Neler Yeni

🔥İndirim 💥 ALİEXPRESS 11.11 VE İLK SİPARİŞ İNDİRİMLERİ 💥

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
11 kasım ve sonrasında sipariş verip Türkiye ye ürünü gelen var mı? Ben de 12 kasımdan beri "Yola çıkış ulaşım merkezine vardı" yazıyor. Ne demek oluyor bu?
Bendede aynı büyük ihtimal fazla yoğunluk var ondan gecikti heralde yoksa 10 gündür hiç işlem yapılmaması normal değil bence

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
Kz EDX Pro

Ben bu ürünü satın aldım, pc de video izlerken kullanacağım. Kulak üstü kulaklık bi yerden sonra beni boğuyor atıp fırlatasım geliyor.

Eğer valorant gibi oyunlardan iyi ses kasılabilirse fav kulaklığım olacaktır.
bu ürün kablolumu hocam? ürün açıklamasında bluetooth dan falan bahsedilmişte anlamadım.

yaman..k

80+ Bronze

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
bendede aynı 10 gündü hareket yok
Benim için sıkıntısı yok acelesi olanlar için sıkıntı ama ben aliexpress ten sırf kargo beklemek için ürün alıyorum o ürün gelmedikçe böyle değişik bir duygu sarıyor beni heyecan gibi heleki o ürünü unutana kadar gelmeyince ve unuttuktan sonra gelince sanki eski montumun cebinde para bulmuş gibi seviniyorum. Seviliyorsun aliexpress :blobdance:

Son düzenleme:

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,413
İsim
Emir
Bendede aynı büyük ihtimal fazla yoğunluk var ondan gecikti heralde yoksa 10 gündür hiç işlem yapılmaması normal değil bence
benım 10gün oldu anca gümrük kısmına geldi yoğunluk var hocam

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
yusuf ecer

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,413
İsim
Emir
Sorunu ne? Ben de sipariş etmiştim de.
valla bende sipariş ettim bugün gümrükten dağıtıma cıktı yarın ya da cuma gunu gelır sanırım arkadaş cevaplamazsa ben söylerim sana sorununu(inşallah sorunu yoktur)

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
Sorun şu ki asla 65W olduğunu düşünmüyorum. Benim adaptör 33W o çok çok çok daha hızlı şarj etti. 4 dk'da sadece %1 şarj doldurdu.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
yusuf ecer
Sorun şu ki asla 65W olduğunu düşünmüyorum. Benim adaptör 33W o çok çok çok daha hızlı şarj etti. 4 dk'da sadece %1 şarj doldurdu.
Kabloyla alakalı olabilir mi?

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
Hayır asla değil. Aynı kabloyu orijinal adaptörümde kullanıyorum ultra hızlı şarj devreye giriyor

Top Bottom