Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060 mı 7600 mü bütçe çok kısıtlı

eren28tr

80+ Gold
sıfır alacaksa 4060 alsın tabii ki.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
nvidianın güzellikleri varken amdyle ugrasmaya degmez bro ya. yayıncılıktan filan bahsediyorsun kendi uygulamasının icinde bile yayıncı modu anlık video kaydı vs birsürü güzel özellik var kaldı ki 4060 zaten güclü bir kart 40 serisinde baya bi atak yaptı nvidia. fps artırma kullansa bile yayın actıgı zaman eger yüksek bitrate veremezse zaten yayını cam gibi olmaz. yani yayın acarken filan oyunlarda rahatlıkla dlss vs kullanabilir. mümkünse 4060 değilse beklesin :D
anladım hocam sence 4060 fiyatı düşer mi daha sinercide şuan en ucuz 10.500
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıfır alacaksa 4060 alsın tabii ki.
sıfır alacak

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
demir
rx7600 kullanıyorum,baya iyileştirildi fakat yayın veya kayıt alacaksan nvidia hala çok daha iyi.

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
anladım hocam sence 4060 fiyatı düşer mi daha sinercide şuan en ucuz 10.500

sıfır alacak
abdullah abinin dedigine göre düsecek ama fiyattan ziyade bana göre en önemli olan kartın üreticisi. asus msidan fazla şaşmaya gerek yok hele de olur da gigabytetan filan alırsa parasına yazık eder adamların giris seviye ekran kartları berbat ısınıyor sogutma teknolojileri çok kötü. asus dual 2070s kullanıyorum 230wda 70 dereceleri geçmiyor ama gel gelelim ki gigabyte 115w kullanan kartı 70in üstüne cıkartmayı basarıyor. bir de 2.el mevzusuna girecek olursak eger aceleyse temiz 2.el kartlar var test videolarını isteyip alabilecegi ama 0 her zaman daha iyidir tabii ki.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
abdullah abinin dedigine göre düsecek ama fiyattan ziyade bana göre en önemli olan kartın üreticisi. asus msidan fazla şaşmaya gerek yok hele de olur da gigabytetan filan alırsa parasına yazık eder adamların giris seviye ekran kartları berbat ısınıyor sogutma teknolojileri çok kötü. asus dual 2070s kullanıyorum 230wda 70 dereceleri geçmiyor ama gel gelelim ki gigabyte 115w kullanan kartı 70in üstüne cıkartmayı basarıyor. bir de 2.el mevzusuna girecek olursak eger aceleyse temiz 2.el kartlar var test videolarını isteyip alabilecegi ama 0 her zaman daha iyidir tabii ki.
ne msi ı ne asusu hocam palit diye bir marka alacak alabilirse :D

kötü mü peki palit

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
o zaman geçmiş olsun 4060a 10kya verecegine temiz bi 3070 bulmaya calıssın yeni nesil alıcam diye ısınan kart almasın kolay gelsin hocam bu islerde acele etmeye gerek yok kampanya kovalasın arkadasın malum piyasa cok oynak bi bakarsın indirime filan girer

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
o zaman geçmiş olsun 4060a 10kya verecegine temiz bi 3070 bulmaya calıssın yeni nesil alıcam diye ısınan kart almasın kolay gelsin hocam bu islerde acele etmeye gerek yok kampanya kovalasın arkadasın malum piyasa cok oynak bi bakarsın indirime filan girer
ben hiç markadan bi sıkıntı çıkacağını tahmin etmemiştim kasa içi hava sirkülasyonu falan kurtarmaz mı kartın altına harici fan falan koysa beklemediğimiz yerden damage yedik :D

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn

kötü mü peki palit
hocam şöyle söyleyeyim ben gigabyte eagle 3050 kullandım oc versiyon bile degildi. çingene kart orta ayarlarda gow oynarken 80fpsi zor verip 75 80 derece ısınıyordu. sonra bu asusa geçince anladım kart neymiş, o yüzden msi asus harici ne marka olursa olsun gözümde aynı cogu. sürpriz de çıkabilir bilmiyorum belki adamlar güzel bi teknoloji kullanmıslardır sogutmak icin kart serindir bunlar olabilcek seyler. bol bol arastırsın hala internete erişimimiz varken xd

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
hocam şöyle söyleyeyim ben gigabyte eagle 3050 kullandım oc versiyon bile degildi. çingene kart orta ayarlarda gow oynarken 80fpsi zor verip 75 80 derece ısınıyordu. sonra bu asusa geçince anladım kart neymiş, o yüzden msi asus harici ne marka olursa olsun gözümde aynı cogu. sürpriz de çıkabilir bilmiyorum belki adamlar güzel bi teknoloji kullanmıslardır sogutmak icin kart serindir bunlar olabilcek seyler. bol bol arastırsın hala internete erişimimiz varken xd
internete erişimimz varken alkshjflkashfasj tamam hocam tamam teknoloji şans işi zaten belki iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Cahit Emin

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
reis bu arada 3050 den sen ne beklemiştin o zaten öyle bi kart değil mi saçma sapan bi kart 3050 bence

Top Bottom