Neler Yeni

AMD Ekran kartımı güncelleyemiyorum

batarya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cosef eyye
rx550 ekran kartımı güncelleyemiyorum son sürücüyü indirdim error 1603 verdi ddu ile sıfırladım güvenli modda bi daha denedim yine hata verdi bilgisayarım ekran kartımı görmüyor ne yapmalıyım

AtesLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Şalcıoğlu
Ekran kartı yazılımınızı tamamen silin yeniden başlatın ardından yazılımı kurup bir daha dener misiniz? Belki sorunun çözümüne yardımcı olur.

Reav

80+ Silver
rx550 ekran kartımı güncelleyemiyorum son sürücüyü indirdim error 1603 verdi ddu ile sıfırladım güvenli modda bi daha denedim yine hata verdi bilgisayarım ekran kartımı görmüyor ne yapmalıyım
hocam yardımcı olabilirim

batarya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cosef eyye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı yazılımınızı tamamen silin yeniden başlatın ardından yazılımı kurup bir daha dener misiniz? Belki sorunun çözümüne yardımcı olur.
ddu ile tüm sürücüleri sildim sonra güncel sürücüyü tekrar kurmayı denedim yine aynı hatayı aldım üstüne sıfırladığımdan beri amd software warning alıyorum

Reav

80+ Silver
şimdi amd nin kendi sitesinden amd cleanup utility indiriyorsunuz bu ddu gibi ancak her şeyi kendisi yapıyor ben daha çok güveniyorum buna ddu dan sonra kurup açıyoruz güvenli moda alıyor işini hallediyor ve çıkıyor masaüstüne döndüğünüzde amd nin sitesinden rx 550 için 23.7.1 adrenalin edition sürümünü indirin ve kurun sorununuz net bir şekilde çözülecektir.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
AMD Cleanup Utility kullanarak kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Gene olmaz ise biraz eski bir sürüm yükleyin.

batarya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cosef eyye
şimdi amd nin kendi sitesinden amd cleanup utility indiriyorsunuz bu ddu gibi ancak her şeyi kendisi yapıyor ben daha çok güveniyorum buna ddu dan sonra kurup açıyoruz güvenli moda alıyor işini hallediyor ve çıkıyor masaüstüne döndüğünüzde amd nin sitesinden rx 550 için 23.7.1 adrenalin edition sürümünü indirin ve kurun sorununuz net bir şekilde çözülecektir.
deneyip geliyorum hocam

batarya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cosef eyye
cleanup utility ile gerekeni yapıp 23.7.1 i kurdum yine error 1603 ile karşılaştım

Reav

80+ Silver

batarya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cosef eyye
bunu deneyin eğer olmazsa kartın chipsetinde bir sorun olabilir...
dün bunuda denemiştim çare olmadı maalesefson çare format gibi görünüyor formata gerek kalmadan düzeltebilir miyim diye düşünüyordum da sanırım olmuyor

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba

DDU ile kaldırdıktan sonra üreticinin sitesinden üreticinin önerdiği sürümü indirin.

Reav

80+ Silver
dün bunuda denemiştim çare olmadı maalesefson çare format gibi görünüyor formata gerek kalmadan düzeltebilir miyim diye düşünüyordum da sanırım olmuyor
format ya başka çare yok zaten en stabil sürüm 23.7.1 oda olmazsa kartı bir yere götürmenizi öneririm

Top Bottom