir zam ne bir şey. Kasa malzemesi vb herşeyiyle aynı diye biliyorum. Aldıkları markanın red switchleri sorunlu muhtemelen.
Yüksek ihtimal red switchlerde sorun var evet. Ben iade isteyeceğim, yada bana blue switch ile değiştim yapsınlar. Not kağıdında belirteceğim bunu.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz

Hocam Gamepower markasına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Orda da ilk stoktan alan insanlar halen ekipmanlarını övüyor ve taş gibi olduklarını söylüyorlar. Yani şöyle düşünmek gerekiyor: İlk gelen stok sağlam oluyor ve kullanıcılar bu ürünü etrafında, forumda, her tarafta övmeye ve önermeye başlıyor. Haliyle markanın reklamı yapılmış oluyor ve markaya karşı bir güven oluşuyor. Sonradan gelen stokların ise kalitesi düşüyor. Klavye için örnek verirsek switch kalitesi. Monster'ın iyi yaptığı bir şey ise müşteri hizmetleri. Her ne kadar ekipmanları sıkıntı çıkarsa da müşteri hizmetlerinden dolayı güven kazanıyorlar. Ama bana kalırsa bu piyasada ekipman almak artık zor ve sıkıntılı. Biraz beklemek ve olayları analiz edip öyle alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Hocam Gamepower markasına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Orda da ilk stoktan alan insanlar halen ekipmanlarını övüyor ve taş gibi olduklarını söylüyorlar. Yani şöyle düşünmek gerekiyor: İlk gelen stok sağlam oluyor ve kullanıcılar bu ürünü etrafında, forumda, her tarafta övmeye ve önermeye başlıyor. Haliyle markanın reklamı yapılmış oluyor ve markaya karşı bir güven oluşuyor. Sonradan gelen stokların ise kalitesi düşüyor. Klavye için örnek verirsek switch kalitesi. Monster'ın iyi yaptığı bir şey ise müşteri hizmetleri. Her ne kadar ekipmanları sıkıntı çıkarsa da müşteri hizmetlerinden dolayı güven kazanıyorlar. Ama bana kalırsa bu piyasada ekipman almak artık zor ve sıkıntılı. Biraz beklemek ve olayları analiz edip öyle alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor.
Sorun yaşayanlar iletişime geçerse bence monster düzeltir ya. Müşteri hizmetleri teknik servisi vb iyi diye biliyorum.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
Sorun yaşayanlar iletişime geçerse bence monster düzeltir ya. Müşteri hizmetleri teknik servisi vb iyi diye biliyorum.
Hocam çok konu açtım. Şöyle linklerini bırakayım size:
Yorumlarda da konu editini yaptım.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Hocam çok konu açtım. Şöyle linklerini bırakayım size:
Yorumlarda da konu editini yaptım.
Sen şimdi ücret iadesi alabildin mi ?

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Ben anlamıyorum 400 TL ye 500 TL ye klavye alıyorsun w tuşu tutukluk yapıyor bu klavye mekanik membran da değil 25 liraya aldığım membran klavyeyi 5 senedir kullanıyorum

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Evet arkadaşlar. Dönüş sağladılar az önce.
W basmıyordu benim tutukluk yapıyordu. Özellikle notlarda belirttim. Mavi switch ile değişim yada ücret iadesi diye. W switch ini değişip yolluyolar bana şuan. Aradım konuştum aynı sorunu bidaha yaparsa ancak ücret iadesi yapabiliriz diyor. Aynı sorunu tekrar etmesi gerekiyor ücret iadesi için dedi. Yani blue switch stokta yok , o yüzden switch değişimi yapılıp gönderiliyor şuan size dedi. Özellikle belirtmiştim ama neyse artık biraz daha kullanacağız. Yani illa uğraştıracaklar insanı

Top Bottom