Neler Yeni

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berkay
Kaçıncı dakikası hocam 4.2 GHz de çalışıyor çünkü bide erkan kartı niye o kadar sıcak? Onu damı yüke soktunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca işlemci sıcaklığınida atarsanız iyi olur
Resimleri düzenledim hem en kartı hem işlemci yükte

Toplam tüketim 180-200w değişiyor

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Resimleri düzenledim hem en kartı hem işlemci yükte

Toplam tüketim 180-200w değişiyor
Hocam sıcaklıkdan throttle yemişsiniz, en son termal bakımı ne zaman yaptınız. Hem ekran kartı hem işlemci throttle yemiş.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berkay
Hocam sıcaklıkdan throttle yemişsiniz, en son termal bakımı ne zaman yaptınız. Hem ekran kartı hem işlemci throttle yemiş.
Testte benim bir hatam oldu sıcak başladım ekran kartının değerleri normal işlemcide tüm çekirdekler full kullanımda olduğu için böyle bir ghzde yoksa ne ekran kartı ne işlemci oyunlarda bu wattları bile görmüyor

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Testte benim bir hatam oldu sıcak başladım ekran kartının değerleri normal işlemcide tüm çekirdekler full kullanımda olduğu için böyle bir ghzde yoksa ne ekran kartı ne işlemci oyunlarda bu wattları bile görmüyor
Zaten oyunda görmez, render gibi işlerde görür. Ama görünüşe göre çok ısındığindan dolayı thermal throttle yiyor

Laptopu ne zaman aldınız peki?

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berkay
Zaten oyunda görmez, render gibi işlerde görür. Ama görünüşe göre çok ısındığindan dolayı thermal throttle yiyor

Ağustos sonunda

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

ekran kartı ile işlemci aynı anda yüke sokmuş bilgisayar ekran kartına vermiş baksanıza ekran kartı 117 wattlara çıkmış işlemci 90 larda tam tersi olması lazımdı :D

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
ekran kartı ile işlemci aynı anda yüke sokmuş bilgisayar ekran kartına vermiş baksanıza ekran kartı 117 wattlara çıkmış işlemci 90 larda tam tersi olması lazımdı :D
Hocam çekmiş çekmiş de throttle yemiş

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Test esnasında ekran görüntüsü alamadım telefonla çektim o yüzden işlemci ve ekran kartı tüketimi bu şekilde ve fan hızları max ayarda

Ayrıca nitro 16 da 330w adaptör varAlıntıyı görüntüle
bilgisayar sıcaklıktan iyi bir throttle yemiş bilginize sıcaklıklar normal değil normal nitro 16 testlerinde bu kadar yükselmiyor bakım zamanı gelmiş olabilir ağustos sonu almışsınız zaten ve dediğim tuttu bakın 6 ay da 1 bakım gerek dedim ve gerekti ve de bakımı garantiye yaptırın sıvı metal var o bilgisyarda.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berkay
Normalde voltaj sınırı olmazsa ekran kartında onuda 140wlara dayar 330w adaptör var

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
bilgisayar sıcaklıktan iyi bir throttle yemiş bilginize sıcaklıklar normal değil normal nitro 16 testlerinde bu kadar yükselmiyor bakım zamanı gelmiş olabilir ağustos sonu almışsınız zaten ve dediğim tuttu bakın 6 ay da 1 bakım gerek dedim ve gerekti ve de bakımı garantiye yaptırın sıvı metal var o bilgisyarda.
Bende aynı kanaatteyim

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Top Bottom