Neler Yeni

AMD Ekran Kartları Alınır Mı??

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
uwu
Beyler amd ekran kartlarında daha önce yada şimdi herhangi bir sorun yaşayan varmı
topluluk 2 ye ayrılmış şekilde bi taraf hiç sıkıntısını görmedim diyor diğer taraf driver sorunu vs . deniyor
bu konuda bilgi sahibi biri yardımcı olabilir mi
dandik yani powerboost rampage gibi psuyla kullanacaksan amd alma eğer kaliteli psun ve ram varsa al

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Geçen sene bu zamanlarda ryzen5500 ve rx6600 ikilisinin olduğu bir sistem aldım Wattman hatalarından o kadar sıkıldım ki oyundan keyif alamıyordum acaba ne zaman donacak diye strese girmekten oyun oynayamiyordum. Sistemi kardeşime verdim yerine kendime ryzen 5600 ve 3060ti li bir sistem aldım şimdiye kadar çok şükür sorun yaşamadım eski sistemi kardeşime verdikten sonra wattman hatalarını gözlemledim ama o zaten birşeyleri çok umursayan birisi olmadığı pc donunca yeniden açıp hayatina devam edebiliyor. Bir abimde Sapphire rx7900xt vapor ekran kartı var wattman hatasinin ne olduğunu bilmeden kart sürekli oyunda donuyor diyip servise gönderdi (servise gittikten sonra öğrendim sorunun wattman olduğunu söyledim) Servisten 0 açılmamış yeni seri numaralı ürün geldi. Başka sebepten dolayi 1 ay sonra tekrar servise gitti tekrar yenisi geldi. Bazen bu sorunu yine yaşadığını ama sorun olmadığını söyledi. Eğer takıntılı biriysen wattman seni rahatsız eder ama hayatta da umursamaz biriysen seni çok rahatsız etmez. Amd düşmanı değilim ama bizzat deneyimledim ve Can sıkıyor. Evet fiyat performans konusunda AMD gerçekten çok iyi ama kimse Ferrariyle giderken arada bir motorun stop etmesinden hoşlanmaz diye düşünüyorum.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
kullandıysan yorum yap.
Dünyanın en haksız yorumu
Sen kullandın diye forumun en haklısı tecrübeli ve bilgini sen mi oldun şimdi
O zaman her açılan konuda kullanan ve bunu doğrulayan kişiler yorum yapsın reisim uygun mudur size

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,159
İsim
Necati
Beyler amd ekran kartlarında daha önce yada şimdi herhangi bir sorun yaşayan varmı
topluluk 2 ye ayrılmış şekilde bi taraf hiç sıkıntısını görmedim diyor diğer taraf driver sorunu vs . deniyor
Hiç sorun yaşamadım diyen net yalan söylüyordur , şimdi toplanır amd fanboyları. Alıcaksan nvidia al bu fanboylardan uzak dur :D
En yeni serilerinde bile hala sorun var , ucuz olmasının sebebi zaten driver ve wattman hatalarının yada siyah ekran hatalarının olması. Ucuz etin yahnisi yenmez iyi günler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,501
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Var 1.5 yildir sayisiz hata verdi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Dünyanın en haksız yorumu
Sen kullandın diye forumun en haklısı tecrübeli ve bilgini sen mi oldun şimdi
O zaman her açılan konuda kullanan ve bunu doğrulayan kişiler yorum yapsın reisim uygun mudur size
Evet? varmı başka sorun.
O zaman bende gelip intel yada nvidia kart alacak adamın postuna bu kartlarda sorun yaşayan kişilerin konularını atayım olur mu öyle?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen geçen ki korsanı öven çocuktun değil mi?
Çocuk? Belki liseye bile gitmiyorsun. Düzgün konuş

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Enes Altunışık
Evet? varmı başka sorun.
O zaman bende gelip intel yada nvidia kart alacak adamın postuna bu kartlarda sorun yaşayan kişilerin konularını atayım olur mu öyle?

Maaşlı amd çalışanı 🤣

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba

Aykut D.

80+ Gold
Dandik Biostar RX560 4gb kullandım. 4 Senede sadece 2 kez wattman yedim . 2 Kere elektrik kesildi o şekilde oldu. Ben sıkıntı yaşamadım ama yaşayan arkadaşlar var.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Enes Altunışık
Çok zor olmadı. İnsanlar ya bizim gibileri tartıştırmak için ya da gerçeği öğrenmek için böyle konular açıyor. Amd'nin yüzde yüz sorunsuz olduğunu söylersek yalan söylemiş oluruz. Kesinlikle alınmaz dersek yine yalan söylemiş oluruz. İnsanları manipüle etmeyin ve herkes tecrübesini, bilgisini paylaşsın. İyi forumlar.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,482
İsim
ismail
Evet? varmı başka sorun.

Korsanı övmediğim için liseye bile gitmiyorum sanırsam.Ben radeon kart kullanırken muhtemelen sen daha doğmamıştın.O gün laf anlatmaya üşenmiştim iyi ki üşenmiştim.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Çok zor olmadı. İnsanlar ya bizim gibileri tartıştırmak için ya da gerçeği öğrenmek için böyle konular açıyor. Amd'nin yüzde yüz sorunsuz olduğunu söylersek yalan söylemiş oluruz. Kesinlikle alınmaz dersek yine yalan söylemiş oluruz. İnsanları manipüle etmeyin ve herkes tecrübesini, bilgisini paylaşsın. İyi forumlar.
:D Diğer sayfada yazdığımı okudun mu peki dostum yorum yapıyorsun?
Ben amd sorunsuz demedim ki. Hatta diğer konularda amd'nin stabil olmadığını nvidia'nın daha iyi olduğunu kaç kere belirttim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,219
Üyeler
155,539
Son üye
furkanhakan
Top Bottom