Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Darkone22

80+ Bronze
ya siz kafayı yemişsiniz adam ne anlatyıor siz ne anlıyorsunuz neyi kimi zengin etsinler 127 tane sayfa oldu ındırımler başlıgı altında safi mesaj var ayrı linkli konu acılmasını istedik saçmalamayın durduk yere
Adam haklı bu arada öyle de yardımcı olunuyor böylede. Kusura bakmayın indirim isteyen de acıp 127 sayfaya baksın. Oldu zaman o kadar zaman ayırıp buraya link atacak sonra işi bitecek ne alınır mı alınmaz mı olayı olacak falan. Asıl siz saçmalıyorsunuz. Seve seve okuyun. Yok öyle ben pişirmem önüme gelsin. O zaman git kendin bak indirimlere. Ben bu konun altında atılan ürün hakkında fikirde almak istiyorum.Nokta

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
Adam haklı bu arada öyle de yardımcı olunuyor böylede. Kusura bakmayın indirim isteyen de acıp 127 sayfaya baksın. Oldu zaman o kadar zaman ayırıp buraya link atacak sonra işi bitecek ne alınır mı alınmaz mı olayı olacak falan. Asıl siz saçmalıyorsunuz. Seve seve okuyun. Yok öyle ben pişirmem önüme gelsin. O zaman git kendin bak indirimlere. Ben bu konun altında atılan ürün hakkında fikirde almak istiyorum.Nokta
6 oklular hiçbirzaman şaşırtmaz seve seve bak sen xd

Darkone22

80+ Bronze
Eskiden prime day zamanları bende buradan takip ederdim. Hatta bulduğum ürünlerin konularını açardım. Bu sene öyle yapmıyorum. Çünkü konu vasat ötesi. Ürün linki paylaşmayı bırakın sohbet muhabbet dönüyor. Hadi onu da geçtik. Bir de istekler var. Klavye isteyen mi dersin mouse isteyen mi? Tam unutuyordum. buraya kadar bunu yazıp sonunda al satçı tayfa yazman komik. Çünkü oraya kadar yazdığın şeyler tamda al satçılara ait. Bana kalırsa bu konunun altında 2 muhabbet dönmesi asil al satçı adamın işine gelmez. Niye oo hemen görüp alamayacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 oklular hiçbirzaman şaşırtmaz seve seve bak sen xd
Ağlayan ben değilim. Seve seve baktırdığımız sensin. Fazla seve seve baktırmışız ağlıyorsun.

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
Eskiden prime day zamanları bende buradan takip ederdim. Hatta bulduğum ürünlerin konularını açardım. Bu sene öyle yapmıyorum. Çünkü konu vasat ötesi. Ürün linki paylaşmayı bırakın sohbet muhabbet dönüyor. Hadi onu da geçtik. Bir de istekler var. Klavye isteyen mi dersin mouse isteyen mi? Tam unutuyordum. buraya kadar bunu yazıp sonunda al satçı tayfa yazman komik. Çünkü oraya kadar yazdığın şeyler tamda al satçılara ait. Bana kalırsa bu konunun altında 2 muhabbet dönmesi asil al satçı adamın işine gelmez. Niye oo hemen görüp alamayacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağlayan ben değilim. Seve seve baktırdığımız sensin. Fazla seve seve baktırmışız ağlıyorsun.
tm 6 oklu sus biraz

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Beyler uzatmaya gerek yok sevmeyen forumdan ayrilsin ki ben oyle yapiyorum iyi forumlar size forumda ayriliyorum🙌

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,487
İsim
Hacı
Eskiden prime day zamanları bende buradan takip ederdim. Hatta bulduğum ürünlerin konularını açardım. Bu sene öyle yapmıyorum. Çünkü konu vasat ötesi. Ürün linki paylaşmayı bırakın sohbet muhabbet dönüyor. Hadi onu da geçtik. Bir de istekler var. Klavye isteyen mi dersin mouse isteyen mi? Tam unutuyordum. Al satçı tayfa. Ürün linki gelir gelmez yapıştırır. Al sata gider mi yhağğ biz bunları okumak zorunda değiliz neticede. Ben forumdan takip etmeyi bıraktım. Telegram indirim gruplarına girdim. Adamlar sadece link atıyor uyguna bulunan ürünleri. Moderatörün kötü yönetimine diyecek bir sözüm yok. Forum yöneticilerine bırakıyorum. Banlanan insanların da haksız banlandığını düşünüyorum. Eskiden işleyiş böyle değildi çünkü.
Telegram grup linklerini özelden atabilir misiniz?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom