Neler Yeni

YARDIM XBOX GAME PASS OYUN SİLİNMESİ..

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
Dün xbox game pass de saat 00:00 da yüklemeye verdiğim forza horizon 5 sahur vaktine kadar yüklenmiş oldu fakat saatinde geç olduğundan ötürü oyunu açıp test etme fırsatım olmadı ertesi gün ise oyun bir şekilde bilgisayarımdan silinmiş gözüküyor 🤷🏻‍♂️ sorunun bir çözümü varmıdır birkez daha deneyeyim mi yoksa steam üzerinden forza horizon 4 oyununa sahibim forza horizon 4 ü mü indirmeliyim (en kısa sürede steam'den forza horizon 5 ide alacağım biraz daha düşmesi gerekiyo sadece)

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz
bilgisayarınızda kaç adet disk var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Dün xbox game pass de saat 00:00 da yüklemeye verdiğim forza horizon 5 sahur vaktine kadar yüklenmiş oldu fakat saatinde geç olduğundan ötürü oyunu açıp test etme fırsatım olmadı ertesi gün ise oyun bir şekilde bilgisayarımdan silinmiş gözüküyor 🤷🏻‍♂️ sorunun bir çözümü varmıdır birkez daha deneyeyim mi yoksa steam üzerinden forza horizon 4 oyununa sahibim forza horizon 4 ü mü indirmeliyim (en kısa sürede steam'den forza horizon 5 ide alacağım biraz daha düşmesi gerekiyo sadece)
Aynı şey benim de başıma gelmişti tekrar yüklemeye uğraşmadım m&b bannerlord yüklemiştim 1 gün oynadım ertesi gün silinmişti

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,086
İsim
Oozdmrsm
hocam acaba abonelik yenilemediğiniz için sorun oluşmuş olabilir mi?🤔

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı şey benim de başıma gelmişti tekrar yüklemeye uğraşmadım m&b bannerlord yüklemiştim 1 gün oynadım ertesi gün silinmişti
Neden olur acaba ben birgün bile oynayamadım :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam acaba abonelik yenilemediğiniz için sorun oluşmuş olabilir mi?🤔
Daha yeni yenilemiştim minecraft vs oynuyorum hatta fh5 de yaptı böyle bir şey

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz

Berke123

80+ Bronze
çok sinir bozucu bir şey sanırım 1 hafta önce falandı benim de forza 5 daha hiç açmadan silinmiş tekrar yüklemekle uğraştım

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,086
İsim
Oozdmrsm
Neden olur acaba ben birgün bile oynayamadım :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yeni yenilemiştim minecraft vs oynuyorum hatta fh5 de yaptı böyle bir şey
microsoftun sitesinden abonelikler kısmına bak bi belki önceki ayın faturasını kesmişlerdir :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
çok sinir bozucu bir şey sanırım 1 hafta önce falandı benim de forza 5 daha hiç açmadan silinmiş tekrar yüklemekle uğraştım
Tekrar yükleyince silindimi eğer silinmediyse bende deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
Top Bottom