Neler Yeni

Almanya'da uzman bir doktor Mercedes'e binebilir mi

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
O zaman başvuru yapayım. 2 ay önce dil belgemi aldım. Geriye kaldı beklemek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen üstte de belirttim
Anladım, hangi uzmanlığınız var? Yani almanya yerine ingiltere veya isveç gibi ülkeler daha iyi olmaz mı? Plab veya usmle ? Ben de araştırıyorum da ondan sordum.

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
280 bin euro olduğuna emin misin?
Muhakkak vergi kesiliyor ama yine yakındır

Anladım, hangi uzmanlığınız var? Yani almanya yerine ingiltere veya isveç gibi ülkeler daha iyi olmaz mı? Plab veya usmle ? Ben de araştırıyorum da ondan sordum.
Ücretleri ateş pahası ve çok aşamalı sınavlar. İhtisasımı ise radyoloji uzmanlığında verdim

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Ücretleri ateş pahası ve çok aşamalı sınavlar. İhtisasımı ise radyoloji uzmanlığında verdim
Anladım, gayet iyi bir bölüm tercih etmişsiniz. Yolunuz açık olsun.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Arkadaşlar Almanya da bir uzman doktor mesela atıyorum Mercedes S500'e ya da G63'e binebilir mi yoksa orada da onlara binmek Türkiye'de ki kadar zor mu?
burda daha geçen gün gördüm ormaniye diye bir yer var küçücük mekan adam oraya mercedes ve bmw çekmiş 4k memur maaşı ile :/

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Saydığın arabalara birikim ile binilebilir.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Basit bir soru olabilir ama dil için nasıl bir yol izlediniz? Umarım rahatsız etmiyorumdur, özellikle almanca bana zor geliyor da.
İngilizcem var zaten o mecbur ama Almanca gerçekten öyle yada böyle sorun oluyor benim için
Siz nasıl aştınız acaba?

can498

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can YILMAZ
Türkiye'de ki ekonomik zorluktan dolayı , uzun zamandır tanıdıklardan ve internet aleminden Almanya , İngiltere ve ABD ekonomik şartlarını araştırdım öğrendim. Her türlü bizim ülkemizden iyiler. Bazısı yok gıda pahalı yok bilmem ne pahalı diye yaygara verebilir ama asgari ücretin alım gücü adına değerlendirirsek kimsenin bizim ekonomimizi kıskandığı yok. Almanya ekonomik ve rahat yaşam anlamında her yönden Türkiye'den iyidir. Yanlış anlaşılmasın ülkemizi kötülemek istemiyorum ama hayatın acı gerçekleri ne yazık ki böyle...

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Berkay Aslan
Almanya 'da bulundum giderseniz görürsünüz lüks araç isteyen lüks araç rahat alabiliyor alım güçleri yüksek ama ben lüks araç görmekte zorlandım çünkü adamlarda farklı bir disiplin var arabayı lüks değil ihtiyaç için kullanıyorlar ve çok para gömmüyorlar
abi çünkü burda çok zor öyle arabalara binmek imkansiz gibi o yüzden herkes istiyor görmedikleri için ama orda çok kolay alinabildiği için insanlarin çok da ilgisini çekmiyor

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
Basit bir soru olabilir ama dil için nasıl bir yol izlediniz? Umarım rahatsız etmiyorumdur, özellikle almanca bana zor geliyor da.
İngilizcem var zaten o mecbur ama Almanca gerçekten öyle yada böyle sorun oluyor benim için
Siz nasıl aştınız acaba?
Lisede sevdiğim bir almanca öğretmenimin yardımı ile 8 ayda hallettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,927
Üyeler
156,998
Son üye
Nnisanur
Top Bottom