Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaş biraz boş yapmış.
OBS ile kayıt alırken donmalar vs yaşanıyor demiş. Kardeşim sen kartı alırsan forumdan hiç birine danıştın mı eğer danıştıysan ve o kişi "kardeş OBS'te mükemmel kayıt alıyor" dediyse gel seni başından öpeceğim.
Burda AMD'yi savunan çoğu kişi biliyor ki YAYIN,KAYIT,RENDER yapılacaksa "invidia" alınsın.
Ben kendim invidia kullanıyorum. Fakat param olsa AMD'yi tatmak isterim. çünkü saf güç olarak invidia'yı geride bırakıyor 6700xt (RTX3060).
Driver sorununa geldiğimizde ise herkes bas bas bağırıyor. "Kardeşim Windows update kapatın stabil sürüm yükleyin ve kartı belirli bir müddet güncellemeyin"
Sen kendi kafana göre alıp driver'i windows abimize bırakırsan olacağı o.
Gelip burada fanboy'luk yapıyorsun bence. böyle sorunların olduğunu zaten herkes dile getirirken ve çözümleri varken sen çözüm için uğraşmadan "amd çok kötü,amd ekran kartı almayın"
Kaç kişi kullanıyor bu AMD ekran kartlarını millet bu kadar acınmıyor.
Neyse umarım okuduğunu anlama kabiliyetin vardır. Yazmada sıkıntı var sanırım biraz da.

Paran olsa amd deneri mi anlamadım? Parası olan amd'nin suratına bile bakmaz. Şu saf güç balonunu da artık bir kenara bırakın. DLSS destekliyorsa açıyorsunuz, kartın sana sunduğu teknolojilerin %90'ını sunmayıp, tek amacı dümdüz kart olan; saf güç, saf güç lafı dünyanın en boş muhabbeti. Bunu sana doğrudan söylemiyorum saf güç diyen herkese.

Kaç kişi kullanıyor derken amd'nin ekran kartında bir pazar payı yok ki, %10'luk pay AMD'deyken, rakibi %85 :D Bizim gibi aşırı bir fakir ülkede değilsen 10 insandan 8'i Nvidia'yı, 1 kişi AMD'yi alıyor.

Rekabet kullanıcıya yarar, işlemcide bunu gördük fakat ekran kartında hala Nvidia'nın maalesef rakibi yok. Ve Nvidia, intel gibi değil. Son zamanlarda VRAM konusundaki tutumu hariç. Bir şey yaptıysa rakibinin ne yaptığına bakmıyor çıkartıp vuruyor masaya. Bu yüzden AMD'yi ekran kartı piyasasında hep ayakta bırakıyor, masaya oturtmuyor. İşlemcide masaya oturdu, hatta bir ara intel'i kaldırdı o masadan :D

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,725
İsim
Gtx 1090Tİ
ALLAHIM GOL
İLK DEFA NVİDİAYI İLAHLAŞTIRMAYAN NVİDİA KULLANICISI
Kanka ben amd kartlı sistem aldım sistem gelince direkt win10 kurup uptade kapatayım mı yoksa güncelleyip sonra driver mı kurayım sence?

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Yaw boş boş konuşma ya sen git amd kulan sonra aglaya aglaya invidam dersin 2 ikisini kulanmadan farkı bilemesin
Açıklama yapmaya bile aciz olan adama laf anlatmaya çalışıyorum ya. sen İnvidia kullanmaya devam et merak etme bu konuyu açtığın için AMD almaktan vazgeçmez akıllı insan :D

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Lanet olsun ilk 2 sayfayı görünce moralim düzeldi a1 Türkçe diyen arkadaş bana acil ulaşsın :)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Kanka ben amd kartlı sistem aldım sistem gelince direkt win10 kurup uptade kapatayım mı yoksa güncelleyip sonra driver mı kurayım sence?
Sistemde yavaşlık yoksa direkt kapat. Sonra stabil driver kur.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,130
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Valla ben 6600xt ile mutluyum sizi bilmem
IMG20230606120137.jpg

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,130
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Paran olsa amd deneri mi anlamadım? Parası olan amd'nin suratına bile bakmaz. Şu saf güç balonunu da artık bir kenara bırakın. DLSS destekliyorsa açıyorsunuz, kartın sana sunduğu teknolojilerin %90'ını sunmayıp, tek amacı dümdüz kart olan; saf güç, saf güç lafı dünyanın en boş muhabbeti. Bunu sana doğrudan söylemiyorum saf güç diyen herkese.

Kaç kişi kullanıyor derken amd'nin ekran kartında bir pazar payı yok ki, %10'luk pay AMD'deyken, rakibi %85 :D Bizim gibi aşırı bir fakir ülkede değilsen 10 insandan 8'i Nvidia'yı, 1 kişi AMD'yi alıyor.

Rekabet kullanıcıya yarar, işlemcide bunu gördük fakat ekran kartında hala Nvidia'nın rakibi yok. Ve Nvidia, intel gibi değil. Son zamanlarda VRAM konusundaki tutumu hariç. Bir şey yaptıysa rakibinin ne yaptığına bakmıyor çıkartıp vuruyor masaya. Bu yüzden AMD'yi ekran kartı piyasasında hep ayakta kalıyor, masaya oturtmuyor. İşlemcide masaya oturdu, hatta bir ara intel'i kaldırdı o masadan :D
Arz talep. Saf oyun oynayacak adam için DLSS3 haricinde OYUN konusunda avantajı yok nvidianın. Yayıncı adam için ise AMD çöplükten ibaret. İş yapan adam için de AMD çöpten ibaret.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sistemde yavaşlık yoksa direkt kapat. Sonra stabil driver kur.
Bu konuda gerçekten adam haklı rx 570 i satıp 4 yıl sonra amdye heves ettim gitim rx 6600 aldım 3 gündür uğraşıyorum artık nvidia tek olarak benim gözümde canlandı.

yasssofe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
yusuf bolat

Rekabet kullanıcıya yarar, işlemcide bunu gördük fakat ekran kartında hala Nvidia'nın rakibi yok. Ve Nvidia, intel gibi değil. Son zamanlarda VRAM konusundaki tutumu hariç. Bir şey yaptıysa rakibinin ne yaptığına bakmıyor çıkartıp vuruyor masaya. Bu yüzden AMD'yi ekran kartı piyasasında hep ayakta kalıyor, masaya oturtmuyor. İşlemcide masaya oturdu, hatta bir ara intel'i kaldırdı o masadan :D
Abi gerçekten ülkede akıllı insan çok az ya bide diyorlarki ekonomi neden kötü kafalarınıza baksanız anlarsınız neden kardeşim tebrik ediyorum 100 yorum arasında en iyi yorum sagol gerçekleri söyledigin için bende bunu anlatmaya çalışyordum ama amd tayfa kızdı 🤣

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Kaan
sen 1 hafta önce her 3060 konusunun altında zorla 6700xt öneren arkadaş değil misin

Top Bottom