Neler Yeni

6 Ayda Kas Yapabilir Miyim?

Leventdrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Levent muzaffer durak
3 ay git saglam calis bak ne oluyorsun

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,585
İsim
Hacı
Kardeşim 2,5-3 ayda hulka dönüştü :)
Yani 6 ayda yapılır.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Erkeklerde meme olma sorunu jinekomasti hastalığı diye geçer. Jinekomastide ise meme ucunda aşırı bir şertlik olur. Ameliyat ile alınıyor o. Bildiğim kadarıyla ne kadar spor yaparsan yap gitmiyor. İncelir, küçülür ama gitmez. Meme ucun belli olur sadece. Zayıflarsan vücut yaparsan biraz oturaklaşır.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Erkeklerde meme olma sorunu jinekomasti hastalığı diye geçer. Jinekomastide ise meme ucunda aşırı bir şertlik olur. Ameliyat ile alınıyor o. Bildiğim kadarıyla ne kadar spor yaparsan yap gitmiyor. İncelir, küçülür ama gitmez. Meme ucun belli olur sadece. Zayıflarsan vücut yaparsan biraz oturaklaşır.
yok bende hiç sert değil ama umarım yağdır

hacıbey

80+
Karın kası abartılacak bir durum değil, ayrıca 6 ay içinde beslenmesini düzgün yaptıysa antrenmanları kacirmadiysa yapılır

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Spora yazılacağım ben de kpss sınavından sonra. Gelişimimi hafta hafta buraya konu şeklinde atmayı planlıyorum. Hiç bir kimyasal kullanmayacağım. Hayvan gibi vücut istemiyorum. Amacım güç kazanmak. Vücut yapmak umrumda değil. Biraz zayıflarım. Bakalım neler olacak. Kobay faresi gibi deneye sokacağım kendimi.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende sadece evde yapıyorum şuan 4 baklavam var çok şükür ikisi içinde yoğun çalışıyorum bakalım ne olacak

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Spora yazılacağım ben de kpss sınavından sonra. Gelişimimi hafta hafta buraya konu şeklinde atmayı planlıyorum. Hiç bir kimyasal kullanmayacağım. Hayvan gibi vücut istemiyorum. Amacım güç kazanmak. Vücut yapmak umrumda değil. Biraz zayıflarım. Bakalım neler olacak. Kobay faresi gibi deneye sokacağım kendimi.
hadi bakalım sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Arkadaşım 6 aydır fitness a gidiyor ve 4 karın kası var omuzlarıda baya geniş, biceps triceps kaslarıda baya iyi 6 ayda nasıl bu kadar olabiliyor
sixpackı direkt geçtim 6 ay düzenli abs çalışsa yağ oranına bağlı olarak görünmeye çoktan başlar
omuzları genetikten geniş olabilir ki olmasa bile 6 ay kısa bi süre değil güzel gelişilir 6 ayda
beslenmeyle desteklenirse tabi

Top Bottom