Neler Yeni

🔥İndirim 🤯 Aliexpress'de replika Kang White ve Holy Panda switchler indirimde🤯🤯🔥🔥🔥

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
Yeni üyelik açınca mı geçerli hocam fiyatlar? 70 lik kang bende 342tl gözüküyor.

Epomaker Th80 Pro, gateron Pro yellow switch kullanıyorum. Lineer ve sessiz olması kaydıyla hangi switch önerirsiniz. Mevcut Switch lerden memnunum. Farklı bir deneyim olması düşüncesindeyim. Daha tok bir ses ne olabilir mesela önerin var mı?
yeni hesaba özel hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Epomaker Th80 Pro, gateron Pro yellow switch kullanıyorum. Lineer ve sessiz olması kaydıyla hangi switch önerirsiniz. Mevcut Switch lerden memnunum. Farklı bir deneyim olması düşüncesindeyim. Daha tok bir ses ne olabilir mesela öneriniz var mı?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
1718658315552.png

beyler bunu aldım başka ne önerirsiniz minecraft lol oynuyorum
ve epomaker ep84 aldım gelicek onun için uyumlumudur bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni üyelik açınca mı geçerli hocam fiyatlar? 70 lik kang bende 342tl gözüküyor.

Epomaker Th80 Pro, gateron Pro yellow switch kullanıyorum. Lineer ve sessiz olması kaydıyla hangi switch önerirsiniz. Mevcut Switch lerden memnunum. Farklı bir deneyim olması düşüncesindeyim. Daha tok bir ses ne olabilir mesela önerin var mı?
önerin varmıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Alıntıyı görüntüle
beyler bunu aldım başka ne önerirsiniz minecraft lol oynuyorum
ve epomaker ep84 aldım gelicek onun için uyumlumudur bu

önerin varmıdır
Leobog aldım ben de, tepki süresi biraz daha iyi diye. Epomakerlara hem 5, hem 3 pin uyumlu diye biliyorum. Sitesinden bakmalısın. Keycap lerde uyumlu olmalı tabi.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
Leobog aldım ben de, tepki süresi biraz daha iyi diye. Epomakerlara hem 5, hem 3 pin uyumlu diye biliyorum. Sitesinden bakmalısın. Keycap lerde uyumlu olmalı tabi.
abo boşuna mı aldım

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var
Epomaker Th80 Pro, gateron Pro yellow switch kullanıyorum. Lineer ve sessiz olması kaydıyla hangi switch önerirsiniz. Mevcut Switch lerden memnunum. Farklı bir deneyim olması düşüncesindeyim. Daha tok bir ses ne olabilir mesela öneriniz var mı?
Bütçen yeterse tok ses için vertex v1 bak. Sessiz switch istiyorsan outemu silentlara (peach, jade falan) bütçen çıkarsa hmx sakura bak

Gutss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Talha Şeniz
Replika değil bunlar. Ggboy kendi adını koyuyor sadece satış yaparken epomaker gibi. Örneğin mmd holy panda'larıda ggboy holy panda olarak satıyorlar. Kaynak: elime bunlarda geçti ktt kang white'larda, tamamen aynılar mold falan olarakta. Üretici ktt o yüzden ikisindede.

Not: biraz daha bütçeniz çıkarsa bunlar yerine başka switchler öneririm ama
Hocam ileride bir arkadaşıma sürpriz yapmak adına custom klavye toplayacağım. İlk deneyimim olucak ve çok büyük bir şey planlamıyorum yanında taşıyabilsin diye %60 lık bi klavye yapıcam bu switchlerden hangisini önerirsiniz? veya fiyat bandını çok aşmadan hangi switchleri tercih etmeliyim. Gönül ister cherry kullanalım fakat maalesef bütçe dostu bir şey gerekiyor

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Barış Okçu
Bunu duymak beni heyecanlandırdı açıkcası. 70li milky yellow neredeyse klavyeyle aynı paraya geldiği için almıyordum.

Hocam biri tactile yani brown switch gibi his veriyor bastığınızı anlıyorsunuz, diğeri linear yani red switchin bir farklısı bastığınızı tuşun kasaya bump etmesinden hissediyorsunuz.
Hocam hangisi tactile hangisi lineer hangisi red switch gibi kademesiz

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Bedirhan Şen
Hocam Akko 5075S aldım. Hangi switchi önerirsiniz şuanki klavyede kang white var . hem kaliteli hemde güzel hangi switch i önerirsiniz

linear olması tercihim

hocam leobog almaya karar verdimde uyumlu olurmu

şimdi gördümde çakma denmiş çok hissiyat farkı olurmu şuan ktt v3 kullanıyorum. birde ktt white mı önerirsiniz leobog mu kafam karıştı iyice

Son düzenleme:

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var
Hocam Akko 5075S aldım. Hangi switchi önerirsiniz şuanki klavyede kang white var . hem kaliteli hemde güzel hangi switch i önerirsiniz

linear olması tercihim

hocam leobog almaya karar verdimde uyumlu olurmu

şimdi gördümde çakma denmiş çok hissiyat farkı olurmu şuan ktt v3 kullanıyorum. birde ktt white mı önerirsiniz leobog mu kafam karıştı iyice
Leobog graywood v4'ler pek iyi değil. Mmd cream v4 al.

Hocam ileride bir arkadaşıma sürpriz yapmak adına custom klavye toplayacağım. İlk deneyimim olucak ve çok büyük bir şey planlamıyorum yanında taşıyabilsin diye %60 lık bi klavye yapıcam bu switchlerden hangisini önerirsiniz? veya fiyat bandını çok aşmadan hangi switchleri tercih etmeliyim. Gönül ister cherry kullanalım fakat maalesef bütçe dostu bir şey gerekiyor
Ucuz %60'lık hotswap bir klavye alacaksan genelde outemu hotswap soketlerini kullanıyorlar ince 3 pinli bişey lazım, biraz ağır olması sıkıntı değilse ciy asura öneririm (tactile switchler)

Basmak için gereken kuvvet anlamında ağır

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Bedirhan Şen
Leobog graywood v4'ler pek iyi değil. Mmd cream v4 al.

Ucuz %60'lık hotswap bir klavye alacaksan genelde outemu hotswap soketlerini kullanıyorlar ince 3 pinli bişey lazım, biraz ağır olması sıkıntı değilse ciy asura öneririm (tactile switchler)

Basmak için gereken kuvvet anlamında ağır
hocam linear istiyorum ondan sordum şuan zaten white kullanıyorum yeni klavye sipariş verdim. onun için söylicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,390
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom