Neler Yeni

Rainbow Six mi Doom Eternal mı Forza 4 mü ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Hikayeli oyunlar mı çekiyor ilgini? İlgini çeken oyun türlerini söylersen ona göre de öneri yapabilirim kardeşim
Açık dünya oyunlarına ilgim var ve uzun süre oynanabilir oyuncu sayısı yüksek olan oyunlar tercihimdir. Sürekli tekrarlayan oyunları sevmem kısacası forza 4ü istememin ve r6 konusunda kararsız kalmamın sebebi bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EMRE YAYLAGÜL
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunları, bilgisayar yazılımı ve bilgisayar donanımı
Instagram
https://www.instagram.com/kinasakaltv/
Steam
https://steamcommunity.com/id/KINASAKALTV/
Facebook
KINASAKALTV
Twitter
KINASAKALTV
Discord
kinasakal
Reddit
KINASAKAL
Açık dünya oyunlarına ilgim var ve uzun süre oynanabilir oyuncu sayısı yüksek olan oyunlar tercihimdir. Sürekli tekrarlayan oyunları sevmem kısacası forza 4ü istememin ve r6 konusunda kararsız kalmamın sebebi bu
Açık dünya oyunları ilgini daha çok çekiyorsa Forza Horizon 4 al derim ancak arkadaşlarınla oynayacaksan da Rainbow 6 Siege'i al derim kardeşim.
8$'ın altında hem açık dünya hem de online oyunlara bir kaç öneri yapmak gerekirse:

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Sercan GÖKALP
Başka önerebileceğiniz bir oyun varmı mesela hunt gördüm nasıldır far cry 6 var birde
İndirimlere baktım ama bence hepsi çok pahalı ben senin yerinde olsam bi MMORPG bulurum sabah akşam farm yaparım bu paralar ne abi rdr2 500 lira ya 500 lira az para mı Allah aşkına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forza 4-5 oyuncu sayısı 1000 kişi felan iki oyunda bitti, yakında forza 6 gelicek zaten bu saatten sonra almayın.
Nekadar yakında kardeşim söyle biz de bilelim var mı herhangi bir resmi açıklama? Gelse de bizim de hasretimiz bitse

Demek istediğimde buydu aslı da hem daha yeni nesil araçlar var hem grafikleri aşırı tatmin edici.
Ben NFS unbound aldım mesela tamam grafikleri falan aşırı güzel ama çok arcade bir oyun yani arabalar çok keskin hareket ediyor zart diye duruyor zart diye köşeyi dönüyor. Forza vari kontrolleri olsa efsane olurmuş ama NFS serisi herzaman böyle bir oynanışa sahipti genelde o yüzden yapcak bişi yok...

Son düzenleme:

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli
İndirimlere baktım ama bence hepsi çok pahalı ben senin yerinde olsam bi MMORPG bulurum sabah akşam farm yaparım bu paralar ne abi rdr2 500 lira ya 500 lira az para mı Allah aşkına

Nekadar yakında kardeşim söyle biz de bilelim var mı herhangi bir resmi açıklama? Gelse de bizim de hasretimiz bitse

Ben NFS unbound aldım mesela tamam grafikleri falan aşırı güzel ama çok arcade bir oyun yani arabalar çok keskin hareket ediyor zart diye duruyor zart diye köşeyi dönüyor. Forza vari kontrolleri olsa efsane olurmuş ama NFS serisi herzaman böyle bir oynanışa sahipti genelde o yüzden yapcak bişi yok...
NFS mekanikleri gercekten cok kotu. 300km/h ile gidertken el freni cekip saga kiriyorum araba viraj aliyor. Forzaya gore tek sevdigim yani hikayesi ve daha fazla fiziksel modifiye.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
NFS mekanikleri gercekten cok kotu. 300km/h ile gidertken el freni cekip saga kiriyorum araba viraj aliyor. Forzaya gore tek sevdigim yani hikayesi ve daha fazla fiziksel modifiye.
Hangisi sizce?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Sercan GÖKALP
Aynen modifiye kısmı çok güzel bide oynanışa el atsalar tadından yenmez bide arabaların 4 bin devire kadar çıkardıkları ses çok güzel ama 4 bin den sonra oyun o sesi kısıyor yav neden kısıyorsun ordaki hırıltı ses zaten bizim duymak istesiğimiz

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Fps seviyorsan R6. Valo gibi bir kitlesi yok. Araba seviyorsan FH4. Abarttıkları kadar eski kötü oyun değil.
Arabalara karşı pek bir ilgim yok ama arabayla gezmesi falan keyifli geliyor fpste seviyorum ama apex falan bana kalırsa daha iyi r6 dan

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,503
İsim
Mehmet Aslan
Herkese selam şuan indirime giren oyunlardan doom eternal, rainbow six siege ve forza horizon 4 ilgimi çekiyor sizce hangisi f/p açısından mantıklı ?
r6 epicte 45 lira

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Asil

Zaten NFS bin yeni serulerinin tutmama sebebi bu forza da o kadar gerçekçi olmasada daha yakın

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hepsi birbirinden farklı tür oyunlar. Ben DOOM Eternal öneririm.

bozkan

80+ Bronze
Doom baya iyi, eternali sevmemiştim sürekli mermi bitiyor. Taktiksel shooter oynuyoruz sanki (Doom dahil tüm oyunlar en zorda oynarım sadece).

Rainbow Six başlarda çok iyiydi, 2. yıldan sonra oyun sapıttı. Uzaylı zombi kovboylar, mini etekli anime kızları falan eklediler oyuna. SJW kültürü ağır vurdu Rainbowu.

Forza keyifli oyun ama 2 shooter arasında ne alaka anlayamadım. Paranızın cebinizde kalması daha mantıklı duruyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,783
Üyeler
142,028
Son üye
thebestphic
Top Bottom