Neler Yeni

🔥İndirim 🤯 Aliexpress'de replika Kang White ve Holy Panda switchler indirimde🤯🤯🔥🔥🔥

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
Replika değil bunlar. Ggboy kendi adını koyuyor sadece satış yaparken epomaker gibi. Örneğin mmd holy panda'larıda ggboy holy panda olarak satıyorlar. Kaynak: elime bunlarda geçti ktt kang white'larda, tamamen aynılar mold falan olarakta. Üretici ktt o yüzden ikisindede.

Not: biraz daha bütçeniz çıkarsa bunlar yerine başka switchler öneririm ama
Hocam orjinal olanlar bunlar değil mi. KRepublice sormuştum orjinal mi diye evet dediler.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
Aliexpress'de Kang White (linear) ve Holy Panda (tactile) switchlerin replikası satılıyor. Dün 70'li Kang White 180 liraya aldım size de öneririm. Duyduğuma göre sesi red switche göre biraz daha creamy ve poppymiş.

Holy Panda:
Kang White:

Ek olarak Graywood V4:
hocam kang white lar outemu yuvasina olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Aliexpress'de Kang White (linear) ve Holy Panda (tactile) switchlerin replikası satılıyor. Dün 70'li Kang White 180 liraya aldım size de öneririm. Duyduğuma göre sesi red switche göre biraz daha creamy ve poppymiş.

Holy Panda:
Kang White:

Ek olarak Graywood V4:
İndirim bitmiş sanırım hocam değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
YAKUP CELIK
Ajazz ak992 ye uyumlumudur kang white ve sesi tatmin ediyormu

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
Ajazz ak992 ye uyumlumudur kang white ve sesi tatmin ediyormu
Uyumludur ve sesi tahmin edicidir. Ben de Huano red'den buna geçeceğim hatta leabog da alsam mı diye düşünüyorum, muhtemelen alacağım da.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe

Holy Panda:
Kang White:

Ek olarak Graywood V4:
Ktt kullanmadım ama panda switchler aşırı dandik, switchleri taktıktan sonra çıkarırken bile plastikleri yamuldu. Leobog yönelin klavye toplayan varsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Yeni üyelik açınca mı geçerli hocam fiyatlar? 70 lik kang bende 342tl gözüküyor.

Epomaker Th80 Pro, gateron Pro yellow switch kullanıyorum. Lineer ve sessiz olması kaydıyla hangi switch önerirsiniz. Mevcut Switch lerden memnunum. Farklı bir deneyim olması düşüncesindeyim. Daha tok bir ses ne olabilir mesela önerin var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,395
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom