Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1663959075604.png

Buradaki arkadaşları fake hesap ya da karalama yapıyor şeklinde suçlamayı biliyorsunuz.

Bilin bakalım Gameworld ile alışveriş yapan arkadaş "Andromeda Teknoloji" isimli yerle de alışveriş yapmış mıdır? Bence yapmıştır.

1663959065482.png

Rasengan adlı üye ile aramızdda husumetimiz var .Husumetin nedenini konuda açıkladım. Bu konuya bizi karalamak için yalanlara dolu mesaj atıyor 17 Eylülde. Tek mesajla inandırcı olamayacağı için 18 19 20 22 23 eylülde yeni açtığı üyeliklerler bizi karalamalar yapıyor. Ben de her mesajımda bu hesapların sadece bizi karalamak için açıldığını söylüyorum. Doğal olarak kendimi savunuyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Rasengan adlı üye ile aramızdda husumetimiz var .Husumetin nedenini konuda açıkladım. Bu konuya bizi karalamak için yalanlara dolu mesaj atıyor 17 Eylülde. Tek mesajla inandırcı olamayacağı için 18 19 20 22 23 eylülde yeni açtığı üyeliklerler bizi karalamalar yapıyor. Ben de her mesajımda bu hesapların sadece bizi karalamak için açıldığını söylüyorum. Doğal olarak kendimi savunuyorum.
Tamamdır, aynı savunmayı yukarıdaki sorularıma da yapar mısınız? Kaç sayfa oldu hâlâ bir açıklama gelmedi sorularıma.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,192
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
E sende hesap açıp sahte övgü alıyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır, aynı savunmayı yukarıdaki sorularıma da yapar mısınız? Kaç sayfa oldu hâlâ bir açıklama gelmedi sorularıma.
Adamın amacı reklam işte ismi bile reklam

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Adem
Olumlu yorumlar çok komik değil mi? Osman11, Muhammet 27, kürşat35, mühittin86 gibi fabrikasyon nickler ve neredeyse aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Hatta bir yerde 2'şer dakika arayla yazmışlar sjdjaka. Aynen bro inandım.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,876
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
DOSTUM YÖNETİCİNİN SÖYLEDİĞİNE GÖRE SENİN AÇTIĞIN HESAPLAR BİRBİRİ İLE UYUMLU İP e SAHİP. HUSUMETİN OLDUGUNU İDDAA ETTİĞİN KİŞİNİN BAHSETTİĞİN HESAPLARLA IP si UYMUYOR AMA SENİNKİ UYUYOR? NEDEN AYNI ŞEYLERİ YAZIYORSUN ????

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Adam hala savunuyor ya kendini aynı cümlelerle birde kopuyorum ya.
Ya kendini savunması en doğal hakkıda karşı tarafı mutli hesaptan suçlayıp kendini aklamak için aynı yöntemi kullanması saçmalık bi ton hesaptan "ben alışveriş yaptım memnun kaldım" yazmasa kendini bu kadar rezil etmiş olmazdı

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,812
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
MANTIKLI bir açıklama gelmezse sahte reklam, çoklu hesap kullanımı gibi sebeplerden dolayı BÜTÜN hesaplarınızı forumdan kalıcı olarak uzaklaştıracağım.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Aradı ayna çıkmadı dedi. Değişelim dedim. Aldığı ucuz anakarttı. Şuan stokda pahalı anakart var kendisi ucuz anakar gelince değişelim dedi. Bu çok mu ciddi sorun
Dostum ben bütün süreci biliyorum neyin ne olduğunu da biliyorum çocuğun iadesini al başka bir şey demiyorum.

TMM hepiniz tüketici hakları savunucusunuz.

bakın burada binlerce mağdur var.
Bozuk. kullanılmış. Sahte. Kutu içeriği eksik .Kutu arızalı.
hadi savunun buradaki mağdurları

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
TMM hepiniz tüketici hakları savunucusunuz.

bakın burada binlerce mağdur var.
Bozuk. kullanılmış. Sahte. Kutu içeriği eksik .Kutu arızalı.
hadi savunun buradaki mağdurları
Hâlâ kendini kurumsal firmalarla kıyaslıyorsun

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular