Neler Yeni

AMD Software kuramıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Ekran kartımın sürücüsü 2015 yılında kalmış güncelleyeyim dedim bu yüzden AMD Software indirdim normal dosya kurulumunu yapıyor ama AMD Software kuruluyor yazısı gelince ilerleme çubuğu vs kasıyor ve 5 saniye sonra kurulum uygulaması kendini kapatıyor arka planda vs de çalışmıyor hatada vermiyor direk kapanıyor birkaç kere daha kurmayı denedim ama hep aynı sorun. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ve bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Kardeşim driver'ı güncellemek için neden driver indirdin ki? Güncellemeler kısmında güncelleyebilirsin zaten.

Sağ üstte bulunan ayar seçeneğinden sisteme gireceksin orada güncellemen varsa yapacaksın. Anladığım kadarıyla sen driver üstüne driver kurmaya çalışıyorsun.

1714216923158.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim driver'ı güncellemek için neden driver indirdin ki? Güncellemeler kısmında güncelleyebilirsin zaten.

Sağ üstte bulunan ayar seçeneğinden sisteme gireceksin orada güncellemen varsa yapacaksın. Anladığım kadarıyla sen driver üstüne driver kurmaya çalışıyorsun.

Alıntıyı görüntüle
Senin dediğin şeyi yapmak için amd software indirmiştim zatende işte uygulamayı kuramıyorum bu uygulamayı kuramadan senin dediğin şeyi nasıl yapıcam?

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Bak senin anlattığına göre grafik kartının sürücüsü en son 2015 yılında güncellenmiş. Buda demek oluyor ki driver yüklü ama güncel değil. Yüklü olan driver'ın üstüne nasıl driver kuracaksın? Aramaya AMD Adrenalin yaz yada oradan arayüze girip dediklerimi yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bak senin anlattığına göre grafik kartının sürücüsü en son 2015 yılında güncellenmiş. Buda demek oluyor ki driver yüklü ama güncel değil. Yüklü olan driver'ın üstüne nasıl driver kuracaksın? Aramaya AMD Adrenalin yaz yada oradan arayüze girip dediklerimi yap.
Bende Amd Andrenalin uygulaması yok. Benim yaşadığım sorunda bu uygulamayı kurmaya çalışırken kurulmaması.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Bende Amd Andrenalin uygulaması yok. Benim yaşadığım sorunda bu uygulamayı kurmaya çalışırken kurulmaması.
Dostum windows otomatik bulup yüklemiştir.

Arama çubuğuna "Aygıt Yöneticisi" yaz.
1714218314585.png

1714218340244.png

Sonra "aygıt yöneticisini" aç açılan sayfada "görüntü bağdaştırıcılarından "cihazı kaldır" dedikten sonra indirmiş olduğun adrenalin editionu manuel olarak kur.
1714218513240.png

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,165
İsim
Emre Zengin
Ekran kartımın sürücüsü 2015 yılında kalmış güncelleyeyim dedim bu yüzden AMD Software indirdim normal dosya kurulumunu yapıyor ama AMD Software kuruluyor yazısı gelince ilerleme çubuğu vs kasıyor ve 5 saniye sonra kurulum uygulaması kendini kapatıyor arka planda vs de çalışmıyor hatada vermiyor direk kapanıyor birkaç kere daha kurmayı denedim ama hep aynı sorun. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ve bu sorunu nasıl çözebilirim?
Ekran kartın nedir?

Top Bottom