Neler Yeni

192.168.1.1 şifre yanlış

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
o zaman birisi değiştirmiş o şifreleri modeme reset atarsan olur ben sana yardımcı olurum geri kalan şeylerde ilk önce modemi sıfırla sonra yaz bana veya buraya
benden başka kullanan yok ki reis nasıl değişcek onu anlamıyorum şimdi bu saat de resetlemek de istemiyorum internete ihtiyacım var beceremem falan elimde kalır gece gece :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıcı adı admin şifre 1234 veya 12345
olmadı

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
admin
turknet

admin
admin

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
benden başka kullanan yok ki reis nasıl değişcek onu anlamıyorum şimdi bu saat de resetlemek de istemiyorum internete ihtiyacım var beceremem falan elimde kalır gece gece :)

olmadı
maksimum 2dklık iş ama sen bilirsin hocam :D ben arada canım sıkıldığı için reset atıyorum zor bir şey değil. telefonda mobil veri var ise 2dk internetsiz ölmezsin herhalde xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
admin
turknet

admin
admin
her şeyi denedim bunlarda olmuyor maalesef

maksimum 2dklık iş ama sen bilirsin hocam :D ben arada canım sıkıldığı için reset atıyorum zor bir şey değil. telefonda mobil veri var ise 2dk internetsiz ölmezsin herhalde xd
öyle diyorsan yapayım bari bana tam anlatırmısın şimdi arkasından reset attıktan sonra ne yapmam lazım

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
her şeyi denedim bunlarda olmuyor maalesef

öyle diyorsan yapayım bari bana tam anlatırmısın şimdi arkasından reset attıktan sonra ne yapmam lazım
yine 192. bla bla sitesine gireceksin googleda yazan kullanıcı adı şifreyle giriş yapacaksın. bana modemi de söyle ama modeliyle beraber bakayım ayarlar ekranına.

Top Bottom