Neler Yeni

Amazon ve asus beni mağdur etti.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Satıcı Amazon`un kendisi olsa direk iade edebilirdin, servise bile göndermene gerek kalmazdı. Satıcı Amazon olmadığı için Amazon`luk bir durum yok. Onaylamadan önce, satış sözleşmesini okusaydınız anlardınız. Sadece Amazon değil herhangi bir site üzerinden, 3. Şahıs satıcılar dan ürün almak riskli iştir her zaman. Benim merak ettiğim, sorunu ne zaman tespit ettiniz? Direk iade yapsaydın, hiç servise göndermeseydin. Amazon`u ara derdini anlat, çözerler umarım.

Son düzenleme:

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geç mağdur etmezler.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Berk
Laptop hep sıkıntı ya

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
sorunun ekran kartında olduğu ne malum
O yazdığım yazıda sorun ekran kartında yazmıyor. Ekran kartının yarısını kullanmazsın umarım yazıyor ki durum bu şekilde.. Belli ki sana laf anlatılmaz iyi günler.

dalpirin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Alperen Dal
Merhabalar, geçen ay almış olduğum asus rog zephyrus g15 laptopumda her oyunda istisnasız fps drop problemi yaşıyorum. Servide gönderdim ve bir sorun yok yazılım atıp gönderdik dedi ve bana işletim sisteminiz orijinal değilmiş dendi. Şaka gibi 30k pc ye vereceğim ve orijinal windows kullanmayacakmışım. Neyse. Bugün internette en iyi optimizasyona sahip oyun nedir diye arattım çünkü yazılımsal kaynaklı olmadığına emin olmak istedim. Araştırmalarım sonucu doom eternal ın yazılımsal olarak optimizasyonun çok iyi olduğunu duydum ve testlere başladım. Testlerde gördüm ki ekran kartı voltajım sürekli dalgalı geziyor. 100-97-92-100-99-58(tam burada fps yerleri görüyor ve drop yiyorum.) Aşağıya cod warzone da yediğim fps droplarınn görüntüsünü bırakıyor olacağım. Şu anda üniversite okuyorum ve derslerimle ilgileneceğime 1 aydır kafamın burada olması beni çok yoruyor. Ne yapmalıyım ne önerirsiniz? Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopun özellikleri burada.
hocam öncellikle geçmiş olsun hata direk işlemci serisinde youtubeta bu işlemci ile yapılan testlerin çoğunda anlık droplar mevcut özellikle testlerde ortalama fps kadar Low 0.1% fps değerleri önemli diye boşuna denmiyor. mobil işlemcide intelden şaşmamak lazım açıkçası uygulamalar üzerinden voltaj dengelemesi yaparsanız bi nebze dropları azaltırsınız diye düşünüyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,121
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
hocam öncellikle geçmiş olsun hata direk işlemci serisinde youtubeta bu işlemci ile yapılan testlerin çoğunda anlık droplar mevcut özellikle testlerde ortalama fps kadar Low 0.1% fps değerleri önemli diye boşuna denmiyor. mobil işlemcide intelden şaşmamak lazım açıkçası uygulamalar üzerinden voltaj dengelemesi yaparsanız bi nebze dropları azaltırsınız diye düşünüyorum.
HS modeli ne kadar fark eder bilmem ama H modeli gayet başarılı

Top Bottom