Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Can...

80+ Platinum
Çünkü senin hakkında "olumlu" yorum yazan hesapların hepsi seninle aynı IP üzerinden bağlanıyor. Üstelik aynı cihazı paylaşmışsınız DEFALARCA. Sizin amacınız kendinizi kanıtlamak değil buradaki insanları yanlış yönlendirmek. Bu tarz işlere gireceğinize daha farklı şeylere yönlenebilirsiniz. Mağdur edebiyatın burada işe yaramaz. Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Bunlar da yapılan sahte hesapların ve yorumların kanıtıdır. Aklında soru işareti kalabilecek arkadaşlar varsa inceleyebilir.
@ANDROMEDA TEKNOLOJİ varmı cevabın hala boş konuşuyorsun hocam kul hakkı yalan söylemeye benzemez öteki tarafta odeyemezsiniz bu hakları belkide tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorsun böyle esnaflık yapılmaz başınıza ummadığın bir bela gelir baka kalırsın yazık günah

Arkadaşlar uzatmayın, aşama aşama ilk önce sahibinden ile iletişime geçeceğim arkasından bu konu hakkında bir video yapacağım arkasından bana ulaşan takipçilerim ile maliyeye toplu şikayet sonrasinda mahkeme. Gördüğünüz gibi çocuğun anakart ücretini iade et dedim mesaja dahi dönmedi. Konuyla alakasız yorumlar yapıyor kendinizi yormayın. Yakında videoyu izlersiniz zaten
Bu çocuk arasın beni bakalım. Bu zamana kadar bir kişinin anakartında ayna çıkmadı onuda aradım öyle bir şey yok diyor. Hatta ara konfrerans yap. Bİrlikte konuşalım. Siz ya başkasını ile karıştıryorsun yada ispatla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu çocuk arasın beni bakalım. Bu zamana kadar bir kişinin anakartında ayna çıkmadı onuda aradım öyle bir şey yok diyor. Hatta ara konfrerans yap. Bİrlikte konuşalım. Siz ya başkasını ile karıştıryorsun yada ispatla.
DC de ekran açtı bize... en azından sattigin malın arkasında dur emin millet bu parasızlık zamanında bu türlü su kurnazliklarinsan bıktı biz de bu konu da herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz sen o arkadaşı biliyorsun seni arar para iadesini yapar ayıplı malın teslim alırsın.

Ma
DC de ekran açtı bize... en azından sattigin malın arkasında dur emin millet bu parasızlık zamanında bu türlü su kurnazliklarinsan bıktı biz de bu konu da herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz sen o arkadaşı biliyorsun seni arar para iadesini yapar ayıplı malın teslim alırsın.
Yav arkadaşım bozuk çıkmamış sahte çıkmamıiş .Aynası eksik çıkmış .Neden iade yada değişim yapmıyım. Azıcık mantıklı ol yüzlerce ürün satıyorum.Arasın hemen konuşalım.

ÜRÜNÜ GELİP MAĞAZAMIZDA SATIN ALABİLİRSİNİZ.

TEST ETMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HAZIR KURULU SİSTEMİMİZ MEVCUT OLUP ÜRÜNÜ DİLEDİĞİNİZ KADAR TEST EDEREK DE ALABİLİRSİNİZ.

MAĞAZAMIZI GELME ŞANSI OLMAYAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN SADECE İSTANBUL İÇİ GEÇERLİ KURYE İLE ÜCRETSİZ TESLİMAT YAPABİLİRİZ. KURYE EVİNİZE YADA İŞ YERİNİZE GELİP ÜRÜNÜ SİZLERE TESLİM EDER.

tüm ilanlarımda bu açıklama var. Eğer amaçları farklı olan bir satıcı olsam bu açıklamayı yazarmıydım. tüm ürünleri mağazadan test ettirerek verdim. Eve teslimatta tüm müşteriler kendileri bilgisayarlarında test ederek aldılar. Bu konuda olumsuz mesajları yaza kişi dükkanda kasayı iki saat test ederek aldı. Kamera görüntüleri mevcut. Adam açıkca iftiralarda bulunuyor. Siz bu adamın iddiasını doğru kabul edip buradan bana saldırdınız.

Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ma

Yav arkadaşım bozuk çıkmamış sahte çıkmamıiş .Aynası eksik çıkmış .Neden iade yada değişim yapmıyım. Azıcık mantıklı ol yüzlerce ürün satıyorum.Arasın hemen konuşalım.
Arkadaşım drama yapıyorsun ben mevzuyu derinlemesine biliyorum beni buradaki normal üyeler gibi düşünme :) bir mal satıp eksik veriyor ve o eksiği gideremiyorsan iade alacaksın bu dramalar da bana işlemez. Google mapste bile geçmişe dönük kayıtların duruyor bari onu temizle yanlış işler yapıyorsun yapma.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,810
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ma

ÜRÜNÜ GELİP MAĞAZAMIZDA SATIN ALABİLİRSİNİZ.

TEST ETMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HAZIR KURULU SİSTEMİMİZ MEVCUT OLUP ÜRÜNÜ DİLEDİĞİNİZ KADAR TEST EDEREK DE ALABİLİRSİNİZ.

MAĞAZAMIZI GELME ŞANSI OLMAYAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN SADECE İSTANBUL İÇİ GEÇERLİ KURYE İLE ÜCRETSİZ TESLİMAT YAPABİLİRİZ. KURYE EVİNİZE YADA İŞ YERİNİZE GELİP ÜRÜNÜ SİZLERE TESLİM EDER.

tüm ilanlarımda bu açıklama var. Eğer amaçları farklı olan bir satıcı olsam bu açıklamayı yazarmıydım. tüm ürünleri mağazadan test ettirerek verdim. Eve teslimatta tüm müşteriler kendileri bilgisayarlarında test ederek aldılar. Bu konuda olumsuz mesajları yaza kişi dükkanda kasayı iki saat test ederek aldı. Kamera görüntüleri mevcut. Adam açıkca iftiralarda bulunuyor. Siz bu adamın iddiasını doğru kabul edip buradan bana saldırdınız.
Bu arada hazır açıklama demişken. Bu alakanız olmadığını söylediğiniz "Gamer Central" gibi diğer mağazalarla neden aynı ilan açıklamasını kullanıyorsunuz?

Aşağıdaki görsel şu anki mağazanıza ait. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...rtx-3070-gaming-oc-8gb-gddr6-1049443652/detay

1663962311319.png

Bu görsel ise Gamer Central isimli mağazaya ait eski bir SS.

1663962341512.png

Bari arada açıklamayı değiştirseydiniz. Gerçi tesadüf falandır bu şimdi.

Arkadaşım drama yapıyorsun ben mevzuyu derinlemesine biliyorum beni buradaki normal üyeler gibi düşünme :) bir mal satıp eksik veriyor ve o eksiği gideremiyorsan iade alacaksın bu dramalar da bana işlemez. Google mapste bile geçmişe dönük kayıtların duruyor bari onu temizle yanlış işler yapıyorsun yapma.
Yukarda vergi levhasını attıım. Sahibinden den bilgi alabilirsiniz. GAMERCENTRAL - oyuncu dünyası adlı mağazalar ile ilgili hiçbir bağımız yok Zaten bahsettiğiniz mağazaları sahibinden de aratıyorum öyle bir mağaza yok. Açılan konular 2020 2021 . Bizim mağaza 2022 de açıldı .

Bu arada hazır açıklama demişken. Bu alakanız olmadığını söylediğiniz "Gamer Central" gibi diğer mağazalarla neden aynı ilan açıklamasını kullanıyorsunuz?

Aşağıdaki görsel şu anki mağazanıza ait. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...rtx-3070-gaming-oc-8gb-gddr6-1049443652/detay

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Bu kadar vicdansız lık olmaz. Şimdi iki ilanının açıklamaları aynı mı. Ürünlerine kapalı kutu ilk siz açıcaksınız yazan bir sürü mağaza var hepsi aynı mağazamı oluyor. Sahibinden de arattıyorum böyle bir mağaza yok.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,810
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Yukarda vergi levhasını attıım. Sahibinden den bilgi alabilirsiniz. GAMERCENTRAL - oyuncu dünyası adlı mağazalar ile ilgili hiçbir bağımız yok Zaten bahsettiğiniz mağazaları sahibinden de aratıyorum öyle bir mağaza yok. Açılan konular 2020 2021 . Bizim mağaza 2022 de açıldı .

Bu kadar vicdansız lık olmaz. Şimdi iki ilanının açıklamaları aynı mı. Ürünlerine kapalı kutu ilk siz açıcaksınız yazan bir sürü mağaza var hepsi aynı mağazamı oluyor.
Yazım yanlışına, rengine, boyutuna kadar tesadüf yani. Adresler de tesadüf o zaman. Hayat işte tesadüfleri seviyor :)

Yazım yanlışına, rengine, boyutuna kadar tesadüf yani. Adresler de tesadüf o zaman. Hayat işte tesadüfleri seviyor :)
Biz esenyurtun beylkdüzü kısmındayız. senin yazdığın esenyurtun diğer ucu mahallerlere bak bir bakalım .madem aynıyız neden dükkanlarımız arasında 10 km yok var. Ayrıca aynı yazı şeklinde sahibinden bir sürü mağaza var

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,810
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Biz esenyurtun beylkdüzü kısmındayız. senin yazdığın esenyurtun diğer ucu mahallerlere bak bir bakalım .madem aynıyız neden dükkanlarımız arasında 10 km yok var. Ayrıca aynı yazı şeklinde sahibinden bir sürü mağaza var
Birebir aynı yazım yanlışını yapan ve aynı boyutu, rengi kullanan bir sürü mağazalardan örnek yollar mısınız? Siz milleti saf sanıyorsunuz herhalde.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Aaa sarp bizim egg lan buuu bizim eggg jfkwndka abi ugrasmayin bunla gittim ryzen 7 5800x almaya @Ziona su şahıs da şahit bin kez konuştuk adamla adam her seferinde yan çiziyor BU ARAKDASTAN URUN ALANLAR FATURAYİ DA ALAMİYOR ALAN İNSNALAR DA MAHKEMEYE VERSİN SLRUN COZULUR VERGİ DAİRESİ FALAN HİKAYE BENCE

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom