Neler Yeni

Adobe paramı çaldı nasıl geri alacağım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynı siteye baktım ve bunun dışında başka sitelere de baktım dostum cahil sanma beni araştırdım hepsini. Yoktu iptal seçeneği.
Gözünden kaçmış olabilir dostum çünkü daha geçen hafta arkadaşım için sanal kartla alıp direkt iptal edip öyle verdim hesabı.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Aynı siteye baktım ve bunun dışında başka sitelere de baktım dostum cahil sanma beni araştırdım hepsini. Yoktu iptal seçeneği.
Reis iptal var bende eskiden kullanmış iptal etmiş biriyim gözünüzden kaçmış sizin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Para uçtu.. :)

Başlığa haykırdım, affet. Amazon da bana aynısını yapmıştı. :D

Fuluski

80+

TahinPekmez

80+ Silver
iptal yoksa para yüklemeseydin keşke

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
7 günlük deneme süresi açtım açtığım zaman kartta para yoktu bu yüzden bedavaya 7 gün kullanacaktım ama deneme sürümündeyken hiç bir şekilde ödemeyi iptal edemedim. Otomatik iptal olmuştur diye peşini bıraktım kartıma az önce para yükledim ve 200TLyi anında adobe çekti. Paramı nasıl geri alabilirim uçtu mu bu para?
senin hatan

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Neyse artık para uçtu gidecek olan 200tl olsun. uğraşmaya üşendim açıkçası 200tl için 4-5 günde dönüş yapıyorlarmış.

Papara'dan tek kullanımlık sanal kart kullanın bu tarz deneme ürünlerinde.

Fuluski

80+
Düzenleme: arkadaşlar geçen ay iptal ettim hala paparamdan zorla para almaya çalışıyor hesabımdan iptal ettim kayıtlı değil şuan fakat 2 gündür bakiyen yetersiz adobe after effects harcaması gerçekleştirilemedi diyor ben bu karta para yüklediğim gibi uçacak bu para

Komando41.

80+ Silver
Düzenleme: arkadaşlar geçen ay iptal ettim hala paparamdan zorla para almaya çalışıyor hesabımdan iptal ettim kayıtlı değil şuan fakat 2 gündür bakiyen yetersiz adobe after effects harcaması gerçekleştirilemedi diyor ben bu karta para yüklediğim gibi uçacak bu para
hocam nasıl iptal ettin lütfen güncelleme yap

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN

Komando41.

80+ Silver
Papara'da kartını seçtiğinde aboneliklerin gözüküyor. Oradan istediğin aboneliği kapatabiliyorsun.
ziraaten aldım nide abonelik bitmeden iptal et dedim zaten boyle sacma bir sistem görmedim

Top Bottom