Neler Yeni

Çözüldü✓ 12gb 3060 mı yoksa 8 gb 4060 mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Dostum sen yaşadın diye de olacak değil yani öyle bir konuşmusun ki. Sen kendi deneyiminden konuştuğun için ben de sana kendi deneyimlerimden konuştum. Ben zaten Nvidia kullanıyorum daha önceden de AMD kullandım ve hala da öneririm. Hangi durum için hangi marka ve model daha uygunsa onu öneririm bir firmayı babamın malı gibi savunmam. Nvidia veya AMD kart satınca benim cebime para girmiyor yani merak etme.
Yav az objektif olun her amd nvidia muhabbetinde aynı şey "sen yaşadın diye öyle değil" Yaşamış isem var demek ki sorun sadece ben mi yaşadım bi ton örnek atarım buraya forumlardan toplayıp ugraştırma beni. Mantığa bak ben yaşamadım arkadaşım yaşamadı ee bi ton konu forum ne diye var o zaman neyse daha cevap yazmaya gerek yok sana amd ile esenlikler

kadirrr5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kadir
AMD ekran kartı alırsan takılma ve drive sorunları yaşayacaksin , 4060ti alsın Hepsiburada, peşin fiyatına 12 taksitle çok uyguna geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
F.M.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Fırat divitci
Yav az objektif olun her amd nvidia muhabbetinde aynı şey "sen yaşadın diye öyle değil" Yaşamış isem var demek ki sorun sadece ben mi yaşadım bi ton örnek atarım buraya forumlardan toplayıp ugraştırma beni. Mantığa bak ben yaşamadım arkadaşım yaşamadı ee bi ton konu forum ne diye var o zaman neyse daha cevap yazmaya gerek yok sana amd ile esenlikler
Dostum sen bipolar mısın? Gelip konuya ben AMD kullanırken sorun yaşadım sen de yaşayacaksın yazıyorsun ben de senin yorumuna senin deneyiminin aksine ben ve çevremdeki bir çok kişi 10'larca kart ile sorun yaşamadık yazıyorum verdiğin tepkiye bak. Sen kendi kişisel deneyimini paylaşıp birine kesin bir şekilde sorun yaşayacağının garantisini verirken dezenformasyon değil de senin "ben kullandım sorunlu bunları almayın" demene karşın ben de "ben de kullandım bir sorun yaşamadım" demem seni niye bu kadar çileden çıkarttı onu anlamadım. Objektif olun falan diye saçma sapan konuşmuşsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
F.M.
Dostum sen bipolar mısın? Gelip konuya ben AMD kullanırken sorun yaşadım sen de yaşayacaksın yazıyorsun ben de senin yorumuna senin deneyiminin aksine ben ve çevremdeki bir çok kişi 10'larca kart ile sorun yaşamadık yazıyorum verdiğin tepkiye bak. Sen kendi kişisel deneyimini paylaşıp birine kesin bir şekilde sorun yaşayacağının garantisini verirken dezenformasyon değil de senin "ben kullandım sorunlu bunları almayın" demene karşın ben de "ben de kullandım bir sorun yaşamadım" demem seni niye bu kadar çileden çıkarttı onu anlamadım. Objektif olun falan diye saçma sapan konuşmuşsun.
Yav senin çevren donanım uzmanı mı objektif olarak bakarsan amd'de sorun var aç yt'da yabancı senden benden çok daha iyi bilen adamlar var full amd paylaşıyorlar driver güncellemeleri,haberler vs. Onlar bile söylüyor sorunlar olduğunu. Peki senin zekanda problem var mı? "Ben yaşamadım, arkadaşlarım yaşamadı demek ki sorun yok, sorun söyleyenlere abartıyorsun yok öyle bir şey" diye yorum yapayım diye tatava yapıyorsun ?

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Fırat divitci
Yav senin çevren donanım uzmanı mı objektif olarak bakarsan amd'de sorun var aç yt'da full amd paylaşan adamlar var driver güncellemeleri,haberler vs. Onlar bile söylüyor sorunlar olduğunu. Peki senin zekanda problem var mı? "Ben yaşamadım, arkadaşlarım yaşamadı demek ki sorun yok, sorun söyleyenlere abartıyorsun yok öyle bir şey" diye yorum yapayım diye tatava yapıyorsun ?
Hocam arkadaşa AMD alırsa sorun yaşayacağının, Nvidia alırsa sorun yaşamayacağının garantisini vermişsiniz. Bu kadar kesin konuşamazsınız. Dezenformasyondan bir farkı yok. Bahsettiğim AMD kartlarda bir problem yaşamadım ama hem 3090 hem de 4080 Superimde 4k 144hz monitörümde tam ekran olan uygulamalarda alt tab attığımda monitör kaynak değiştiriyor ve gidip geliyor. 120hz'e düşürünce bu çözülüyor. HDMI 2.1 ile uyumlu çalışmamamasından kaynaklanan bir durummuş. E şimdi benim şahsi deneyimde Nvidia sorunlu ama ben millete gidip de Nvidia almayın demiyorum. Bu bahsettiğim şey ile de ilgili yabancı forumlarda birsürü entry bulunmak da mesela ve sorun 2 senelik ancak hala çözülmüyor ama ben insanlara gidip de Nvidia alırsanız şu olacak bu olacak demiyorum. Siz de vahiy gelmiş gibi tanrının sözlerini yayar edasıyla niye millete bu kadar kesin konuşarak gaz veriyorsunuz onu anlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
F.M.
Hocam arkadaşa AMD alırsa sorun yaşayacağının, Nvidia alırsa sorun yaşamayacağının garantisini vermişsiniz. Bu kadar kesin konuşamazsınız. Dezenformasyondan bir farkı yok. Bahsettiğim AMD kartlarda bir problem yaşamadım ama hem 3090 hem de 4080 Superimde 4k 144hz monitörümde tam ekran olan uygulamalarda alt tab attığımda monitör kaynak değiştiriyor ve gidip geliyor. 120hz'e düşürünce bu çözülüyor. HDMI 2.1 ile uyumlu çalışmamamasından kaynaklanan bir durummuş. E şimdi benim şahsi deneyimde Nvidia sorunlu ama ben millete gidip de Nvidia almayın demiyorum. Bu bahsettiğim şey ile de ilgili yabancı forumlarda birsürü entry bulunmak da mesela ve sorun 2 senelik ancak hala çözülmüyor ama ben insanlara gidip de Nvidia alırsanız şu olacak bu olacak demiyorum. Siz de vahiy gelmiş gibi tanrının sözlerini yayar edasıyla niye millete bu kadar kesin konuşarak gaz veriyorsunuz onu anlayamadım.
Dostum Nvidia'da sorun yok demedim onda da var haliyle fakat AMD kadar var mı hangi problemler var bunlar önemli. Amd'den nvidia geçtim(aynı donanımlar) sadece gpu degişti o yüzden kesin konuşuyorum bu dediklerim bir sene içerisinde gerçekleşti. Sen çok büyük sorun yaşamışsın ya çok üzüldüm nasıl dayandın buna. Fps bağımlısıyım bu AMD yüzünden (stutter) rekabetçi oyunlarda kaç kill'im kaçtı kaç kez rezil oldum arkadaşlarla girdiğim maçlarda haberin var mı? Şimdi bana gelip ee bu mu sorun deme rekabetçi kafadaki adamı yine rekabetçi takılan adam anlar ne hikmetse Nvidia geçince sorunum kalmadı çok garip ilahi bir güç sanırım sence?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,114
Üyeler
156,729
Son üye
atavrathamsii
Top Bottom