Neler Yeni

Blogger mı Wordpress mi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
@Yunus "Sessiz"
Şimdi ben önce bedava alan adı alsam olmaz mı?
.NET veya .COM gibi alan adları daha kabul edilir adsense için. Ama bir iki site görmüştüm bu alan adları ile reklam alıp koyan fakat %90 bu domainler ile adsense alamıyor. Samet'in banı açılsın konuşursun o daha iyi anlatır.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
.NET veya .COM gibi alan adları daha kabul edilir adsense için. Ama bir iki site görmüştüm bu alan adları ile reklam alıp koyan fakat %90 bu domainler ile adsense alamıyor. Samet'in banı açılsın konuşursun o daha iyi anlatır.
Biliyorum farkındayım.
Maksatım şu :
Önce tk gibi uyduruk bir alan adı ile başlarım. Sonra okuyucu olunca da com alırım.
Olmaz mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
Biliyorum farkındayım.
Maksatım şu :
Önce tk gibi uyduruk bir alan adı ile başlarım. Sonra okuyucu olunca da com alırım.
Olmaz mı?
Bu alan adı ile kazanç elde etmemeyi düşünüyorsan olabilir. Bu domainle başlarsın sonra satın alıp AdSense başvurunu yaparsın.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu alan adı ile kazanç elde etmemeyi düşünüyorsan olabilir. Bu domainle başlarsın sonra satın alıp AdSense başvurunu yaparsın.
İkinci sorum :
Önce blogspot ile başlayıp sonra 100+ okuyucum olunca WordPress e taşısam com lu şekilde.
Böyle daha iyi olmaz mı?
Yoksa tk ile direkt WordPress ile mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
Peki domain alsam hosting'i blogger olsa ne olur?
Kısıtlı bir site deneyimin olur, Samet senin sitenden bahsetmişti, güzel site potansiyeli var ama takipçin artarsa bloggerda kalma sakın. Hatta şu an bile taşısan olur.
Sorunun cevabı; Evet domain özel, hosting blogger olmaz. Ama önermiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci sorum :
Önce blogspot ile başlayıp sonra 100+ okuyucum olunca WordPress e taşısam com lu şekilde.
Böyle daha iyi olmaz mı?
Yoksa tk ile direkt WordPress ile mi
Dediğim gibi bloggerın kullanım alanı anca okul ödevleri veya ayda 1 yer gezen kıvırcık saçlı kızların futursuzca yazı yazdığı bir alan olabilir. Wordpress'ten neden kaçıyorsun? Bütçe ise 350 TL gayet yeterli, samet yardımcı olur sana.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Kısıtlı bir site deneyimin olur, Samet senin sitenden bahsetmişti, güzel site potansiyeli var ama takipçin artarsa bloggerda kalma sakın. Hatta şu an bile taşısan olur.
Teşekkürler. Biraz düşüneyim bende geçebilirim. Blogger'ı wp'ye taşıma ihtimalim var mı? Google'da öyle bir şeyler buldum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi bloggerın kullanım alanı anca okul ödevleri veya ayda 1 yer gezen kıvırcık saçlı kızların futursuzca yazı yazdığı bir alan olabilir. Wordpress'ten neden kaçıyorsun? Bütçe ise 350 TL gayet yeterli, samet yardımcı olur sana.
Hocam bütçe 350 değil. Ortada bütçe yok.
0.
Direkt WordPress mi Blogger mı daha iyi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Teşekkürler. Biraz düşüneyim bende geçebilirim. Blogger'ı wp'ye taşıma ihtimalim var mı? Google'da öyle bir şeyler buldum
Böyle bir video gördüm. Bende o yüzden önce blogger mı daha iyi diyorum.

Top Bottom