Neler Yeni

FORMAT ATTIKTAN SONRA FPS DÜŞMESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Bağdatlı
Merhabalar dün bilgisayarıma format attım.Ekran kartımda 1050ti. Bugün CSGO'yu indirip oyuna girdim. Format atmadan önce 170-270 fps alırken format attıktan sonra 100-150 fps arası alıyorum. Bütün driverların hepsini indirdim ve hepsi güncel. Nedeni ne olabilir bu fps düşmesinin ?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
MSI Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısın.

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
Merhabalar dün bilgisayarıma format attım.Ekran kartımda 1050ti. Bugün CSGO'yu indirip oyuna girdim. Format atmadan önce 170-270 fps alırken format attıktan sonra 100-150 fps arası alıyorum. Bütün driverların hepsini indirdim ve hepsi güncel. Nedeni ne olabilir bu fps düşmesinin ?
format atmadan hemen önce oynuyor muydunuz aktif bir şekilde 1 ay önce fln bir güncelleme getirdiler FPS düşüşleri yaşandı baya

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
inşallah 0 dan atmışşsınızdır eski dosyaları kopyaladıysanız format atmanın anlamı kalmıyorda 0 dan yedek dosyasız sadece windowsu kurun öyle yaptıysanız da driver ları kurun her şeyin onuda yaptıysanız bilmiyorum nedeni :D

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
kanka fps arttırmak için ayar yapmışmıydın unlostun videosundan felan ? veya başka yerden

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Bağdatlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısın.
Adsız.pngg.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

format atmadan hemen önce oynuyor muydunuz aktif bir şekilde 1 ay önce fln bir güncelleme getirdiler FPS düşüşleri yaşandı baya
Ara sıra arkadaşlar çapırınca ama daha fazla fps aldığıma eminim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

inşallah 0 dan atmışşsınızdır eski dosyaları kopyaladıysanız format atmanın anlamı kalmıyorda 0 dan yedek dosyasız sadece windowsu kurun öyle yaptıysanız da driver ları kurun her şeyin onuda yaptıysanız bilmiyorum nedeni :D
Windows'u yükleyeceğimiz belleği seçerken hepsini biçimlendirip sildim. Sadece ssd ve hdd kalmıştı ikiside tamamen boştu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Bağdatlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Bağdatlı
garip shader detayını normalde düşükte oynuyorduysanız arkadaşlarınızla girince silahlar parlak mıydı ?
Normalde shader ve doku detayını yükseğe çekiyorum güzel gözüksün diye ama fps'i düşük görünce düşüğe çektim çok bişey fark etmedi.

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
Normalde shader ve doku detayını yükseğe çekiyorum güzel gözüksün diye ama fps'i düşük görünce düşüğe çektim çok bişey fark etmedi.
çünkü güncelleme ile düşük shader detayları yüksek shader detaylarıyla aynı oldu

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
çünkü güncelleme ile düşük shader detayları yüksek shader detaylarıyla aynı oldu
aynen onlara bak bide o ayarları yapmana gerek yok bence cok da üst düzey bi perf. artısı vermiyor bendede 1050ti var suan cunku bide formatı iyi attıgından emin ol

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
reis csgo da şuan optimizasyon sorunu var diye biliyorum güncelleme ile düzeltirler rahat ol sen başka oyunlarda dene eğer gereğinden düşükse bi göster biyere garantisi varsa yolla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,449
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom