Neler Yeni

Andromeda teknoloji mağazası nedir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Sıfır ürünler bantsız mı geliyor. Kutularında kutunun içinde güvenlik etiketi olmuyormu. Bu ne saçma bir iddia. Vergi levhasını yükledim. Kuruluş tarihimiz ağustos 2022 . Bana kalkıp 2020 de açılmış konuları atıyorsunuz.
Mustafa Eryıldırım - Uğur Eryıldırım bunu açıklayamadın hala? Bantsız geliyor demiyoruz altında bant izi olan yerin yanına bant yapıştırmışsın. Hava boşlukları var bantlarda

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Arkadaşlarını toplamış gelmiş .Saldıryorsunuz tamam. E hani bir ispat sunun . Madem bu kadar mağdur var. Hakkımde savcılığa tek şikayet yok.. Sabıkam bulunmuyor çok şükür. Tüketici hakem heyetine giden tek dosya yok. Hadi hukuksal bir delil sunun. O da yok. Şikayet edicek varsa benim dükkanımda sesli kamera kaydı var 7 24. Beni şikayet edicek müşteri dükkanımda ürünü eline alıp kontrol edip hatta test ederek alıyor. Dükkanımdan çıktıktan sonra varsa iddiası kamera görüntülerini açarız nasıl aldığını gösteririz kendisine. Birisi desin şu tarihte şu ürünü aldık arızalı çıktı desin. Tarihini versin hemen kamera görüntülerini yükleyeceğim kendisinin nasıl aldığını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi okadar saldırdınız. Biriside şu tarihte şu ürünü aldım. dolandırıldım. .Bunu kimse diyemez çünkü dükkanda ürünü inceleyerek test ederek alıyor müşteri kamera kayıtları duruyor geriye dönük.

Kanıtlayacak bir şey yok .İlanlar duruyor. Whatsapdan yaz mağazanın konumunu atayım çık istediğin zaman gel. Ben öyle başka satıcılar gibi gel yol üstünden vereyim demiyorum. Gel bak incele test et sonra al diyorum

Cumartesi Pazar kapalıyım. Hafta içi gece 12 ye kadar açığız. Gel biz bir yere kaçmıyoruz. Bir kaç arkadaş birleşip saldırdı diye işmi bırakacağım
Bak ben sana tek bir şey söylemek istiyorum bütün konuyu tek tek okudum. Sen kendini çok kurnaz zannediyorsun ya işte onu yapma. Senin komşularını bile tanıyan arkadaşlarım var. Daha öncesinde muhabbetin geçmişti. Komşularından aldığımız cevap şu. Sadece müşteri geldiğinde dükkanı açıyormuşsun. Diğer insanlar kapıda bekleyip bekleyip geri dönüyormuş. Sen kendini çok kurnaz zannediyorsun ama sana papucu ters giydirmezler yedirirler bildiğin bence hiç uzatma hatalarını kabul et mağdur ettiklerinin ürünlerine erişmelerini sağla. Benden sana kardeş mi dersin abi mi dersin ne dersen de tavsiye olsun bu işten çıkamazsın.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BU FAKE HESAPLARI AÇAN BİZE OKUL ARKADAŞLARINI TOPLAYIP SALDIRAN KİŞİ 16 YAŞINDA BİR ÇOCUK. 5. BEN 32 YAŞINDAYIM. SİZ ÇOCUKLARA LAF ANLATMAYA ÇALIŞARAK 2 SAATİMİ HARCADIĞIM İÇİN KENDİMDEN İĞRENİYOIRUM.

BENİM DÜKKANIM ESENYURTTA. HAFTA SONU ÇALIŞMIYORUZ. HAFTA İÇİ HER GÜN GECE 12 1 E KADAR AÇIĞIZ. BEN MERDİVEN ALTI YERLERDE ÜRÜN SATMIYORUM. PAHALI ÜRÜNLER SATTIĞIM İÇİN DÜKKANA GELEN MÜŞTERİLERE ÜRÜNÜ AÇ BAK TEST ET ÖYLE AL DİYORUM. EVE GÖTÜRÜP MONTAJ SIRASINDA HASAR VERME İHTİMALİNDEN DOLAYI. KUTUYU AÇMAK İSTEMEYEN DİREK ALIP GİTMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERE AÇ BAK ÖYLE AL DİYORUM.

İSTERSENİZ EVİNİZE KADAR BİZİM ELEMANIMIZ GETİRİYOR.KENDİ EVİNİZDE TEST ETTİKDEN SONRA ÖDEME YAPIYORSUNUZ.. EĞER ÇEVRENİZDE EVİNİZE KADAR ÜRÜN GETİRİP BEĞENMEZSEN AL DİYEN BİLGİSAYARCI VARSA NUMARASINI VERİN .

DİLERSENİZ HEPSİBURADA ÜZERİNDEN SAHİBİNDEN DEKİ FİYATIN YÜZDE 10 12 HEPSİBURADA KOMİSYONU EKLEYİP ORADAN DA SATABİLİRİM

BUNLARI DELİKANLICA YAZDIM. HADİ BUYRUN GELİN ALIŞVERİŞ YAPIN .

Bak ben sana tek bir şey söylemek istiyorum bütün konuyu tek tek okudum. Sen kendini çok kurnaz zannediyorsun ya işte onu yapma. Senin komşularını bile tanıyan arkadaşlarım var. Daha öncesinde muhabbetin geçmişti. Komşularından aldığımız cevap şu. Sadece müşteri geldiğinde dükkanı açıyormuşsun. Diğer insanlar kapıda bekleyip bekleyip geri dönüyormuş. Sen kendini çok kurnaz zannediyorsun ama sana papucu ters giydirmezler yedirirler bildiğin bence hiç uzatma hatalarını kabul et mağdur ettiklerinin ürünlerine erişmelerini sağla. Benden sana kardeş mi dersin abi mi dersin ne dersen de tavsiye olsun bu işten çıkamazsın.
KLAVYE ARKASINDAN DELİKANLILIK KOLAY. BAK ALTTA NELER YAZDIM ..FARKLI BİRŞEY VARSA GEL İSPATLA

BU FAKE HESAPLARI AÇAN BİZE OKUL ARKADAŞLARINI TOPLAYIP SALDIRAN KİŞİ 16 YAŞINDA BİR ÇOCUK. 5. BEN 32 YAŞINDAYIM. SİZ ÇOCUKLARA LAF ANLATMAYA ÇALIŞARAK 2 SAATİMİ HARCADIĞIM İÇİN KENDİMDEN İĞRENİYOIRUM.

BENİM DÜKKANIM ESENYURTTA. HAFTA SONU ÇALIŞMIYORUZ. HAFTA İÇİ HER GÜN GECE 12 1 E KADAR AÇIĞIZ. BEN MERDİVEN ALTI YERLERDE ÜRÜN SATMIYORUM. PAHALI ÜRÜNLER SATTIĞIM İÇİN DÜKKANA GELEN MÜŞTERİLERE ÜRÜNÜ AÇ BAK TEST ET ÖYLE AL DİYORUM. EVE GÖTÜRÜP MONTAJ SIRASINDA HASAR VERME İHTİMALİNDEN DOLAYI. KUTUYU AÇMAK İSTEMEYEN DİREK ALIP GİTMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERE AÇ BAK ÖYLE AL DİYORUM.

İSTERSENİZ EVİNİZE KADAR BİZİM ELEMANIMIZ GETİRİYOR.KENDİ EVİNİZDE TEST ETTİKDEN SONRA ÖDEME YAPIYORSUNUZ.. EĞER ÇEVRENİZDE EVİNİZE KADAR ÜRÜN GETİRİP BEĞENMEZSEN AL DİYEN BİLGİSAYARCI VARSA NUMARASINI VERİN .

DİLERSENİZ HEPSİBURADA ÜZERİNDEN SAHİBİNDEN DEKİ FİYATIN YÜZDE 10 12 HEPSİBURADA KOMİSYONU EKLEYİP ORADAN DA SATABİLİRİM

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

KLAVYE ARKASINDAN DELİKANLILIK KOLAY. BAK ALTTA NELER YAZDIM ..FARKLI BİRŞEY VARSA GEL İSPATLA

Yarın senin komşularını tanıyan arkadaşıma gidip telefon açmasını söyleyeceğim. Bak sana ipucu vereyim bu insanlar internet cafe sahipleri belki tanıdığın çıkar aralarından :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
Konuda olusmuz mesaj yazanların hesapları 19 20 21 22 23 eylül tarihinde yani sorun yaşadığımız şahsın mesajından sonraki tarihlerde açılmış hesapları . millet sizin mesaj sayınızı ve üyelik tarihlerinizi görüyor. Kendinizi aptıal yerine koymayın.

Bir gıram karakterin varsa konuya gir olumsuz mesajlar yazan 5 farklı hesabın üyelik tarihi 19 20 21 22 23 eylül de hesapları açılmış. Benim bu iddiama mantıklı cevap ver yoksa adam değilsin

Konunun başından beri olumsuz yorum yapan 5 hesap var üyelik tarihleri 19 20 21 22 23 eylül 2022 . Bu hafta açılmış hesaplar. Sen yarında farklı hesap açıp yalanları uydurmaya devam edicen. Bak sen mesaj atınca konuya millet senin üyelik tarihini ve mesaj adetini görüyor. Sen aklınca bize zarar vermeyi düşünerek bu yola girdin. Avukatım hakkında bugun savcılığa şikayetçi oldu.. Eğer hesapların hepsi aynı İP den açıldıysa ağlıyarak dükkanıma geliceksin özür dileyeceksin.

Bizim mağazaya olumlu yorumdalarda bulunan hesapları 2020 2021 yıllarında açılmış .o tarihlerde Bizim mağaza yoktu o zaman. Olumsuz mesajlarda bulunan hesaplar 19 20 21 22 23 eylül 2022. Yani sorun yaşadığımız şahsın mesajından bir gün sonra hesapları açılmış.
Arkadaşım sen ciddi ciddi iyi değilsin yıpranmışsın benim düşünceme göre ! Bir insan seninle husumeti oldu diye nasıl olurda herkesi fake hesap düşman yerine koyup onlarla mücadele etmek için yöneticinin dediğine göre aynı yolu izlersin.

Ben Şerefim üzerine seninle husumeti olan kişileri tanımam hatta şu ana kadar forumda mesaj atan kişileri karınca mesafesi kadar bile tanımam ne özel mesaj ne telefon numaraları ne şahsi görüşmem hiç olmamıştır. Git Savcılığa ver bende beni mağdur ettin diye maddi manevi tazminat davası açayım ister misin ? Benim mesajımı alıntılı yaparak üyelik tarihlerini göstererek mantıklı cevap ver yoksa Adam mısın diyorsun ? Kendinizi ***** yerine koymayın diyorsun !!! Adam olmayan da ***** olanda herkesi kendi izlediği yolla gören kimselerdir kafaları ancak kendi düşünceleri neyse karşısındakileri de öyle görürler. Benim o tarihlerde üye olup mesaj yazmamın sebebini bana fake hesap gözüyle baktığında uzunca anlattım zaten!!! Diğer bahsettiğin kişilerin fake olup olmadıkları birbirlerini tanıyıp tanımadıkları beni zerre ilgilendirmez ancak sende her zaman hayatta her şeyin senin gördüğün gibi olmayacağını bil ! Ayrıca senin dükkanın hakkında hukuksal açıdan bir tane karaladığım bir şey göster ? Sana kaçak ürün mü satıyor dedim ? Sıfır ürünü 2.el mi satıyor dedim ? Böyle bir şey varsa dikkatli olun demek başka ! böyle satıyor demek başka !!! kimsenin yazdığıyla hareket etmedim !!! Kaldı ki ben demeçlerimde Hukuk açısından müşteriler için Fatura diyorum Garanti belgesi diyorum .Yıllarını İç işlerine bağlı istihbarat görev sürecince yakaladığı suçluları savcılığa sevk eden bir yüksek dereceli emekli babanın 40 yaşına gelmiş oğlu olan ve bu işleri de kılcal damarlarına kadar bilen biri olarak neyin hukuksal açıdan doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyorum? Ben burada ne sattığını nasıl sattığını söylemedim hiçbir zaman !!! her zaman bir mağazanın nasıl müşterilere güven vererek satış yapabileceğini söyledim bunu da senin mağazanın satışıyla alakalı değil alacak olan müşterilerin mağdur olmaması için söyledim !!! Gerçekten ve Gerçekten senden alışveriş yapmak isteyen de birisiydim senin mağazan hakkında sorduğum her soruda sana yöneltilen bu suçlamaların karşısında !!! bunlara inanma biz mağaza olarak da garanti veya mağaza üzerine kayıtlı faturasını veriyoruz demendin diyebilirdin ? yoksa hiçbir insan piyasada uygun fiyatlı ürün alabileceği yada aldığı mağazayı karalayacak kadar ***** olamaz (Bu da kişisel yorumum) ???

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Lan zaten bu konuyu açan çocuk bizim burada oturuyor. Sende arkadaşısın biliyorum
Arkadaşımı? Benim 15-16 yaşında gibi bir halim mi var ? Ben Bursa'da oturuyorum profilimde yazıyor zaten kimseden de saklamadım bu zamana kadar. Bazı konularda mesajlarda açık adresim bile yazıyor. 11000 mesaj yazmışım hiç işim yok senin abuk subuk dolandırıcılık oyunlarınla mı ilgilenicem.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord