Neler Yeni

🔥İndirim Amazon Germany Razer Blackshark V2 (kargo Dahi̇l) 1215,70 Tl

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Ana kartım B450M-K II. Oyun oynuyorum fakat eğlencesine. Yani rahatlığı da benim için önemli. Dizi, film ve müzik de dinlerim. Hangi kulaklığı önerirsiniz?

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Berkay Kaygısız
birkaç aydır kullanıyorum fazla fps oynamadığım için o konuda net bilgi veremicem ama genel kullanımda beni fazlasıyla memnun etti. oyuncu kulaklığına göre müzik ve film performansı başarılı. pedleri cloud 2 gibi kulağı tam kaplamıyor ama kafa bandı fazlasıyla rahat. şunuda söyleyim alcaksan aldıktan sonra mutlaka eq yapman lazım yoksa kulaklık bişeye benzemez
dostum kulak pedleri ufak diye söylenti var doğrumu kulağı içine almıyormu komple

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
Ana kartım B450M-K II. Oyun oynuyorum fakat eğlencesine. Yani rahatlığı da benim için önemli. Dizi, film ve müzik de dinlerim. Hangi kulaklığı önerirsiniz?
blackshark v2 öneririm cloud alpha da ses kartı yok ses kartlı almak istersen 2700 lere kadar çıkıyor fiyatı anakartının da ses kartı iyi değil o yüzden blackshark v2 al

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Sizden önceki arkadaş da önermiş hocam işte bu iki kulaklık böyle. Biri gömüyor 2dk sonra biri övüyor ne yapacağımı bilmiyorum :D
ses sistemlerinin eskisi yenisi olmaz kaliteliyse 100 yıl sonrada kullanılır. cloud 2 hem kasa hem sürücüler olarak başarılı bir kulaklık. ses kartı dandik olduğu için dip ses yapma ihtimali var ama yenisiyle değiştiriyorlar. pedleri tek kelimeyle mükemmel. kablosu ve plastik kalitesi bu bütçede rakipsiz. eksileri tabii ki var yazılım, müzik performansının kötü olması vs. ama dediğim gibi fps için üretilmiş bir kulaklık. hala en çok satılan kulaklık olması dediklerimi kanıtlıyor zaten

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
blackshark v2 öneririm cloud alpha da ses kartı yok ses kartlı almak istersen 2700 lere kadar çıkıyor fiyatı anakartının da ses kartı iyi değil o yüzden blackshark v2 al
Peki bu linkteki ürün alınır mı? Çünkü yurt dışından yaklaşık 2 haftaya geliyor ve garanti durumu nasıl? Biraz anlatırsanız sevinirim.

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Berkay Kaygısız
Peki bu linkteki ürün alınır mı? Çünkü yurt dışından yaklaşık 2 haftaya geliyor ve garanti durumu nasıl? Biraz anlatırsanız sevinirim.
senle beraber alacam bende hadi arkadaş gaza getirsinde alınır mı? alınmazmı diye

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
senle beraber alacam bende hadi arkadaş gaza getirsinde alınır mı? alınmazmı diye
Yurt dışında bu ürünün kablosuz modeli 2 sene boyunca en çok satan ve başarılı oyuncu kulaklığı seçildi arkadaşlar alıp almamak size kalmış 10 yıllık cloud 2 almak isteyen gidip alabilir şahsen benim almamla iade etmem aynı gün gerçekleşti :)

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Berkay Kaygısız
Yurt dışında bu ürünün kablosuz modeli 2 sene boyunca en çok satan ve başarılı oyuncu kulaklığı seçildi arkadaşlar alıp almamak size kalmış 10 yıllık cloud 2 almak isteyen gidip alabilir şahsen benim almamla iade etmem aynı gün gerçekleşti :)
Aldım artık iyi mi? ettim kötümü ettim bilmiyorum bi kulaklığa 1200tl para verdim.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
Beyler almanyadan alacağım v2 ile barracuda x aynı fiyata geliyor hangisini alayım

Top Bottom