Neler Yeni

Ölüme en yakın olduğunuz an ne zamandı?

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
merdivenden düşmüştüm toto üstü varya bir nefesim kesilmişti 10 saniye fln nefes alamamıştım o an ölcem sanmıştım yanıma biri geldi sağolsun eve kadar çıkarttı 20 gün boyunca kalbim ağrıyordu zor hareket ediyordum ve totom :d

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
7 günlük izci kampından dönerken gizli buzlanmadan dolayı 27 kişilik araç takla attı yan şekilde kaldı. Kendimize gelip içeri boşaltmaya çalıştığımız sırada koltuğumun arkasına çantadan çıkan balta ucunun saplandığını gördüm. Sanırım en yakını oydu

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
balık üstüne süt içicektim annem uyarmıştı yaş 9 falan

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
5-6 yaşlarında falandım. O zaman Silivri'de teyzemlerde kalıyordum. Annem ve babam çalıştığı için bana onlar bakıyordu. Teyzem bir gün kuzenimin veli toplantısına gidiyor. Beni de uyuyorum diye evde bırakıyor. Kapıyı kilitleyip çıkıyor. Sonrasında ben uyanıyorum, teyzemi arıyorum. Bulamayınca da pencereye oturuyor, ayaklarımı aşağı sarkıtıp sessiz sessiz kendisini bekliyorum. Toplam 10 katlı bir bina sanırım teyzemler 7. katında oradan düşsem yaşama şansım yok denilebilir. Apartman site gibi bir yerde etrafı kapalı değil ama yan yana bloklardan oluşuyor. Beni gören komşular hemen polisi arıyorlar. Sonra polisiydi, itfaiyesiydi gelip beni kurtarmaya çalışıyorlar. O sırada kuzenim eve geliyor benden anahtarı atmamı istiyor bende anahtarı atıyorum ve gelip kapıyı açıyor. Sanırım en yakın olduğum an bu zamandı. Ben çok küçük olduğum için hatırlamıyorum ama Silivri'ye gittiğimde herkes beni camdaki çocuk olarak tanıyor. :D

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Şehirler arası yolda arabayla giderken yol boştu önümüzdeki tırı solladık sollayıp kendi şeridimize geçmemiz gerekirken arkadan bir minibüs gelip yolumuzu kapattı ve biz ters şeritte kaldık. Karşıdanda tır geliyordu. Hemen solumuzda uçurum. Hızlanıp zar zorda olsa minibüsün önüne geçebildik. Tabi yolda toprak araba patinaj atmaya başladı az kalsın uçurumdan düşüyorduk. Sanırım oydu

01adanalı

80+ Silver
Şehirler arası yolda arabayla giderken yol boştu önümüzdeki tırı solladık sollayıp kendi şeridimize geçmemiz gerekirken arkadan bir minibüs gelip yolumuzu kapattı ve biz ters şeritte kaldık. Karşıdanda tır geliyordu. Hemen solumuzda uçurum. Hızlanıp zar zorda olsa minibüsün önüne geçebildik. Tabi yolda toprak araba patinaj atmaya başladı az kalsın uçurumdan düşüyorduk. Sanırım oydu
Geçmiş olsun hocam.

Abdullah1

80+ Bronze
6 yasında ekmek kesme makinasına az daha kafamı sokuyordum :D

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kardeşimle hızar motoruyla berbercilik oynuyorduk neyse çalıştırdı motoru başladı beni tıraş etmeye sonra motordan talaş parçası fırladı, Allah'tan talaş parçası şahdamarıma falan gelmedi.

LahmatsuDcr

80+ Silver
Arabanın altında kalmıştım bisikletle.

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Okuldan eve dönerken Araba çarptı.
Beyaz ışığı gördüm ama kısmet değilmiş.
Kendime geldiğimde araba sürücüsü üzerime su tutuyordu.
Neyse ki pek bir şey yokmuş.
Aynı gün taburcu oldum.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Okuldan eve dönerken Araba çarptı.
Beyaz ışığı gördüm ama kısmet değilmiş.
Kendime geldiğimde araba sürücüsü üzerime su tutuyordu.
Neyse ki pek bir şey yokmuş.
Aynı gün taburcu oldum.
KIHNDFDGBMJLVCKLOBMF banada okula giderken araba çarpmıştı. su dökmesi efsaneymiş OHAISDFHSNDGBSD

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,005
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Arabanın altında kalmıştım bisikletle.
Normalde hiçbir şey yaşamamıştım ölüme yakın ama dün bisikletle giderken az daha arabanın altında kalıyordum. Sanırım şöför beni gördü de gaza basmadı ben dalmışım dümdüz gidiyordum.

Top Bottom