Neler Yeni

Acer Nitro 165 Hz IPS panel monitör 2964 TL!

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Hayriye
Ben aldım Display portla beraber geliyor bu monitör merak eden varsa. Soldaki görüntü Acer sağdaki gariban dostu Lg UltraGear’ın piksellerin bu kadar bariz olması normal mi? Ben mi bir ayarı yanlış yapıyorum? Nvidia surround yayma özelliğiyle kullanıyorum 3840*1080 olması lazım çözünürlüğün. Bir de ilk yaptığımda 120hz destekliyordu şimdi 60hz destekliyor monitörler önerdiğiniz bir ayar var mı? Ve Lg Ultragear sahibi olan var mı?

Ekler

• IMG_3331.jpeg
    IMG_3331.jpeg
    1.6 MB · Hit: 129

ksowkez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kiyan kişin
Ben aldım Display portla beraber geliyor bu monitör merak eden varsa. Soldaki görüntü Acer sağdaki gariban dostu Lg UltraGear’ın piksellerin bu kadar bariz olması normal mi? Ben mi bir ayarı yanlış yapıyorum? Nvidia surround yayma özelliğiyle kullanıyorum 3840*1080 olması lazım çözünürlüğün. Bir de ilk yaptığımda 120hz destekliyordu şimdi 60hz destekliyor monitörler önerdiğiniz bir ayar var mı? Ve Lg Ultragear sahibi olan var mı?
hocam bende almayı düşünüyorum fiyatı yine aynı olmuş önerir misiniz?

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
SEFA KAYA
Hocam LG olan va paneli değil mi öyleyse normal yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel, ghosting falan nasıl hocam acerin , ekran parlama vs

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Hayriye
Hocam LG olan va paneli değil mi öyleyse normal yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel, ghosting falan nasıl hocam acerin , ekran parlama vs
Lg de ips
hocam bende almayı düşünüyorum fiyatı yine aynı olmuş önerir misiniz?
Öneririm bu arada bu fiyata daha iyisi yoktur ama genel ghostings testi yapmadım kullanım testi de yapamadım çünkü 3840x1080 60hz oynadım bu akşam normal şekilde kurup oynamaya çalışacağım. Çözünürlük ve renk olarak Acer bir tık daha iyi sanırım ben önceden Acer’in VA panelini kullanmıştım black smear ghostingten ağlayıp iade etmiştim ama onun da rengi görüntüsü tatmin etmişti. Bu fiyata üzmez 2900e Hdmi yerine dp ile geliyor zaten ben 2964e değil de 2764 e almış gibi hesapladım. Ama G sync desteklemiyor sanırım. Lg destekliyor olabilir bakmadım tam her şeye iyice bakmak lazım ama memnunum şimdilik renkler çok iyi renkler
IMG_3303.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,651
Üyeler
155,287
Son üye
HamitA
Top Bottom