Neler Yeni

150.000 TL Araba Tavsiyesi

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
Arkadaşlar merhabalar araç almayı düşünüyorum ve elimdeki bütçe en fazla 150.000 TL'ye çıkıyor. Sıfır araç zaten hayal olduğu için 2.el olarak hangi araçları önerirsiniz? Ben pek motordan benzinden anlamıyorum hangisi daha az yakar gibi. Yeni ehliyete yazıldım ve araba fiyatlarıda artacak gibi duruyor o yüzden bu aylarda alalım dursun istiyorum. Vites manuel, aile aracı, 200.000 km altı ve mümkünse yılı çok eski olmaması en düşük 2009-2010 hangi modelleri önerirsiniz? Link atmak yasak değilse link bırakırsanız daha iyi olur.
2005 üstü Focus ve Corolla bakmanızı tavsiye ederim

Surtbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sarakamış Balığı
Arkadaşlar merhabalar araç almayı düşünüyorum ve elimdeki bütçe en fazla 150.000 TL'ye çıkıyor. Sıfır araç zaten hayal olduğu için 2.el olarak hangi araçları önerirsiniz? Ben pek motordan benzinden anlamıyorum hangisi daha az yakar gibi. Yeni ehliyete yazıldım ve araba fiyatlarıda artacak gibi duruyor o yüzden bu aylarda alalım dursun istiyorum. Vites manuel, aile aracı, 200.000 km altı ve mümkünse yılı çok eski olmaması en düşük 2009-2010 hangi modelleri önerirsiniz? Link atmak yasak değilse link bırakırsanız daha iyi olur.
Golf 4 hitler motor yakıt kısmında lpg uyumu kusursuz masrafsız binebileceğin arabalardan biri zaten bu paralarada pek fazla bir seçenek yok.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Mert
Aynen kanka TOGG u bekliyoruz😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fantezi
o fiyata güzel araç olmadığı için söylemiştim, o fiyata eski ama temiz araba alabilirsin ama o fiyata yeni temiz araba bulunmadığı için demiştim.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Golf 4 hitler motor yakıt kısmında lpg uyumu kusursuz masrafsız binebileceğin arabalardan biri zaten bu paralarada pek fazla bir seçenek yok.
Bir şey daha soracaktım, başka bir ilden nasıl getittiriyoruz? Yani şimdi ben ehliyeti aldım diyelim çaylak olarak verilidiği için uzun yol gidip getiremem. Bir akraba veya servisle anlaşıp mı getireceğim nasıl yapacağım?

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
atacan atmaca
Peugeot 307 az km dizel

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Hocam size 1.4 era öneririm ama eğer çekiş ve güzel bir beygir istiyorsanız 1.5 crdi motor seçeniği var onlar birtık daha pahalı başka linealar var 1.3 onlar çekişi ortalama iyi olan ve yakıtta çok cimri araçlardır bulursanız temiz alın diğer yürlü sakın fazla para vermeyin birde arkadaşlar size skoda önermiş o araçlar iyidir çekiş olsun hız olsun ama çok çok yakar hele birde şuan yakıt fiyatlarıyla işin içinden çıkamazsınız o yüzden çok km yapmamış orta yorgunluktaki dizel yada muadillerine göre az yakan benzinli araçlara yönelmenizi tavsiye ederim artı bir kişi wolkswagen önermiş sakın ama sakın 400bin km olan dizel almayın hem motor yorgun istediği kadar yaptırsın hem onla uğraşırsınız ama 180bin yada 240bin olsa alınabilir zaten motorun yarı ömrünü doldurmuş gerisinede size bırakmış oluyor.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Hocam size 1.4 era öneririm ama eğer çekiş ve güzel bir beygir istiyorsanız 1.5 crdi motor seçeniği var onlar birtık daha pahalı başka linealar var 1.3 onlar çekişi ortalama iyi olan ve yakıtta çok cimri araçlardır bulursanız temiz alın diğer yürlü sakın fazla para vermeyin birde arkadaşlar size skoda önermiş o araçlar iyidir çekiş olsun hız olsun ama çok çok yakar hele birde şuan yakıt fiyatlarıyla işin içinden çıkamazsınız o yüzden çok km yapmamış orta yorgunluktaki dizel yada muadillerine göre az yakan benzinli araçlara yönelmenizi tavsiye ederim artı bir kişi wolkswagen önermiş sakın ama sakın 400bin km olan dizel almayın hem motor yorgun istediği kadar yaptırsın hem onla uğraşırsınız ama 180bin yada 240bin olsa alınabilir zaten motorun yarı ömrünü doldurmuş gerisinede size bırakmış oluyor.
Önerileriniz için teşekkürler. Bir kaç soru soracaktım, ilanlarda 1000 TL para harcandı veya motor bakımları yapıldı 10-15.000 TL harcandı tam olarak nedir? 6000 TL hasar kayıtlı bir araç alınır mı? Birde tramer hasarı daha mı ciddi? Tam olarak bu hasarların anlamı nedir? Renault Clio 2007 model bir araç buldum da onda motor bakımları 15000 TL harcandı yazmakta, sizce alınır mı?

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Önerileriniz için teşekkürler. Bir kaç soru soracaktım, ilanlarda 1000 TL para harcandı veya motor bakımları yapıldı 10-15.000 TL harcandı tam olarak nedir? 6000 TL hasar kayıtlı bir araç alınır mı? Birde tramer hasarı daha mı ciddi? Tam olarak bu hasarların anlamı nedir? Renault Clio 2007 model bir araç buldum da onda motor bakımları 15000 TL harcandı yazmakta, sizce alınır mı?
Motorun yeniden yapıldığı anlamına gelir o en hasarlı araçlar ağır hasarlılardır onlarda 20 30k arası para harcanır artı şişirilmiş hasarlarda vardır kaskodan dolayı atıyorum bir doblo yolda giderken çok sert bir kasislerden geçti diyelim ve airbag patladı eğer normal bir şekilde sigortadan 2 3 milyar alabilir ama adam şişirdiğinde daha fazla alıyor buda aracın üstünden para kazanıyor ama şişirmiş oluyor 6 bin tl hasar kaydı hiç bir şey ama nerden hasar nerede olduğunu yazması gerek atıyorum ana motor önden vurulmuşsa bir tık tedbirli yaklaşın birde ilanın fotoğrafını alabilirmiyim size ona göre yorum yapayim.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Motorun yeniden yapıldığı anlamına gelir o en hasarlı araçlar ağır hasarlılardır onlarda 20 30k arası para harcanır artı şişirilmiş hasarlarda vardır kaskodan dolayı atıyorum bir doblo yolda giderken çok sert bir kasislerden geçti diyelim ve airbag patladı eğer normal bir şekilde sigortadan 2 3 milyar alabilir ama adam şişirdiğinde daha fazla alıyor buda aracın üstünden para kazanıyor ama şişirmiş oluyor 6 bin TL hasar kaydı hiç bir şey ama nerden hasar nerede olduğunu yazması gerek atıyorum ana motor önden vurulmuşsa bir tık tedbirli yaklaşın birde ilanın fotoğrafını alabilirmiyim size ona göre yorum yapayim.

En üstteki sizin gönder dediğiniz ilan onun dışındakilerde nasıl sizce? Eğer sizinde önerdiğiniz araçlar varsa link atarsanız sevinirim. Çorum'dan olursa daha iyi olur. Birde bir şey daha soracaktım başka bir ilden nasıl getirebilirim aracı? Ehliyetim yok hâla o yüzden getirecek biriside yok. Servis ayarlasak o getiriyor mu? Nasıl oluyor bu işlem?

Son düzenleme:

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm

Sizde önerdiğiniz araçları bulup link atabilir misiniz? Çorum'dan olursa daha iyi olur. Birde bir şey daha soracaktım başka bir ilden nasıl getirebilirim aracı? Ehliyetim yok hâla o yüzden getirecek biriside yok. Servis ayarlasak o getiriyor mu? Nasıl oluyor bu işlem?
Çekici ayarlamanız gerek oda pahalıdır rizeden istanbula volvo xc 40 getirilmişti 1000tl verilmişti biraz pahalı artı o fiyatlara clio bakmanızı tavsiye etmem 16 bin masraf ciddi bir şey demek o yüzden bakmayınız o arabaya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu araça bir göz gezdirebilirsiniz.
HYUNDAİ ACCENT ERA İlan No: 1036481562
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-accent-era-1036481562/detay

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Güney
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik ürünler.oyun konsolları vb
Instagram
mkayraguney
geçen sene 11.ayda 110a 2008 ford focus aldım.suanda piyasası 180 200 arası.150 bine 2009 üstü temiz araç bulamazsın.avrupa aracı hic bulamazsın. o paralara 2000 model reno fln bak megane 1 fln.200 bin lira üstü temiz araç anca bulabilirsin

Top Bottom