Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
Adamsın :)

monitör.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emir Aladağ
Ustam dunden beri bu monitoru konusuyolar cokmu iyi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pivotu falanda yarim sanki

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
Recep Can Boyacı
Ustam dunden beri bu monitoru konusuyolar cokmu iyi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pivotu falanda yarim sanki
Bu fiyata 27inç ips panel bir monitör bulamayacaksın bile 1 aya o yüzden düşünme birde lg kalitesi kullanıcaksan al satacaksan almana gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Melih Baygör
arkadaşlar rica ediyorum, sohbeti muhabbeti bir azaltsanız da link paylaşılsa. hadi ürünle ilgili soru soracak olursun anlarım da. Anlamı kalmıyor bu şekilde yararlanacak insanlar yararlanamıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emir Aladağ
arkadaşlar rica ediyorum, sohbeti muhabbeti bir azaltsanız da link paylaşılsa. hadi ürünle ilgili soru soracak olursun anlarım da. Anlamı kalmıyor bu şekilde yararlanacak insanlar yararlanamıyor.
Reis dogruda 2 kelamda robot degilizki indirime kodlanak guzelce aramizda samimi oluyoz iste zaten urun hakkinda konusuoz isyerinde basima gelen olaylari anlatmiyorum

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Eren Kurtuluş
Gerçekten öyle. Konuyla alakasız çok mesaj var 100 sayfa konu olmuş Max 20 sayfası indirimler hakkındadır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Melih Baygör
Reis dogruda 2 kelamda robot degilizki indirime kodlanak guzelce aramizda samimi oluyoz iste zaten urun hakkinda konusuoz isyerinde basima gelen olaylari anlatmiyorum
indirimi olmuş bitmiş monitörün en az 10 sayfa muhabbeti var hocam. Alacağın ürünü konuşman konusunda rahatsız değilim ancak dediğim gibi harici muhabbet bana göre gereksiz.

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
LG 27 İNÇ Monitör siparişimi iptal ediyorum alan arkadaş güle güle kullansın limitler aşmış.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
2 gündür hem forumda hemde amazon sayfasında geziyorum elle tutulur bir kaç tane indirim buldum. Gerisi tamamen çöplük, inanılmaz verimsiz bir indirim dönemi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Hamza özel
2 gündür hem forumda hemde amazon sayfasında geziyorum elle tutulur bir kaç tane indirim buldum. Gerisi tamamen çöplük, inanılmaz verimsiz bir indirim dönemi.
Hiç de dediğin gibi değil gayette güzel indirimler vardı.İki hafta sonra birdaha fiyatlarına bak birde indirimdeki fiyatlarına bak anlıyacaksın indirimi.

Razer viper V2 pro,V3 pro,lg monitor 4 binlik olan,Asus tuf anakart vardı 3700,iPhone modelleri keza ...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,363
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom