Neler Yeni

Mining İçin Tavsiyeler- Başlangıç

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
knk başlamanı tavsiye etmem ağır hakaret yersin ama başlarsan da açıkçası 4 gb veya altı ekran kartı kullanmamalısın diye biliyorum
Kimden hangi sıfat ile hakaret yiyorum. Hakaret yiyeceğim kişiler bana hakaret etme cesaretini nereden buluyor?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kimden hangi sıfat ile hakaret yiyorum. Hakaret yiyeceğim kişiler bana hakaret etme cesaretini nereden buluyor?
Ben ekran kartını nasıl alıyorsam sende alabilirsin. Ben para verip el altından almıyorum. Bütün gün oturdum indirim kovaladım aldım. Bu adamlar bu piyasada istiyor ki armut piş ağzıma düş.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ben ekran kartını nasıl alıyorsam sende alabilirsin. Ben para verip el altından almıyorum. Bütün gün oturdum indirim kovaladım aldım. Bu adamlar bu piyasada istiyor ki armut piş ağzıma düş.
Aynen öyle. Ben bir de ikinci el alacağım.
Paran varsa sen de al ikinci el stoğu tükenmedi ya sıfır stoğu yok. Sadece pahalılaştı.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Aynen öyle. Ben bir de ikinci el alacağım.
Paran varsa sen de al ikinci el stoğu tükenmedi ya sıfır stoğu yok. Sadece pahalılaştı.
Bizde onların almak istediği fiyattan almaya çalışıyoruz. Diğer türlüsü pek karlı olmuyor. Herhalde sanıyorlar ki mining yapıyoruz diye 8bin tllik bir karta 16 bin TL ödüyoruz. :)

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Şimdi ben aklımda soruları hala gideremedim 😀
Gtx 1060 6GB alıp ETH kazmak mantıklı geliyor lakin diğer tarafta ise Rx 580 alıp zombi modda ETH kazmak veya stok modda RVN kazmak da var aklımda.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Şimdi ben aklımda soruları hala gideremedim 😀
Gtx 1060 6GB alıp ETH kazmak mantıklı geliyor lakin diğer tarafta ise Rx 580 alıp zombi modda ETH kazmak veya stok modda RVN kazmak da var aklımda.
Zombi modu ilk defa sizde duydum, daha önceden sanırım denk gelmiştim fakat ilgimi çekmediği için araştırmadım. Nedir bu zombi mod?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Zombi modu ilk defa sizde duydum, daha önceden sanırım denk gelmiştim fakat ilgimi çekmediği için araştırmadım. Nedir bu zombi mod?
Bir nevi ekran kartının ayarlarını zorlayarak yani ekran kartının ömrünü daha fazla azaltarak kazım yapmak.
4GB ile ETH kazanlar zombi mod ile kazıyor. AMD'de kendi sunduğu sürücüsünden yapılabilir.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

real1ty

80+ Bronze
İnş batarsın yazan arkadaşlar kış kış işiniz gücünüz yokmu karşim (EDİT : LAN BUNLARİ SOYLEYENLERİ ELEŞTİRİYORUM ALOOO)
puhaha dostum yazdıgın seyi anlamayan herhalde en ufak ironiye bile (!) koyulmazsa ironiyi anlamayacak tipler.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
eden ediyor dostum ama genel olarak minningcilere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Globalde yaşanan çip sorunu, ekonomik kriz ve mining. Ve bunun sorumlusu biziz, öyle mi?
genel sorun şu zaten olmayan stoğu minningciler eritiyor

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
genel sorun şu zaten olmayan stoğu minningciler eritiyor
Hocam bende mining yapıyorum ama aldığım kartları siz ne kadara alıyorsanız bende o fiyata alıyorum. Bazen indirim kovalayıp ucuza alıyorum aynı şekilde sizde alabilirsiniz. İnsanları kart alıyorsunuz diyerek linçlemek ne kadar mantıklı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,709
Üyeler
142,798
Son üye
ketentohumu
Top Bottom