Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2K ACER IPS 170hz Monitör 6499 TL

ulkekerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
kerem ulke
Bende verdim umarım güzeldir ya, anti glare varmı bilen var mı ? Göremedim de. Ve g sync uyumluluğu

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
HAKAN DARMAZ
Bende verdim umarım güzeldir ya, anti glare varmı bilen var mı ? Göremedim de. Ve g sync uyumluluğu
anti glare var. yansımalardan fazla etkilenmiyor. gsync le alakalı bir bilgi ya da menusunde bir şey göremedim. freesync var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü iade edecektim bunu yapınca görüntü kalitesi efsane oldu 👍🏼
max parlaklık açınca yeterliliğin ötesinde fazla bir parlaklık oluyor. max netlik diye bir şey var onu da açık konumda tutun. ekranda bir fotoğraf açıkken çok dikkatli bakarsanız zor hissedilir de olsa olumlu yönde ufaktan bir etkisi oluyor. renk sıcaklığını da normal e getirirseniz hafif sarımtırak görüntü normal beyaza dönüyor

ışık sızması sans biraz bende az var rahatsız etmıyor ekran ful sitah olursa anca belli oluyor yoksa belli olmuyor film izlerken vs. bu sorunu yaşayan arkadaşlar iade edip bi daha alabilir
bende de o şekilde. gece ışıklar kapalıyken siyah ekranda bakınca 4 köşeden de rahatça farkediliyor. telefonla çekince daha da abartı gözüküyor ama normal kullanımda hiçbir sorun yok. çoğunlukla karanlık ortamlarda geçen bir film izledim. yotube falan izledim. çok dikkatli baktım hiçbir sorun görmedim. ghosting, ölü piksel vs testlerinde de bir sorun görmedim. hala tavsiye edeceğim tarafta

bende almayı düşünüyorum alıp kullanan biri bilgilendirebilir mi
2 gündür kullanıyorum. memnunum. menüden gerekli ayarları yaparsanız gayet güzel bir görüntüsü oluyor. onun dışında usb hub, hoparlör, vesa, anti glare gibi kullanışlı artıları da var

Son düzenleme:

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mehmet
anti glare var. yansımalardan fazla etkilenmiyor. gsync le alakalı bir bilgi ya da menusunde bir şey göremedim. freesync var

max parlaklık açınca yeterliliğin ötesinde fazla bir parlaklık oluyor. max netlik diye bir şey var onu da açık konumda tutun. ekranda bir fotoğraf açıkken çok dikkatli bakarsanız zor hissedilir de olsa olumlu yönde ufaktan bir etkisi oluyor. renk sıcaklığını da normal e getirirseniz hafif sarımtırak görüntü normal beyaza dönüyor

bende de o şekilde. gece ışıklar kapalıyken siyah ekranda bakınca 4 köşeden de rahatça farkediliyor. telefonla çekince daha da abartı gözüküyor ama normal kullanımda hiçbir sorun yok. çoğunlukla karanlık ortamlarda geçen bir film izledim. yotube falan izledim. çok dikkatli baktım hiçbir sorun görmedim. ghosting, ölü piksel vs testlerinde de bir sorun görmedim. hala tavsiye edeceğim tarafta

2 gündür kullanıyorum. memnunum. menüden gerekli ayarları yaparsanız gayet güzel bir görüntüsü oluyor. onun dışında usb hub, hoparlör, pivot, vesa, anti glare gibi kullanışlı artıları da var
1 aydır kullanıyorum bende memnunum ama asansörlü ayak var hocam, pivot yok dik kullanılmıyor, bilgi yanlış olmasın.

mk3_ugur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
uğur dkyr
İnternette hiç böyle bir monitörde bulamadım 144hz olanı var

ulkekerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
kerem ulke
Sanırım alıpta memnun kalmayan neredeyse yok, sipariş geçtim bende akşam şimdi gelmiş dağıtıma çıkmış

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mehmet
Arkadaşlar yahu biriniz de şu paneli öğrensin de bencelerden falan kurtulalım cihazla ölçümlerine bakayım.
Edit: Ayrıca HDR400 var mı?
Akşam eve geçince bulmaya çalışırım hocam. HDR400 var.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Monitör gelmiş işten eve geçince nasıl bakacağımı söyleyebilirseniz panel bilgisi verebilirim
"Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz."

Top Bottom