Neler Yeni

Ana Konu AMAZON 2024 PRIME DAY 16 TEMMUZ'DA BAŞLADI!

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
oglum ne indirimi ya akakçe kıyaslıyorum bazı sıtelerde daha ucuz hatta.
Bende birkaç ürün dışında adam akıllı indirim görmedim, TEMU ve Aliexpress indirimlerini gördükten sonra bu çok fıs geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Kaan
Bende birkaç ürün dışında adam akıllı indirim görmedim, TEMU ve Aliexpress indirimlerini gördükten sonra bu çok fıs geldi.

İndirimler genelde akakçedeki en ucuz fiyatlara denk ya da onların bir tık aşağısında oluyor. Asıl güzel olay 9 taksit vade farksız yapılabilen ürünlerde, bu devirde böyle bir imkanın sunulması büyük avantaj ki çoğu kullanıcı bu yüzden amazondan almayı tercih edecektir.

Checkmate

80+ Silver
Hocam laptop rami diyorum okumadınız herhalde, tahmin ettiğim gibi :) Laptoplarda ddr4 3200 mhz de neredeyse hepsi cl22’dir, laptop rami olup ddr4 3200 mhz olup cl20 olan tek ram fury impact serisidir o yüzden bu ramler çok değerli. Ha 64 gb kite ihtiyaç yoktur, o halde aynı indirim 16x2 kit içinde geçerli o da alınabilir.

Laptoplarda ddr4 3200 mhz zaten maksimum hız daha hızlı bir ddr4 kiti yok, gönül isterdi ddr5 olsun ama ddr4 kullanıcıları için iyi bir fırsat.
Laptop için olduğuna dikkat etmedim doğrudur.

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
İndirimler genelde akakçedeki en ucuz fiyatlara denk ya da onların bir tık aşağısında oluyor. Asıl güzel olay 9 taksit vade farksız yapılabilen ürünlerde, bu devirde böyle bir imkanın sunulması büyük avantaj ki çoğu kullanıcı bu yüzden amazondan almayı tercih edecektir.
ıpad 9 goremedım hocam ya

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Cihan Bozkır
M-Audio192-4
Beklediğim ürün beklediğim fiyata düştü piyasa fiyatının en az 500 lira altında elektro gitar, monitör hoparlör veya kulaklık için ses kartı arayanlar değerlendirebilir ben çektim direkt
Şu YouTube kanalındaki incelemelere bir de şu forumdaki incelemelere de bir göz atın nihai karar vermeden.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165