Neler Yeni

Amazon üzerinden klavye

ironyexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kıvanç Ağaoğlu

Merhaba arkadaşlar. Amazon'dan klavye alacağım ve kendi Papara kartımı'ımı kullanacağım, fakat Amazon benden T.C kimliğimi istiyor 17 yaşındayım verirsem sıkıntı çıkar mı? (hesap benim üstüme sadece bir defa ürün alacağım herhangi bir durum olurmu acaba)​

Klavyeyi merak eden arkadaşlar için.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Merhaba arkadaşlar. Amazon'dan klavye alacağım ve kendi Papara kartımı'ımı kullanacağım, fakat Amazon benden T.C kimliğimi istiyor 17 yaşındayım verirsem sıkıntı çıkar mı? (hesap benim üstüme sadece bir defa ürün alacağım herhangi bir durum olurmu acaba)​

sorun olmaz herkes satın alım yapabilir amazondan

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Emre

hocam klavye gelince incelemesini yaparsanız sevinirim bende klavye bakınıyorumda.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893

çok beğendim hocam fiyatıda uygun geldi , aldıktan sonra düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim , ayrıca ürünü beğenmezseniz amazonda koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz bilginiz olsun.

ironyexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kıvanç Ağaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok beğendim hocam fiyatıda uygun geldi , aldıktan sonra düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim , ayrıca ürünü beğenmezseniz amazonda koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz bilginiz olsun.
evet gayet uygun ve arkadaşımda fazla memnnun :D sadece fiyatında değişiklik olarak İthalat Ücreti Depozitosu diye bi olay var ama genede çok uyguna geliyor gamepowerin kötü klavyelerine daha fazla para vermek yerine güzel bir alternatif.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
evet gayet uygun ve arkadaşımda fazla memnnun :D sadece fiyatında değişiklik olarak İthalat Ücreti Depozitosu diye bi olay var ama genede çok uyguna geliyor gamepowerin kötü klavyelerine daha fazla para vermek yerine güzel bir alternatif.
onu amazon ödüyor hocam amazon trden alırsanız , ve mouse u nasıl sizce

kırmızışarapp

80+ Silver

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
onu amazon ödüyor hocam amazon trden alırsanız , ve mouse u nasıl sizce
aşırı beğendim ikisinide mouse pad dandik duruyor ama mouse ve klavye cok iyi ve ucuzmuş

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
350tl civarında değil miydi bu model yanlış mı hatırlyıorum şuan 600tl olmuş galiba vergisiyle

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
hocam klavye gelince incelemesini yaparsanız sevinirim bende klavye bakınıyorumda.
hocam ben kullanıyorum detaylı bi inceleme yapamayacağım ancak red switch klavye gayet memnun ediyor 21 farklı rgb modu var modların içindeyken de FN enter yaparak renkleri değisebiliyorsunuz klavye fiyatına göre alınır onu diyebilirim mouse ise idare eder hafif ama biraz kalitesiz yani yedek olarak tutmak daha mantıklı

Top Bottom