Neler Yeni

Yardım Hepsiburada rezaleti (THH)

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Kaira Bilgic
Öncelikle merhaba ve hoş geldiniz konuyu burada görmüştüm ve totalde 20200 VP çektim ürünlerim benden habersiz şekilde iptal edildi ben siparişi oluşturduktan 4 dakika sonra iptal edildi benden izinsiz şekilde sebebini sormak için destekle görüştüm bunları resim olarak ekleyeceğim her birisi farklı şeyler söylerek yanlış yönlendirdiler ve kendilerinden haberleri yok resmen. Mesela birisi bana ben o siparişi oluşturduğumda 1 adet ürün vardı önceden koyduğum ve sepette unuttuğum bunu iptal ettiğim için olduğunu söyledi başka birisi bana bundan dolayı değil bankadan dolayı olduğunu söyledi bankayı arıyorum banka bizde sorun yok diye mail atıyor, provizyon ve referans numarası veriyor bunları ekliyorum ama hiç bir şekilde cevap vermiyorlar sürekli olarak kopyala yapıştır yapılıyor katiyen cevap vermekten kaçınıyorlar birbirlerinden haberlerinin olmadığını neden diğer çözüm sürecindeki arkadaş bunu söyledi diyorum cevap yok bazıları aşırı küstahça cevaplar veriyor. En son görüştüğüm çözüm sürecindeki hanımefendi mesela şey dedi para gitmiş onlara ama onların güvenlik ekibindeki arkadaşlar bunu güvenli olmadığını düşündükleri için iptal etmişler :D (hepsiburada hesabı benim/ kart benim) ama güvenli olmadığını düşünüp bana haber vermeden iptal ediliyor komikliğe bakar mısınız rezillik gerçekten. Ben tüketici hakem heyetine de başvurdum olay artık parasından çok bana yapılan davranışa döndü ve ürünlerimi inatla vermeyip beni yıldırmaya çalışmalarına döndü. Resimleri ekliyorum zaten oradan görürsünüz ekstra olarak satıcı bu ürünlerin hepsini kaldırdı 20 eylülden beri düzenli olarak takip ediyorum hiç bir şekilde VP koymadı. THH ye başvurduğumu söylemiştim savunmaları istenildi yakında güncellerim bunu da.

Bu forumda gördüğüm konuyu da ekliyim buraya : https://forum.donanimarsivi.com/konu/hepsiburada-uezerinden-valorant-vp-indirimi.813277/

Ekler

• kayıt.png
    kayıt.png
    45.1 KB · Hit: 115
  • resim_2023-10-02_210953628.png
    resim_2023-10-02_210953628.png
    77.2 KB · Hit: 110
  • resim_2023-10-02_211311501.png
    resim_2023-10-02_211311501.png
    200.5 KB · Hit: 111
  • resim_2023-10-02_211356563.png
    resim_2023-10-02_211356563.png
    53.4 KB · Hit: 106
Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,261
İsim
Lokman Doğan
şu epin tower meselesini diyorsan dostum ben de başta 3400vp aldım hemen geldiği için sonra saat 18.55te 11k vpyi aldım 700 ye aldım saat 19 da alan adama hemen geldi bendekinde ses yok çarşamba günüydü sanırım ilk gün yazdım . ertesi gün talep oluşturdu dedim kesinlikle iptal etmeyin filan müşteri hizm de etmeyiz dedi cart curt pazartesi iptal oldu sonra yanlış fiyatlandırmadan dolayı iptal gerçekleştirdik dediler
kupon filan da vermediler bana vereceklerini söylemiştiler

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu epin tower meselesini diyorsan dostum ben de başta 3400vp aldım hemen geldiği için sonra saat 18.55te 11k vpyi aldım 700 ye aldım saat 19 da alan adama hemen geldi bendekinde ses yok çarşamba günüydü sanırım ilk gün yazdım . ertesi gün talep oluşturdu dedim kesinlikle iptal etmeyin filan müşteri hizm de etmeyiz dedi cart curt pazartesi iptal oldu sonra yanlış fiyatlandırmadan dolayı iptal gerçekleştirdik dediler
Ben müşteri hizmetlerine de sordum bana söylediği şey şu ki konuşmaları kayıt altına aldığımı bende söyledim "kesinlikle yanlış fiyatlandırma değil öyle olsa görünürdü bu işlem sizin tarafınızdan iptal edilmiş gibi gözüküyor" dedi ama bende iptal sağlamadım aslında hepsiburada iptal etmiş

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,261
İsim
Lokman Doğan
Ben müşteri hizmetlerine de sordum bana söylediği şey şu ki konuşmaları kayıt altına aldığımı bende söyledim "kesinlikle yanlış fiyatlandırma değil öyle olsa görünürdü bu işlem sizin tarafınızdan iptal edilmiş gibi gözüküyor" dedi ama bende iptal sağlamadım aslında hepsiburada iptal etmiş
yalan söylüyorlar

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bende de aynı sorun olmuştu 3-4 ay önce kadar. Monster dan laptop almıştım en ucuz veren yeri Hepsiburada diye. Ödemeyi yapıp siparişi oluşturduktan 5 dk sonra param geri iade edilmişti. Ürüne girip bakmak istediğim zaman stokta yok sayfası ile karşılaşmıştım. Temsilci ile görüşmede banka tarafından iade gerçekleşti demişlerdi. Bankayı aradım öyle bir şey yok dediler :D Şikayet oluşturdum temsilciyide şikayet ettim üslubundan dolayı. Aradan 15 dk geçmeden ürün tekrar ilana girdi ve 2k fazlasına :D Sonra genel merkezden arayıp hatalarını kabul ettiklerini falan söylediler ama nafile daha da işim olmaz. Bu arada geçmiş olsun sanada dostum..

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Kaira Bilgic

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,261
İsim
Lokman Doğan
1696271174463.png

1696271260393.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

eda hanımın küfretmediğim akrabası kalmamıştı o gün...

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Kaira Bilgic
Bende de aynı sorun olmuştu 3-4 ay önce kadar. Monster dan laptop almıştım en ucuz veren yeri Hepsiburada diye. Ödemeyi yapıp siparişi oluşturduktan 5 dk sonra param geri iade edilmişti. Ürüne girip bakmak istediğim zaman stokta yok sayfası ile karşılaşmıştım. Temsilci ile görüşmede banka tarafından iade gerçekleşti demişlerdi. Bankayı aradım öyle bir şey yok dediler :D Şikayet oluşturdum temsilciyide şikayet ettim üslubundan dolayı. Aradan 15 dk geçmeden ürün tekrar ilana girdi ve 2k fazlasına :D Sonra genel merkezden arayıp hatalarını kabul ettiklerini falan söylediler ama nafile daha da işim olmaz. Bu arada geçmiş olsun sanada dostum..
Çok teşekkür ederim ben hakkımı istiyorum daha önce benzeri bir durumu incehesapta yaşadım 1 ay boyunca aradım konuştum ettim en sonunda bana özel 2 monitör getirildi mesela

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

eda hanımın küfretmediğim akrabası kalmamıştı o gün...
senden habersiz şekilde iadesi sağlanamaz teknik sorun satıcı tarafından ürün hatası olarak gözükmesi lazım bunu da sordum mesela satıcı böyle yanlış girip iptal edebiliyor mu diye evet iptal edebilirler dediler

ysuflix

80+ Gold
hepsiburadadan bişe aldığınızda sıkıntı yaşamamak için dua edin. sıkıntı yaşarsanız asla çözüm bulamıyosunuz

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Kaira Bilgic
hepsiburadadan bişe aldığınızda sıkıntı yaşamamak için dua edin. sıkıntı yaşarsanız asla çözüm bulamıyosunuz
öyle duruyor ofis için laptop ve monitör alınacak bakıyorum hepsiburada var alırken şüpheye düşüyorum acaba aynı şeyler olur mu diye aşırı rahatsız edici bir tavırları var çünkü

batuu123

80+ Bronze
bende kurutma makinesi aldım sonra 1000tl ındırıme gırdı aradım iade ıstedım tamam dedıler ama kargoyu teslım aldım az once dedım o da teslım aldıysanız max 500tl verebiliriz o da kupon dedıler :D teslim almam neyi degistirdi anlamadım hala iade hakkım varken

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
THH iptal edilen ürünün fiyatının yükselmesini ayıplı mal tipinden sayıyor. Başvurdun mu?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,261
İsim
Lokman Doğan
THH iptal edilen ürünün fiyatının yükselmesini ayıplı mal tipinden sayıyor. Başvurdun mu?
hayır

nasıl başvurucam ayrıca olumsuz sonuçlanırsa para öder miyim
çünkü zamanında ablam bankayı şikayet etmişti ve kaybettiği için avukat parası filan 700 lira ödedi

Top Bottom