Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
MAĞAZADAN SATIŞ YAPIYORUM MERDİVENA ALTINDAN DEĞİL. GEL .
Fatura atarmisin artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada bir şeyleri sorgulayan insanlara "Çakallar" şeklinde hitap edemezsin. Hiçbir şeyi kanıtlayamayıp burada 50 kere laf çeviriyorsun. Daha açtığın çoklu hesapları bile açıklayamadın. @Abdullah Hacıgül'ün de belirttiği gibi gerekli yerlere hakkınızda şikayetler yapılacaktır. İnsanları saf yerine koymayı o zaman anlarsınız.
Ustam bu arkadaş hicbr ürünün faturasıni atmıyor sıfır ürün faturası nasıl kayıp ya

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
YAV ÇAKALLAR TOPLAYIN ARKADAŞLARINIZ GELİN HEPİNİZ. LAN BU NASIL FORUM . ADAM SIRAYLA 19 20 21 22 23 EYLÜL DE HESAPLAR AÇIYOR TEK MESAJ ATMIŞLAR BİZİ KARALAMAK ORTADA KİMSE YOK. SES ÇIKARAN YOK. TOPLAMIŞ ARKADAŞLARINI GELMİŞ.

BENDE SİZLE UĞRAŞIYORUM .
Hala 19 20 21 22 23 yazıyorsun. Bak çok net şekilde söylüyorum sözümün arkasındayım. Sen bu mağazaların senin olmadığını ve ürünlerin HEPSİnin sıfır olduğunu kanıtla ekran kartı alıcam senden. Benim 8500 mesajım var onlarla alakam yok mesela. Mustafa Eryıldırım'ın akraban olmadığını da kanıtlarsan sayın Uğur ERYILDIRIM o mağazana seve seve gelicem.

Can...

80+ Platinum
Siz belli ki başka mağaza ile karıştıyorsunuz. 2 saattir. burada ***** bir tartışmanın içine sürüklendim. Benim dükkanım gece 12 ye kadar açık. Numaram 0530 100 7371 . Bir mağdur arasın yada dükkanıma gelsin. Bekliyorum.Yanında da birisini alsın kameraya alsın. Gelsin yüzüme karşı desinki beni dolandırdın .Kameraya çeksin yayınlasın ben bu işi bırakıcağım. Eğer beni arayan bir kişi olmasın dükkanıma bir kişi gelmesin hepiniz özür dileyecekmisiniz.
Arayıp yarın adam gelse dükkan da bile olmazsin eminim ki boş şov yapmaya gerek yok

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Hala 19 20 21 22 23 yazıyorsun. Bak çok net şekilde söylüyorum sözümün arkasındayım. Sen bu mağazaların senin olmadığını ve ürünlerin HEPSİnin sıfır olduğunu kanıtla ekran kartı alıcam senden. Benim 8500 mesajım var onlarla alakam yok mesela. Mustafa Eryıldırım'ın akraban olmadığını da kanıtlarsan sayın Uğur ERYILDIRIM o mağazana seve seve gelicem.
Haber edersin bende biseyler alırım sistem dizicem ztn uygun fiyat sıfır faturalı fln

Can...

80+ Platinum
Haber edersin bende biseyler alırım sistem dizicem ztn uygun fiyat sıfır faturalı fln
Kanka bı kaç tane banada alda 200 ben sana fazla vereyim gönder bana kargo içinde şeklinde uzak ya şimdi bana bı İŞLEMCİ ekran kartı fslan lazım sıfır uygun fiyata

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Garantisi nasıl mevcut r5 230 la bu
''Garantisi benim kardeşim''

Ha bir de merak ettim
1663963988897.png

Madem her şey sıfır, ilk biz 'açıcaz' kutuyu; müşteri ürünü test edip almaktan vazgeçince o ürüne ne oluyor?

Can...

80+ Platinum

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,191
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Arkadaşlarını toplamış gelmiş .Saldıryorsunuz tamam. E hani bir ispat sunun . Madem bu kadar mağdur var. Hakkımde savcılığa tek şikayet yok.. Sabıkam bulunmuyor çok şükür. Tüketici hakem heyetine giden tek dosya yok. Hadi hukuksal bir delil sunun. O da yok. Şikayet edicek varsa benim dükkanımda sesli kamera kaydı var 7 24. Beni şikayet edicek müşteri dükkanımda ürünü eline alıp kontrol edip hatta test ederek alıyor. Dükkanımdan çıktıktan sonra varsa iddiası kamera görüntülerini açarız nasıl aldığını gösteririz kendisine. Birisi desin şu tarihte şu ürünü aldık arızalı çıktı desin. Tarihini versin hemen kamera görüntülerini yükleyeceğim kendisinin nasıl aldığını.

Abi okadar saldırdınız. Biriside şu tarihte şu ürünü aldım. dolandırıldım. .Bunu kimse diyemez çünkü dükkanda ürünü inceleyerek test ederek alıyor müşteri kamera kayıtları duruyor geriye dönük.

Kanıtlayacak bir şey yok .İlanlar duruyor. Whatsapdan yaz mağazanın konumunu atayım çık istediğin zaman gel. Ben öyle başka satıcılar gibi gel yol üstünden vereyim demiyorum. Gel bak incele test et sonra al diyorum

Arayıp yarın adam gelse dükkan da bile olmazsin eminim ki boş şov yapmaya gerek yok
Cumartesi Pazar kapalıyım. Hafta içi gece 12 ye kadar açığız. Gel biz bir yere kaçmıyoruz. Bir kaç arkadaş birleşip saldırdı diye işmi bırakacağım

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Kanıtlayacak bir şey yok .İlanlar duruyor. Whatsapdan yaz mağazanın konumunu atayım çık istediğin zaman gel. Ben öyle başka satıcılar gibi gel yol üstünden vereyim demiyorum. Gel bak incele test et sonra al diyorum
Kanıtlayacak çok şey var. Ürünlerin bantları neden sonradan yapıştırılmış? Diğer dolandırıcı sayfalarla alakam yok dedin soyadınız aynı? Mağazanın adresini bulmak zor değil Gamer World yazınca da çıkıyor Oyuncu Dünyası yazınca da

Şaka gibi durum bakin biz yaşadık aynı durumu adam yan çiziyor fatura isteyince hep bir yan çiziyor @Ziona Melih sen sahitsin knk sende bende işlemci alırken fatura atmıyor yan cizmiyor mu dostum
yav arkadaşım fatura atmam için bana mesaj atman lazım. Benden alışveriş yaptıysan dükkandan ürünü görüp inceleyip test ederek almışsındır. Nasıl aldığını anlat bakalım buradakilere.

Kanıtlayacak çok şey var. Ürünlerin bantları neden sonradan yapıştırılmış? Diğer dolandırıcı sayfalarla alakam yok dedin soyadınız aynı? Mağazanın adresini bulmak zor değil Gamer World yazınca da çıkıyor Oyuncu Dünyası yazınca da
Sıfır ürünler bantsız mı geliyor. Kutularında kutunun içinde güvenlik etiketi olmuyormu. Bu ne saçma bir iddia. Vergi levhasını yükledim. Kuruluş tarihimiz ağustos 2022 . Bana kalkıp 2020 de açılmış konuları atıyorsunuz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,377
Üyeler
154,223
Son üye
mrtcn8486
Top Bottom