Neler Yeni

7900 gre vs 7800 xt vs 4070 super

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Kadir Efe Ulusoy
her fsr destekleyen oyun 3.0 desteklıyor ama her dlss destekleyen dlss3 desteklemıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyin boylugu bu kanka anlamadim
boyluk derken fanboyluk mu?

bora44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora aydin
her fsr destekleyen oyun 3.0 desteklıyor ama her dlss destekleyen dlss3 desteklemıyor

boyluk derken fanboyluk mu?
Fan yazdım yazmamış basta

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hocam yanlış bilgi vermeyin dlss3.0 kullanmayan oyun yok neredeyse zaten teknolojinin oncusu nvdia

2-3 bin lira fark var fsr 3.0 daha yaygın olsa aslında 7900 gre alabilirim hocam o konuda fikriniz varmi
O zaman bastırıp parayı alacaksın NVIDIA.
AMD nin zaten "Ben NVIDIA dan daha iyiyim" diye bir iddiası yok. AMD orta segmentteki OYUNCU kitlesini hedef alıyor yıllardır ve pazardan kendince bir pay alıyor. İşlemcide zaten INTEL i tokatladı.
Ben 7900 GRE kullanıyorum ve çok memnunum. Bütün oyunları 2K ultra ayarlarda oynuyorum.
NVIDIA bir gün VRAM konusunda pintilik yapmayı bırakırsa o zaman ben de geçerim.
Evet AMD nin FSR si, NVIDIA DLSS kadar çok iyi olmayabilir.Bu, AMD nin kendini geliştirmeyeceği anlamına gelmiyor.
Eğer ki Video edit,render vb. gibi işler ile uğraşmıyorsam, üst seviye değil de orta seviye bir oyuncuysam 5-10 FPS için AMD den şaşmam, daha fazla para vermem.kendi düşüncem. AMD fanboyluğu da yapmam. Herkesin kendi düşüncesi

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Kadir Efe Ulusoy
amd fanboyu muyum yani ben ?

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Murathan Yekta
Bosver 7900gre al yakma milleti dlss falan diyorlarda acmasan bisi kaybetmezsin hem Fsr bar

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Kadir Efe Ulusoy
O zaman bastırıp parayı alacaksın NVIDIA.
AMD nin zaten "Ben NVIDIA dan daha iyiyim" diye bir iddiası yok. AMD orta segmentteki OYUNCU kitlesini hedef alıyor yıllardır ve pazardan kendince bir pay alıyor. İşlemcide zaten INTEL i tokatladı.
Ben 7900 GRE kullanıyorum ve çok memnunum. Bütün oyunları 2K ultra ayarlarda oynuyorum.
NVIDIA bir gün VRAM konusunda pintilik yapmayı bırakırsa o zaman ben de geçerim.
Evet AMD nin FSR si, NVIDIA DLSS kadar çok iyi olmayabilir.Bu, AMD nin kendini geliştirmeyeceği anlamına gelmiyor.
Eğer ki Video edit,render vb. gibi işler ile uğraşmıyorsam, üst seviye değil de orta seviye bir oyuncuysam 5-10 FPS için AMD den şaşmam, daha fazla para vermem.kendi düşüncem. AMD fanboyluğu da yapmam. Herkesin kendi düşüncesi
adam geldı ya açıklama yapman zarar kendine her foruma gelen BuBüTçEde AMd mmi alcan kaNnKA eheh yapıyo

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Kadir Efe Ulusoy
1718107838903.png

uza şimdi

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Ahmet Melih Alemdar
adam geldı ya açıklama yapman zarar kendine her foruma gelen BuBüTçEde AMd mmi alcan kaNnKA eheh yapıyo
Ekran kartı alırken ;
1- Fiyat karşılaştırması
2- VRAM
3- Saf kas gücüne bakarım.
DLSS, FSR gibi teknoloji öncelik değildir benim için.
Şu 3 başlıkta kesinlikte 7900 GRE yi tercih ederim

Top Bottom