Neler Yeni

2500 TL segmentinde telefonlar

PingWarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Miraç İnce
Twitter
spaceince
Ne zaman Türkiye ye gelir bilmiyorum ama AliExpress de çoktan K30 model kodlu telefon reklamı çıkmış. Mi9T nin model kodunun K20 olduğunu düşünürsek daha üst seviye bir telefon geliyor demek. Fiyatını Global versiyon 1799₺ ye görmüştüm. Türkiye’ye gelirse; TR garantili + KDV + türevi vergiler eklenirse hemen hemen aynı fiyata gelir ve ayrıca Redmi Note 9S de çıkacakmış oda hemen hemen aynı fiyatlarda. Xiaomici değilim aman fiyatlara bakacak olursak diyebilecek tek şey
Samsung A51 kaldı.
XD

CABCUB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berşan kadir şimşek
Merhabalar yakın zamanda Xiaomi Mİ 9T almayı düşünüyorum acele karar vermemek için henüz incelemeyi sürdürüyorum 2500 segmentınde önerebilecğiniz daha iyi bir telefon varmı şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. :)
Not: Note 8 Pro cular gelmeden acele edin :D
Reis bende mi9t var herşeyle çok memnunum ancak şu üstten çıkan kamera olayı can sıkmaya başlıyor haberin olsun.

Atkansa

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Samet Atkan
Huawei y9 prime 2019 önerebilirim 7 aydır kullanıyorum ne Bi kasası ne Bi donması i görmedim

PingWarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Miraç İnce
Twitter
spaceince
Reis bende mi9t var herşeyle çok memnunum ancak şu üstten çıkan kamera olayı can sıkmaya başlıyor haberin olsun.
sıkmaya başlıyor derken nasl bir sorun yalıyorsun.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Note 8 proya neden laf ettin anlayamadım .d. Yine de tavsiyem note 8 pro olucaktır. Mi 9T ye göre çok daha güçlü bir telefon aklında bulunsun.

PingWarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Miraç İnce
Twitter
spaceince
İyi forumlar kolay gelsin öncelikle ben Realmi 5 pro 128gb aldım 1750 TL tam bir fiyat performans ürünü suanda 2000tl civarında tavsiye ederim.
damla çentik sevsem düşünmeden alırdım. :)

Underip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Utku Şahan Aktürk
Xiaomi Mİ 9T iyi bir telefon bence onu alın

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Merhabalar yakın zamanda Xiaomi Mİ 9T almayı düşünüyorum acele karar vermemek için henüz incelemeyi sürdürüyorum 2500 segmentınde önerebilecğiniz daha iyi bir telefon varmı şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. :)
Not: Note 8 Pro cular gelmeden acele edin :D
Realme 6 'nın türkiyeye gelmesini bekleyin derim hem zaten her geçen gün android telefonların fiyatları düşüyor yani sabırlı olup redmi note 8 pro'yla aynı işlemciyi kullanan 4 6 8 gb ram versiyonları olan ve aynı zamanda çok daha yenilikçi şık ve modern bir tasarımla gümbür gümbür gelecek olan bir telefon var. Hayırlı olsun şimdiden.

PingWarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Miraç İnce
Twitter
spaceince
Note 8 proya neden laf ettin anlayamadım .d. Yine de tavsiyem note 8 pro olucaktır. Mi 9T ye göre çok daha güçlü bir telefon aklında bulunsun.
nereye baksam note 8 le karsılasıyorum açıkcası farklı olmayı seven bırıyım kardesıme aldık note 8 pro yu kaliteli telefon ama dediğim gibi. Ayrıca mi 9t işlemcide sadece 1 tık gerı geri kalan çoğu konuda aynılar ayriyetten mi 9t AMOLED ekrana sahip :)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Mi9T ile Redmi Note 8 arasında çok bir fark yok.
Ama, bütçeye göre konuşmak gerekirse.

"Xiaomi RedMi Note 8 Pro" 2.250 TL civarı fiyatıyla alınabilecek en güzel telefonlardan biri. ( İndirimler ile daha düşük fiyatlara bulunabiliyor. )
Artan 250 TL civarındaki bütçe ile de (Mi Band 4 + RedMi AirDots) alabilirsin.
Tertemiz set. Hayırlı olsun. (y)

Top Bottom