Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Şu ürüne sıfır demişsiniz. Bantlara bakın.
Bunun sıfırını nasıl buldunuz merak ediyorum 6 senelik bir kart Japonyada da satılmıyor.
Kutusu ezik ve yine 1060
Bantlardaki hava boşluğu da kendi girmiş herhalde onu da becerememişsin.
Hele buna patladım. Bunu da sıfır bulduysan helal olsun.
Daha da atabilirim istiyorsan. Millete vicdansız diyorsun da insanlara sıfır deyip ikinci el kart satarken senin vicdanın rahat ediyor mu peki?

Siz belli ki başka mağaza ile karıştıyorsunuz. 2 saattir. burada ***** bir tartışmanın içine sürüklendim. Benim dükkanım gece 12 ye kadar açık. Numaram 0530 100 7371 . Bir mağdur arasın yada dükkanıma gelsin. Bekliyorum.Yanında da birisini alsın kameraya alsın. Gelsin yüzüme karşı desinki beni dolandırdın .Kameraya çeksin yayınlasın ben bu işi bırakıcağım. Eğer beni arayan bir kişi olmasın dükkanıma bir kişi gelmesin hepiniz özür dileyecekmisiniz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Şu ürüne sıfır demişsiniz. Bantlara bakın.
Bunun sıfırını nasıl buldunuz merak ediyorum 6 senelik bir kart Japonyada da satılmıyor.
Kutusu ezik ve yine 1060
Bantlardaki hava boşluğu da kendi girmiş herhalde onu da becerememişsin.
Hele buna patladım. Bunu da sıfır bulduysan helal olsun.
Daha da atabilirim istiyorsan. Millete vicdansız diyorsun da insanlara sıfır deyip ikinci el kart satarken senin vicdanın rahat ediyor mu peki?
Garantisi nasıl mevcut r5 230 la bu

federalper

80+ Silver
Siz belli ki başka mağaza ile karıştıyorsunuz. 2 saattir. burada ***** bir tartışmanın içine sürüklendim. Benim dükkanım gece 12 ye kadar açık. Numaram 0530 100 7371 . Bir mağdur arasın yada dükkanıma gelsin. Bekliyorum.Yanında da birisini alsın kameraya alsın. Gelsin yüzüme karşı desinki beni dolandırdın .Kameraya çeksin yayınlasın ben bu işi bırakıcağım. Eğer beni arayan bir kişi olmasın dükkanıma bir kişi gelmesin hepiniz özür dileyecekmisiniz.
Bu ürün nasıl sıfır olabiliyor ???

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Adamin anakartini iade al bak canım yanar dostum bu işler şakaya gelmez fatura bile atmiyorsum bin kez konuştum seninle bak faturayı atamiyorsun kendi yasindna yaşlı ürünleri isfir kapalı kutu garantili diyorsun kart senden yaşlı ama kapalı kutu ve fatura garantili bu ürün 10 yıl garanti hangi marka veriyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,810
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1663963288209.png

1663963307347.png

Bari foruma üye olurken herkese açık bir şekilde isminizi girmeseydiniz millet görüyor. Soy adı da tesadüf yani? Milleti bu kadar saf yerine koymayın.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Sen rahat ol ANDROMEDA bu diğerlerine benzemez.
Şaka gibi durum bakin biz yaşadık aynı durumu adam yan çiziyor fatura isteyince hep bir yan çiziyor @Ziona Melih sen sahitsin knk sende bende işlemci alırken fatura atmıyor yan cizmiyor mu dostum

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri