Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Bakın burada bana saldıran 5 adamsınız. Biriniz delikanlı olun bu hesaplar neden açıldı. Neden tek mesajları bizi karalamak. Azıcık delikanlı olun bunu cevaplayın. Ben tüm mesajlarımda bu hesapların aynı kişi olduğunu söyledim .Olayı mahkemeyede taşıdım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bakın burada bana saldıran 5 adamsınız. Biriniz delikanlı olun bu hesaplar neden açıldı. Neden tek mesajları bizi karalamak. Azıcık delikanlı olun bunu cevaplayın. Ben tüm mesajlarımda bu hesapların aynı kişi olduğunu söyledim .Olayı mahkemeyede taşıdım
Ben de size aynı soruyu 10 kere sordum neden hiçbir açıklama yapmıyorsunuz? Siz de lafınızdaki gibi "delikanlı" olup mantıklı bir açıklama yapın bence.

Artık
Ben de size aynı soruyu 10 kere sordum neden hiçbir açıklama yapmıyorsunuz? Siz de lafınızdaki gibi "delikanlı" olup mantıklı bir açıklama yapın bence.
Sen yöneticisin. Bu hesapların forumu kullanmak için açılmadığını biliyorsun. Tek amaçları bizi karalayan mesajlar. Benim amacım kimse ile tartışmak değil. Senin yapman gereken bu hesapları uzaklaştırmak. Benimde hatam varsa benide uzaklaştırırsın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Artık

Sen yöneticisin. Bu hesapların forumu kullanmak için açılmadığını biliyorsun. Tek amaçları bizi karalayan mesajlar. Benim amacım kimse ile tartışmak değil. Senin yapman gereken bu hesapları uzaklaştırmak. Benimde hatam varsa benide uzaklaştırırsın.
Sizin açtığınız hesaplar da forumu kullanmak için açılmamış. Hem önceki mağazalarla alakanız kanıtlandığı, hem sahte hesaplarla övdü yaptığınız hem de çoklu hesaptan dolayı bütün hesaplarınızı forumdan KALICI olarak uzaklaştırmak durumundayım. Konuyu gören diğer arkadaşlara da bilgi olsun.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Aynı kişi olduklarına dair bir kanıt yok fakat konuda sizi destekleyen kişilerin aynı kişi olduğuna dair kanıt var. Tek yaptığınız kendi hatalarınızı başkalarının hatalarıyla kapatmaya çalışmak.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Kolaydi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hesapların farklı ilçelerde ve farklı internet servis sağlayıcılarla açıldığını size söyledim. Yani bu hesapların aynı kişiye ait olma olasılığı imkansız. Bakın ben sizin iddialarınıza gayet düzgünce cevap verdim. Siz de bana ve burada bekleyen kişilere size saydığım hesaplarla neden bağlantılı olduğunuzu açıklar mısınız? Konuyu başka yerlere çekmeye çalışmayın daha fazla.

Çocuk değilsiniz .Bu işleri hepiniz biliyorsunuz. Konuya girip benzer yorumlarda aynı günlerde açılmış hesaplar var. Benzer mesajlar atılıyor. Ben kaç gündür bu hesapların tek kişiye ait olduğunu söylüyorum. Ne hikmetse bu konuda birinizde çıt yok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Çocuk değilsiniz .Bu işleri hepiniz biliyorsunuz. Konuya girip benzer yorumlarda aynı günlerde açılmış hesaplar var. Benzer mesajlar atılıyor. Ben kaç gündür bu hesapların tek kişiye ait olduğunu söylüyorum. Ne hikmetse bu konuda birinizde çıt yok
Siz yazdıklarımı okuyor musunuz yoksa klavyede makro falan mı var? Hep aynı şeyleri yazıyorsunuz çünkü.

Hesapların farklı ilçelerde ve farklı internet servis sağlayıcılarla açıldığını size söyledim. Yani bu hesapların aynı kişiye ait olma olasılığı imkansız. Bakın ben sizin iddialarınıza gayet düzgünce cevap verdim. Siz de bana ve burada bekleyen kişilere size saydığım hesaplarla neden bağlantılı olduğunuzu açıklar mısınız? Konuyu başka yerlere çekmeye çalışmayın daha fazla.
Sen benim soruma cevap vermedin. Konuya girip benzer yorumlarda bulunan aynı günlerde açılmış hesaplar var. Benzer mesajlar atılıyor. Ben kendimi savunuyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Sen benim soruma cevap vermedin. Konuya girip benzer yorumlarda bulunan aynı günlerde açılmış hesaplar var. Benzer mesajlar atılıyor. Ben kendimi savunuyorum.
VELEV Kİ bu hesaplar sahte hesap ve aynı kişiye ait. Evet bu büyük bir haksızlık ve suçtur. Peki bu size göre büyük bir suçsa tam 4 tane farklı hesap açıp kendinizi övdüren sahte yorumlar atmanız ne oluyor, bundan ne farkı kalıyor?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom