Neler Yeni

Öneri [ANA KONU] 🩸 DIABLO 4 YARDIMLAŞMA KONUSU 🩸

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Beguile
Game Pass sağ olsun Diablo 4 indirdik. Oyuna yeni başlayanlar olarak sorular sorabileceğimiz, yardımlaşabileceğimiz bir ana konu oluşturmak istedim. Sorularınızı yazabilirsiniz.

diablo-4-game-pass-header-1.png

Ben başlıyorum. Hangi class'dan başlanmalı?

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mobile ile PC aynı mıydı? Tablete yüklemiştim bir ara ama beğenmedim.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Baßta cok hypelendi. Ancak su an memnun degil kimse bu oyundan. Hali hazirda oynayip seven var mi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
İlk çıktığından beri oynayasım vardı fiyatından dolayı oynayamamıştım iyi oldu

BGSGP

80+ Bronze
Diablo ismini çok duydum, ama diablo hakkında aşırı cahilim kusura bakmayın. Bu oyun LoL, Dota gibi oyun mu? Gençliğini LoL'de sömürüp bitirmeyen şanslı gençlerden birisi bu oyunu oynamalı mı tam tersi kaçmalı mı?

freygasm

80+ Gold
Diablo ismini çok duydum, ama diablo hakkında aşırı cahilim kusura bakmayın. Bu oyun LoL, Dota gibi oyun mu? Gençliğini LoL'de sömürüp bitirmeyen şanslı gençlerden birisi bu oyunu oynamalı mı tam tersi kaçmalı mı?
Lol, dota gibi yukarıdan bakılan oyunların atası ama lol ve dota ile alakası yok. Arpg oyun, denemediysen deneyimlemek büyük tat verir ama content bakımından kısır bir oyun. Türü seversen last epocha yönelebilirsin sonrasında.

BGSGP

80+ Bronze
Lol, dota gibi yukarıdan bakılan oyunların atası ama lol ve dota ile alakası yok. Arpg oyun, denemediysen deneyimlemek büyük tat verir ama content bakımından kısır bir oyun. Türü seversen last epocha yönelebilirsin sonrasında.
Anladım. Yıllık game passim varken denerim bir ara, sağolun.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Top Bottom