Neler Yeni

İphone 11 6.699,90 ₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bladeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alihan
Instagram
alilendro
Steam
alien
Twitter
alilendro
Discord
alien#1954
Siteye bakmaya bile gerek yok, fiyat ben tokatcıyım diye bağırıyor zaten.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
İlgili kampanya, Anlaşma kapsamında Alaldim (AKARAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) aracılığı ile yapılmaktadır. Ürünler, firmamızda faaliyet gösteren satıcımız tarafından tarafınıza gönderilmektedir. iPhone 11 64 GB (Aksesuarsız Kutu) adlı ürün, sadece öğrenci ve öğretmenlere özel fiyatla %50 oranıyla indirimli fiyat üzerinden satışa sunulmaktadır. İPhone 11 64 GB Adlı ürün, Apple'dan Eğitim Yetkilisi olarak indirimli bir biçimde tahsis edilmektedir. Kampanyanın amacı, Alaldim’un viral olarak reklamı ve tanınmasının sağlanmasıdır. Kısa süreli bu kampanyaya katılmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, öğrenci veya öğretmen olmanız gerekmekte olup, aynı adrese en fazla 1 ADET indirimli ürün siparişi verebilirsiniz. Bir kullanıcının daha fazla sipariş verdiği tespit edildiğinde siparişi iptal edilmektedir. Sipariş verirken öğretim belgenizi siparişlerim bölümünden iletmelisiniz. Yararlanabilecek kullanıcı tipleri; İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencileri, Açık Öğretim öğrencileri, Sözleşmeli ve kadrolu tüm öğretmenlerdir. Rektörler, öğretmen olarak faal olmadıklarından dolayı faydalanamazlar. canlı destekde böyle yazdılar
dolandırıyonda en azında 10k falana yaz fiyatı tekniğin iyi de geliştirmen lazım
yakupun dolandırıcı olmadığı bilgisi nerden ulaştı hocam elimize
şahsen ben böyle bi işe kalkışsam bunu yapardım
Apple kendi üni indirimi yapıyor ama bu kadar fark asla olamaz
Çök çök çök
Mesaj otomatik birleştirildi:

7 ağustosta başlamış bu fırsat bu arada
gerçek mi diye şüpheye bile düşüyorsanız sıkıntı var demektir 15k olan indirimle nasıl 7k olsun

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,237
İsim
Mert Metshi
İlgili kampanya, Anlaşma kapsamında Alaldim (AKARAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) aracılığı ile yapılmaktadır. Ürünler, firmamızda faaliyet gösteren satıcımız tarafından tarafınıza gönderilmektedir. iPhone 11 64 GB (Aksesuarsız Kutu) adlı ürün, sadece öğrenci ve öğretmenlere özel fiyatla %50 oranıyla indirimli fiyat üzerinden satışa sunulmaktadır. İPhone 11 64 GB Adlı ürün, Apple'dan Eğitim Yetkilisi olarak indirimli bir biçimde tahsis edilmektedir. Kampanyanın amacı, Alaldim’un viral olarak reklamı ve tanınmasının sağlanmasıdır. Kısa süreli bu kampanyaya katılmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, öğrenci veya öğretmen olmanız gerekmekte olup, aynı adrese en fazla 1 ADET indirimli ürün siparişi verebilirsiniz. Bir kullanıcının daha fazla sipariş verdiği tespit edildiğinde siparişi iptal edilmektedir. Sipariş verirken öğretim belgenizi siparişlerim bölümünden iletmelisiniz. Yararlanabilecek kullanıcı tipleri; İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencileri, Açık Öğretim öğrencileri, Sözleşmeli ve kadrolu tüm öğretmenlerdir. Rektörler, öğretmen olarak faal olmadıklarından dolayı faydalanamazlar. canlı destekde böyle yazdılar
Dolandırıcı.

Birebir aynısını yapmışlardı sadece site ismi farklıydı.

Dolandırıcı olduğunu anlamak masaya dokunmak kadar kolay

• Beğen
Reaksiyonlar: AneX

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Daha iyi dolandırmak için 10 k yapmalıydı 😂

jalm0o0e1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Oğuzhan
Yorumlar fake gibi gözükmüyor çünkü birisi şöyle yazmış ;
"Öncelikle böyle bir kampanya yaptığınız için çok teşekkürler, ancak reklam kaliteniz çok düşük. Misal ben ürünü bir risk alarak satın aldım herkes bu riski almazdı, eğer düzgün bir reklamınız olsa gözüm kapalı alırdım. Sadece İnstagram'da ve Google'da reklamlarınız var, böyle bir kampanya yapsam habertürk gibi tüm haber sitelerine, tv kanallarına reklam verirdim. Ama üründe problem yok önemli olan da bu. Benimki bir reklam ajansı yöneticisi olarak nacizane bir öneri. Dikkate alırsınız almazsınız, sizin kazancınıza. Problemsiz gönderiminiz ve desteğiniz için de ayrıca teşekkürler."
bence dolandırıcı gibi durmuyor.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Dolandırılmak için güzel bir yer teşekkürler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom