Neler Yeni

Adobe paramı çaldı nasıl geri alacağım

Fuluski

80+
7 günlük deneme süresi açtım açtığım zaman kartta para yoktu bu yüzden bedavaya 7 gün kullanacaktım ama deneme sürümündeyken hiç bir şekilde ödemeyi iptal edemedim. Otomatik iptal olmuştur diye peşini bıraktım kartıma az önce para yükledim ve 200TLyi anında adobe çekti. Paramı nasıl geri alabilirim uçtu mu bu para?

Düzenleme: arkadaşlar geçen ay iptal ettim hala paparamdan zorla para almaya çalışıyor hesabımdan iptal ettim kayıtlı değil şuan fakat 2 gündür bakiyen yetersiz adobe after effects harcaması gerçekleştirilemedi diyor ben bu karta para yüklediğim gibi uçacak bu para

Son düzenleme:

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
7 günlük deneme süresi açtım açtığım zaman kartta para yoktu bu yüzden bedavaya 7 gün kullanacaktım ama deneme sürümündeyken hiç bir şekilde ödemeyi iptal edemedim. Otomatik iptal olmuştur diye peşini bıraktım kartıma az önce para yükledim ve 200TLyi anında adobe çekti. Paramı nasıl geri alabilirim uçtu mu bu para?
Geri alabileceginizi sanmiyorum ne de olsa abonelik iptal olmamis

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Desteğe ulaşıp yazın belki iade geçerler

Fuluski

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:kekw: :kekw: hem takip etmiyorsun hemde adobe paramı çalmış diyorsun nerden tutsan elinde kaliyor bol şans
dostum iptal edemedim diyorum. Deneme sürümündeyken aboneligi hic bir sekilde iptal edemedim iptal butonu yoktu her yeri araştırdım yoktu

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
ortada hırsızlık yok

Top Bottom