Neler Yeni

A33 sarj aleti hakkında

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
A33 telefon kutusundan adaptör çıkmadı, iki ucu type c olan kablo çıktı. Ben eski telefonumun ( j7 ) adaptörüne, bi tarafı normal usb girişi, bi tarafı type c girişi olan kablo alıp, o şekilde kullansam. telefona herhangi bir zarar verir mi ?

Aldığım kablonun kalitesi fark eder mi ? Adaptör orjinal samsung j7 adaptörü

Kablo fark ediyorsa kablo tavsiyesi yapar mısınız ?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE
A33 telefon kutusundan adaptör çıkmadı, iki ucu type c olan kablo çıktı. Ben eski telefonumun ( j7 ) adaptörüne, bi tarafı normal usb girişi, bi tarafı type c girişi olan kablo alıp, o şekilde kullansam. telefona herhangi bir zarar verir mi ?

Aldığım kablonun kalitesi fark eder mi ? Adaptör orjinal samsung j7 adaptörü

Kablo fark ediyorsa kablo tavsiyesi yapar mısınız ?
USB to type c nin verdiği voltaj ile
Dual type c kablonun verdiği voltaj farklı olacağından şarj hızında daha yavaşlık olacak. Kaliteli bir kablo ise sorun yok fakat telefonun önemli özelliklerinden biri hızlı şaej ve onun için bir type c adaptör almanı tavsiye ederim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
En iyisi şarj aleti almak. Anker veya Spigen tercih edebilirsiniz.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB to type c nin verdiği voltaj ile
Dual type c kablonun verdiği voltaj farklı olacağından şarj hızında daha yavaşlık olacak. Kaliteli bir kablo ise sorun yok fakat telefonun önemli özelliklerinden biri hızlı şaej ve onun için bir type c adaptör almanı tavsiye ederim.
hızlı şarj olmaması dışında bir zarar verir mi
En iyisi şarj aleti almak. Anker veya Spigen tercih edebilirsiniz.

nedense telefonla aynı marka olmadığı zaman garip hissediyoyurm fakat samsung 300 TL'ye satıyor sence gerçekten iyi midir alayım mı bunu

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE

nedense telefonla aynı marka olmadığı zaman garip hissediyoyurm fakat samsung 300 TL'ye satıyor sence gerçekten iyi midir alayım mı bunu
Hızlı şarj bataryayı daha hızlı öldürür.

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F210 - 000CA26477 https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7YHXY6/ref=cm_sw_r_apan_i_GH6NHYVWNYVT56CBTMHF

Önerim bu. 27w adaptör, telefon 25 destekliyormuş.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE
o zaman hızlı şarj kullanmasam daha iyi değil mi

normal usb girişli adaptörüme kablo alsam daha iyi olmaz mı
Tamamen sana kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne istediğine bağlı olarak değişir yani.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Tamamen sana kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne istediğine bağlı olarak değişir yani.
hızlı şarja çok ihtiyacım olacağını sanmıyorum kutudan adaptör çıkmadı sadece iki ucu type c olan kablo çıktı

olabildiğince ucuz ve güvenilir bi şekilde halletmek istiyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Bunu tercih edebilirsiniz.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
yukardaki arkadaş hızlı şarjın bataryanın ömrünü hızlı tükettiğini söylüyor ne yapsam çok kararsız kaldım ya

tek isteğim uzun süre telefonu kullanabilmek
Şarjını sürekli %25 - %80 arasında tutun, bir şey olmaz.
Bu tarz cihazların pili belli bir süre sonra bozulmaya başlıyor zaten. Sürekli aynı şeyi performansı almak imkansıza yakın.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Şarjını sürekli %25 - %80 arasında tutun, bir şey olmaz.
Bu tarz cihazların pili belli bir süre sonra bozulmaya başlıyor zaten. Sürekli aynı şeyi performansı almak imkansıza yakın.
anladım

sence normal adaptörle usb alıp mı kullanayım
hızlı adaptör alıp iki ucu type c kablo mu kullanayım

şuan elimde iki ucu type c kablo ve normal adaptör var

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit