Neler Yeni

18 Yaş altı banka kartı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
enpara çıkartabilirsin havale eft den falan ücret kesmiyor fakat 18 yaş altı çıkıyor mu veli izni ile bilmiyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
enpara çıkartabilirsin havale eft den falan ücret kesmiyor fakat 18 yaş altı çıkıyor mu veli izni ile bilmiyorum.
Çıksa onu alicaktimda 18 istio
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapılmıyor hocam ben yapamiyodum

Genç kart değil hocam banka kartı lazım staj için alacağım diyeceksin velinle gidip
Herhangi bir kısıtlaması oluyor mu

Bahadır07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Bahadır07
Ziraat önermiyorum mobil bankacılık 18 yaş altı kullanamıyorsun en para öneririm aidat ve para transferlerinde ücret alınmıyor garanti ve iş bankasının genç kartlarına da bakabilirsin garanti bankasından maaş almıyorsan para transferinde ücret ödersin

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Ziraat önermiyorum mobil bankacılık 18 yaş altı kullanamıyorsun en para öneririm aidat ve para transferlerinde ücret alınmıyor garanti ve iş bankasının genç kartlarına da bakabilirsin garanti bankasından maaş almıyorsan para transferinde ücret ödersin
18 yas altı enpara olmuyor 18 yas veli izinli bildiğin yer nere aidat transfer falan sıkıntı olmayan

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Hocam ziraat bankası veli izini ile veriyor diye biliyorum çünkü ben staj yaptığım dönemde almıştım.
her firma yanında veli varsa otomatik veriyor

benim tavsiyemse kesinlikle vakıfbank gibi devlet bankalarından almanız şimdilik sistemleri çökmeyen tek bankalar kendileri :D

18 yaş altında mobil bankacılık coğu bankada yok ve bildiğim kadarıyla enpara da 18 yaş altına kart vermiyor ne kadar doğru biliyorum bilmiyorum ama

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
her firma yanında veli varsa otomatik veriyor

benim tavsiyemse kesinlikle vakıfbank gibi devlet bankalarından almanız şimdilik sistemleri çökmeyen tek bankalar kendileri :D

18 yaş altında mobil bankacılık coğu bankada yok ve bildiğim kadarıyla enpara da 18 yaş altına kart vermiyor ne kadar doğru biliyorum bilmiyorum ama
Vakifbank ve Isbankasinda kararsız kaldım sence hangisi staj parası falan yatıcak hangisi daha avantajlı?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Vakifbank ve Isbankasinda kararsız kaldım sence hangisi staj parası falan yatıcak hangisi daha avantajlı?
vakıf iş bankası tamamen kredi odaklı bir bankadır rahatsız edebilir kesinlikle vakıf yurt param oraya yatıyordu lisede herhangi bir sorun çıkmadı asla

ama asla dijital bankacılık kullanamazsın hiçbir bankada 18 olana kadar bildiğim kadarıyla papara da falan anca dijital bankacılıkv ar

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
vakıf iş bankası tamamen kredi odaklı bir bankadır rahatsız edebilir kesinlikle vakıf yurt param oraya yatıyordu lisede herhangi bir sorun çıkmadı asla

ama asla dijital bankacılık kullanamazsın hiçbir bankada 18 olana kadar bildiğim kadarıyla papara da falan anca dijital bankacılıkv ar
Dijital bankacılık dediginiz nedir?

MythPhantom

80+ Bronze
papara hocam müzik dinlemek istersin papara %50cashback film izlemek istersin netflix %50 cashback

papara hocam müzik dinlemek istersin papara %50cashback film izlemek istersin netflix %50 cashback
paparada banka kartı sayılır .d

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

paparada banka kartı sayılır .d
Papara falan değil ya banka kartim olsun istiyorum çocuk kartı gibi dusunulmemek gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,261
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom