Neler Yeni

🔥İndirim 🤯 Aliexpress'de replika Kang White ve Holy Panda switchler indirimde🤯🤯🔥🔥🔥

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Enes Var
indirimde mi bu model bide link var mı
Kpr satıyor

Kang white'lardan daha pahalı ama normal, daha pahalı bir materyal olan pom'dan yapılıyor, tolerans ve lube olarak daha iyi. Hem kang white hem bunu kullanmış biri olarak bence bu çok daha iyi bir switch.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kpr satıyor

Kang white'lardan daha pahalı ama normal, daha pahalı bir materyal olan pom'dan yapılıyor, tolerans ve lube olarak daha iyi. Hem kang white hem bunu kullanmış biri olarak bence bu çok daha iyi bir switch.
Benzer fiyata unikeys'te mz z1, grain gold bubblegum, ktt coconut latte'de var farklı seçenekler olarak.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bedirhan Şen
yeni mail açtım hesap aliexpress hesabı açamıyom telefondan. yarın pc den halledicem
Kpr satıyor

Benzer fiyata unikeys'te mz z1, grain gold bubblegum, ktt coconut latte'de var farklı seçenekler olarak.
sizin dediğiniz switch ne kadara denk geliyor

yeni mail açtım hesap aliexpress hesabı açamıyom telefondan. yarın pc den halledicem

sizin dediğiniz switch ne kadara denk geliyor
vergi ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
Bütçen yeterse tok ses için vertex v1 bak. Sessiz switch istiyorsan outemu silentlara (peach, jade falan) bütçen çıkarsa hmx sakura bak
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Çok araştıracak vaktim yoktu ve fiyatta uygundu. Mevcut switchlerden memnundum, maksat deneyim olsun diye Leobog aldım.

troymeg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
buğra mustafa erkan
Ciy naraka switch kullanıyorum şu anda, daha creamy önerisi olan var mıdır acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet Efe Metin
Replika değil bunlar. Ggboy kendi adını koyuyor sadece satış yaparken epomaker gibi. Örneğin mmd holy panda'larıda ggboy holy panda olarak satıyorlar. Kaynak: elime bunlarda geçti ktt kang white'larda, tamamen aynılar mold falan olarakta. Üretici ktt o yüzden ikisindede.

Not: biraz daha bütçeniz çıkarsa bunlar yerine başka switchler öneririm ama
Hocam, VGN N75 Pro'ya switch önerir misiniz? Yumuşak ve az sesli

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Seyfullah
Aliexpress'de Kang White (linear) ve Holy Panda (tactile) switchlerin replikası satılıyor. Dün 70'li Kang White 180 liraya aldım size de öneririm. Duyduğuma göre sesi red switche göre biraz daha creamy ve poppymiş.

Holy Panda:
Kang White:

Ek olarak Graywood V4:
graywood da mı replikadır

Screenshot_20240618-132041_AliExpress.jpg
2 farklı hesap açıp 620 liraya 90 tane gerçek akko switch de alabilirsiniz dostlar, çok kaliteli malzeme alanı üzmez

Son düzenleme:

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Şeniz
Leobog graywood v4'ler pek iyi değil. Mmd cream v4 al.

Ucuz %60'lık hotswap bir klavye alacaksan genelde outemu hotswap soketlerini kullanıyorlar ince 3 pinli bişey lazım, biraz ağır olması sıkıntı değilse ciy asura öneririm (tactile switchler)

Basmak için gereken kuvvet anlamında ağır
Çok sağ olun gerçekten. peki klavye olarak ne tercih etmeliyim f/p olarak bi kaç tane baktım fakat türkiyeye gönderim yapmıyordu sizin bildiğiniz argb bluetoothlu modlu klavye kasası önerisi var mı

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bedirhan Şen
@Zelrael Hocam baktım atıığınız modele 2-2.5 katı fiyat farkı oluyor çok kalite farkı varmıdır birde 70 li alıcağım için diğer tuşlara başka switch takıcam sıkıntı yaratırmı ?.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,835
İsim
Kerem Çavuş
Hocam Akko 5075S aldım. Hangi switchi önerirsiniz şuanki klavyede kang white var . hem kaliteli hemde güzel hangi switch i önerirsiniz

linear olması tercihim

hocam leobog almaya karar verdimde uyumlu olurmu

şimdi gördümde çakma denmiş çok hissiyat farkı olurmu şuan ktt v3 kullanıyorum. birde ktt white mı önerirsiniz leobog mu kafam karıştı iyice
leobog al beğenmezsen kkt kang varmış zaten onla değişirsin

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bedirhan Şen
leobog al beğenmezsen kkt kang varmış zaten onla değişirsin
ktt kang lar şuanki kullandığım klavyede birde bunları çıkartırken 2-3 tanesini kırsam bide 70 tane var toplam klavyenin bi kısmı beyaz bi kısmı kırmızı switch olur valla

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,835
İsim
Kerem Çavuş
ktt kang lar şuanki kullandığım klavyede birde bunları çıkartırken 2-3 tanesini kırsam bide 70 tane var toplam klavyenin bi kısmı beyaz bi kısmı kırmızı switch olur valla
zaten klavyenin genelde belli yerlerini kullanıyoruz çok kullanılmayan tuşlar red olsa da farketmez :D

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Bedirhan Şen
oke ozaman graywood alıyom en kötü kalanı beyazla doldururum teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular